Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyibe kerül télen villanykályhával kifűteni egy 50 m2 lakást? fórum

Mennyibe kerül télen villanykályhával kifűteni egy 50 m2 lakást? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 15. 11:58
szerintem a gatyátokat rá fizetnétek ha villannyal fűtenétek.Mi egy 38 nm hétvégi házba lakunk minden villannyal megy, kivéve a fűtés az cserépkályha,de a fürdőt mondjuk villannyal fűtjük ,de azt is csak fürcsi előtt egy órával.Na arra akartam kilukadni havi 500 kw áram ment el ,ezért lecseréltük a tűzhelyet gázra, még így is 300kw megy el egy hóba.50 literes víz bojler,mikró,kv főző egy hűtő ,tv, 1 számítógép,télen a fürdő fűtése 1 mikró kocka (ventilátoros melegítő.Ezek mennek,és fogyasztanak ennyit.Most még hogy csökkentsük a fogyasztást le akarjuk cserélni a bojlert.Ez kb havi 18- 20 ezer ft csak a villany.
2010. jún. 15. 11:41
A mi lakásunk is olyan 50 nm körüli. Tavaly mikor a pici megszületett, 2 hónapig hőtárolóssal fűtöttünk, nem rohadt le rólunk a gatya ezért mellette még a kandallóba is be kellett fűteni és így fizettünk olyan 20/hóval több villanyt.
2010. jún. 15. 11:22
Az elég jó, akkor összességében olcsóbb, mint távfűtéses lakásban élni...
2010. jún. 15. 11:20

Szia!


Nekem hőtárolós kályhám van, a leghúzósabb hónapban fizettem 28ezret, de abban benne volt meleg víz is. Az én lakásom 40 m2. Egy 4kw kályhával fűtöttem, a fürdőben pedig hősugárzóval csináltam meleget!

2010. jún. 15. 11:15
Mennyibe kerül télen villanykályhával kifűteni egy 50 m2 lakást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook