Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyibe kerül magánrendelésen egy szívultrahang? fórum

Mennyibe kerül magánrendelésen egy szívultrahang? (tudásbázis kérdés)


8. eb85e22a13 (válaszként erre: 7. - 31bc25d879)
2014. máj. 23. 20:48

Koszonom, bar a sziv dolog a legkisebb problemam.:)

Teljes gyogyulas pedig maga lenne a csoda. De en hiszek a csodakban!:)

Koszonom! En is minden jot kivanok!:)

7. 31bc25d879 (válaszként erre: 6. - Eb85e22a13)
2014. máj. 23. 20:45
Kívánok neked mielőbbi és teljes gyógyulást!
6. eb85e22a13 (válaszként erre: 5. - 31bc25d879)
2014. máj. 23. 20:42

Nem biztos,h.minden esetben jobb a magan..,foleg,h.eleve alig van jo orvos.

De meg ritkabb a "vagohidon" a jo szakember.

Voltam surgossegin,annak a tapasztalatat irtam lent.

Semmit nem deritettek ott ki. Ra 10 napra mar igen,de a szivburok gyull.nem olyan gyorsan alakul ki. Foleg,h.ha sokaig kezeletlen marad, akar el is kell tavolitani a szivburkot. Igy tehat nekem ismet megerte fizetni a magan orvost.

5. 31bc25d879 (válaszként erre: 4. - Eb85e22a13)
2014. máj. 23. 20:17

Értem én, és talán igazad is lehet. Csak tudod az emberek azt hiszik, hogy ami magán és fizetnek érte az annyival jobb...hát nem biztos.

És azt gondolom, hogy ha már kardiológus és szívritmus zavar, rosszullétek, billentyű problémák, az sürgősségi ellátást igényel, de legalábbis gondozásba veszik a beteget.

Jó orvost minden szakterületen fontos találni, mert esetenként az életünk vagy a további életminőségünk múlhat rajta.

És, hogy nem ez volt a kérdés? Naigen, előbb utóbb minden fórum kissé elkanyarodik az eredeti témától...ez egy ilyen sajátossága az oldalnak.

4. eb85e22a13 (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2014. máj. 23. 19:15

Tobb oka lehet, de szerintem a kerdese nem ez volt.:)

Van akinek nincs tb-je, van aki nem bizik csak magan dokiban, van akinek surgos,mert nagyon rossz az allapota,van aki tobb orvosnal is jart,mind mast mondott..

En tobb orvosnal jartam pl,mind tok mast diagnosztizalt. Egyik szerint eleg sulyos billentyu problemam van,es zorej,szivritm.zavar,masik szerint semmi.harmadik szerint nincs billentyu gondom,de szivburok gyulladasom igen.Azaz volt.

Sima ,nem maganorvos pedig megint csak nem talalt semmit, pedig beutaltak 2 napra a klinikara. Biztos veletlenek voltak a rosszulletek,szivgorcsok. Hat nem, a gyulladas okozta. Gondolom ebbol tisztan latszik,miert erdemes jo orvost talalni.

2014. máj. 23. 16:22
Bocs, tényleg nem értem...miért kell magánrendelésre menni egy szív UH miatt? Ha szükséged van rá, mert felmerül, hogy kardiológiai problémád van, vagy csak kivizsgálás... a háziorvos megírja a beutalót és már ott is vagy az államilag finanszírozott intézetben. Ahol készséggel megcsinálják és küldik az eredményt, sőt javasolnak terápiát is.
2014. máj. 23. 14:16

Orvosonkent valtozik az ar, nagy kulonbseggel.

De nagyjabol 12 ezer es 30 ezer kozott. Bp-en olcsobb altalaban. Szombathelyen nem tudok jo kardiologust, csak Bp-en.

2014. máj. 23. 13:55
Esetleg tudtok nekem ajánlani Szombathely és környékén egy jó kardiológust?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook