Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyibe kerül egy közjegyzői hitelesítés? Egy OKJ-s vizsgabizonyítványról kéne hitelesített másolatot csináltatnom. fórum

Mennyibe kerül egy közjegyzői hitelesítés? Egy OKJ-s vizsgabizonyítványról kéne hitelesített másolatot csináltatnom. (tudásbázis kérdés)

2012. nov. 10. 10:04
Valaki tud ajánlani olcsón közjegyzőt,akinél hamsr kapok is időpontot Budapesten?hitelesiteni szeretnék bizonyítványt.Köszönöm.
2008. márc. 3. 10:24
Nincs mit. :-)
2008. márc. 3. 08:32
Kösz Csillag, nézelődtem neten és egy pesti közjegyző iroda honlapján is ezt az összeget láttam, ott 550ft/oldal. Na ez már szimpatikusabb:)
2008. márc. 3. 07:54
Helló! Oldalanként 520.- Ft, múlt héten hitelesíttettem egy hosszú dokumentum máslatát. Még ha nem is azonosak a tarifák mindenütt (amit erősen kétlek, mert pl. címpéldány-hitelesítés 5 különböző közjegyzői irodában is azonos tarifájú volt), akkor sem lehetnek lényeges eltérések.
2008. márc. 3. 07:47
Kérdezd meg::)))
2008. márc. 3. 07:39
Köszönöm, ettől féltem:) Más?
2. dtrr
2008. márc. 3. 07:03
Nekem annak idején a nyelvvizsgámat kellett hitelesíteni. Nem volt olcsó! Kb. 10évvel ezelőtt volt úgy 3ezer forint. Szerintem most 10 körül lehet, de tudnod kell, hogy a közjegyzők nem azonos tarifával dolgoznak.
2008. márc. 3. 01:46
Ki tudja hogy mennyibe kerül egy közjegyzői hitelesítés? Egy OKJ-s vizsgabizonyítványról kéne hitelesített másolatot csináltatnom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook