Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyibe kerül egy esküvőre a videós? fórum

Mennyibe kerül egy esküvőre a videós? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 15. 20:56

Ha meghívtok, én ingyen megcsinálom. :D


Ha kedves az az ismerős, akkor biztos azt adja Nektek ajándék képpen, és nem fogad el érte pénzt.


Komolyan: hol lenne, mert van profi ismerősöm, és nem "drága".

8. szanád (válaszként erre: 3. - Gyöngyi)
2010. febr. 2. 15:31
Már ne haragudj , de ha kedves ismerős lehet hogyha mégis mond majd utólag mondja az árat , és akkor majd dobjátok a hátast...
2010. febr. 2. 11:38

Nekünk tavaly nyáron 80ezerért jöttek ketten, és csak ajánlani tudom őket, nagyon színvonalas munkát végeztek. A nő nálam volt ott már a készülődésnél (smink, öltözködés, várakozás a vendégekre), a férfi a férjemnél. Felvették náluk a búcsúztatást (hagyományos vőfélyes lagzink volt), aztán vette a srác őket, ahogy elindul a kocsimenet, meg útközben is. Aztán amikor ketten voltak, mind a ketten videóztak, és összevágáták. A templomi 30 perc például így tök szórakoztató, mert a nő végig minket és a lelkészt vette, a srác meg a vendégeket, és elkapott pár muris pillanatot, pl. valaki elaludt a szertartás alatt, ami bele is került a DVD mókás részeinek válogatásába.

Mi választottuk ki a zenéket az egyes részekhez, és nagyon alaposan megcsinálták a zenék le és felkeverését, vágását, összhangba hozták a zene ritmusával a képeket.

Szó ami szó, szerintem nem érdemes ezen spórolni (meg a fényképészen sem), nagyon szeretjük nézegetni a DVD-ket, anyukám is folyton ezt nézi. :-)

2010. febr. 2. 11:31
A mi esküvönk tavaly volt Sopronban és 67.000 forintot fizettünk a videósnak.
2010. febr. 2. 11:29
Nekünk 2008-ban 70e-be került.
2010. febr. 2. 11:27
Mi 4 évvel ezelőtt 50-et fizettünk érte.
2010. febr. 2. 11:26
Segítsetek nekem, egy kedves ismerős fogja csinálni, aki profi videós, de nem mondott árat, azt mondta adjunk annyit amennyit gondolunk. Mennyit adjunk, hogy ne legyen se túl sok, se kevés? KöszI!
2010. febr. 2. 11:25
kb 60 (Miskolc)
2010. febr. 2. 11:24
Mennyibe kerül egy eküvőre a vidós?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook