Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyibe kerül recept nélkül az AL 110 laktózmenste tápszer? fórum

Mennyibe kerül recept nélkül az AL 110 laktózmenste tápszer? (tudásbázis kérdés)


6. lov.ildi (válaszként erre: 5. - 1e76158442)
2012. márc. 1. 12:20

Ez a tápszer megrendelésre van a gyógyszertárakban. Ha tudod,hogy mikor jössz,akkor előtte rendeld meg telfonon abban a gyógyszertárban,ami útba esik.

Itt nálunk 2 nappal előtte kell szólni és meghozatják.

5. 1e76158442 (válaszként erre: 4. - Lov.ildi)
2012. márc. 1. 10:01
képzeld én szlovákiai vagyok és nálunk ez dupla áron van recept nélkül,receptre váltom ki most is itt nálunk akkor kerül annyiba mint nálatok recept nélkül.Laktóz érzékeny a kislányom most voltunk megint kivizsgáláson,de még nincs eredmény addig nem irnak ki receptre,csak március végén lesz eredmény,hülye világ ez!Az nem fér a fejembe a két állam között hogy lehet ilyen nagy különbség,hogy nálatok majdnem minden tápszer féláron van,nincs messze tölünk Magyarország,sőt minden hónapban van arra utam,úgyhogy nem probléma,már csak egy probléma lesz,hogy ez a fajta nem lesz akármelyik gyógyszertárban.köszi a segitséget:)
2012. márc. 1. 07:27

A Picinek van rá szüksége?

Ha szakember ad róla igazolást,akkor eü alapon fillérekért ki lehet válltani.

3. 1e76158442 (válaszként erre: 2. - Lov.ildi)
2012. márc. 1. 07:15
köszi,keresgéltem itt a neten,de nem találtam sehol,hogy mennyibe kerül.
2012. márc. 1. 07:08

Szia!


Mi receptre kapjuk. Ha jól emlékszem,akkor januárban 1140 volt recept nélkül. De gyógyszertáranként is eltérhet az ára.

2012. márc. 1. 07:03
Mennyibe kerül recept nélkül az AL 110 laktózmenste tápszer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook