Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyibe kerül most a Twilight 1.része a könyvesboltokban? Nagyon sürgős lenne..légyszíves segítsetek! fórum

Mennyibe kerül most a Twilight 1.része a könyvesboltokban? Nagyon sürgős lenne..légyszíves segítsetek! (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 2. 15:13
Nekem lelkifurkám lett, hogy a kalóz fordítást olvastam! Mintha meglopnám az írónőt ezzel.
2010. márc. 7. 20:19

Köszi, nem pont az alkonyatra gondoltam, ennek az összes részét olvastam már, egyéb könyveket nézegetnék meg, azért kérdeztem, hogy milyen oldalakról szoktál letölteni e-könyveket. :-)


Az eclipse és a breaking dawn fordítást én is netről töltöttem le, hát nekem pont az volt a bajom vele, hogy szó szerinti fordítás sok helyen :-D

pl. memories = memóriák :-O :-D :-( (emlékek helyett)

2010. márc. 7. 18:37
De a teskóba is 2 körül láttam
2010. márc. 7. 18:36

[link]


Itt pl 3399 ft


[link]


Itt pedig csak 2249 ft


Bizony nem mindegy hol vesz az ember :S

2010. márc. 7. 16:24

A harmadik és negyedik könyvet én is a netről töltöttem le.


Nem ajánlom senkinek :-S


Sok helyen magyartalan és sokszor élvezhetetlen a kalózfordítás miatt a könyv, ha teheted inkább vedd meg, én a teszveszen vettem meg végül a könyveket.


mondjuk angolul olvasni jobb lehet, mert az nyilván az eredeti :-)), ott majdnem mindegy hogy papírkönyv vagy e-könyv.

6. kitrákotty (válaszként erre: 4. - 3ca3e86e44)
2010. márc. 7. 16:22
A netes ár általában olcsóbb mint a könyvesbolti, de még jön rá postaköltség. Akkor éri meg, ha több mindent vásárolsz így, akkor kevesebb a postaköltség (vagy nincs is).
2010. márc. 7. 16:20
Letöltöttem a netről és elolvastam itt a gépen. Angolul is biztos megvan, de jó neked hogy annyira tudod a nyelvet..
2010. márc. 7. 15:41

Tudom,postaköltséggel együtt annyi.:)

A netes ár pontosan megegyezik akkor a könyvesbolti árral?

3. Anita0027 (válaszként erre: 1. - 3ca3e86e44)
2010. márc. 7. 15:37
Az akciós árra még számold rá a postaktg.-et is.
2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - 3ca3e86e44)
2010. márc. 7. 15:35

www.bookline.hu

www.alexandra.hu

www.libri.hu


www.google.hu (a barátod :-)))

2010. márc. 7. 15:33

Tehát egy netes oldalon találtam 2500 Ft-ért,csak midnjárt lejár az aukció ideje.És csak holnap tudom megnézni a könyvesboltokban.Valaki nem tudná biztosra mondani,hogy menniybe kerül most?

Nagy segítség lenne!Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook