Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyibe kerül? Milyen költségekkel jár? S kihez kell fordulni? fórum

Mennyibe kerül? Milyen költségekkel jár? S kihez kell fordulni? (tudásbázis kérdés)


1 2
4. Pasionella (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2021. okt. 18. 10:48

Ha mondjuk fizetik a törlesztő részletet felesbe akkor bőven megilleti a fele, sőt...

Ezt szerintem az elején tisztázni kell, nekem furcsa, hogy egy pár együtt vág bele valamibe és nem fele-fele.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 10:45

Mire fel járna neked a fele?

Amugy én is sok mindent szeretnék...

2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 10:43
Azt nem tudjuk, hogy van Romániában, mert ugye ott laksz, vagy onnan származol.
2021. okt. 18. 10:35

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Van egy közös 15 hónapos lányunk. 2 éve lakunk együtt.


Mikor megvette a házat én adtam neki 1.5 millió forintot ami az önrész volt a lakáshitelehez. A hitel S a ház is az ő nevén van. Nekem erről csak bankszámla kivonatom van hogy átutaltam neki.


Szeretném ha ennyi év után rám iratna a felét..


Köszönöm szépen



Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Van egy közös 15 hónapos lányunk. 2 éve lakunk együtt.


Mikor megvette a házat én adtam neki 1.5 millió forintot ami az önrész volt a lakáshitelehez. A hitel S a ház is az ő nevén van. Nekem erről csak bankszámla kivonatom van hogy átutaltam neki.


Szeretném ha ennyi év után rám iratna a felét..


Köszönöm szépen

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook