Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyibe kerül a petevezetékelkötés? fórum

Mennyibe kerül a petevezetékelkötés? (tudásbázis kérdés)


2016. febr. 8. 12:04
Sziasztok!Én szeretném megtudni hogy most mennyibe kerül?Én 39-évesen 3gyermekkel!Több gyermeket nem akarok!Tudja valaki mostanság mennyibe és mi az eljárás folyamata!Fehérváron!
2011. máj. 20. 09:40

Én most csináltattam egy hete laparoscopos petevezeték elkötést. Székesfehérváron 15000ftba került. Fél évet kellett várni annyi a gondolkodási idő. Három napot tartózkodtam a kórházban, hazajövetelem után pár napot még ágy nyugalomban töltöttem, fájt a hasam és szédelegtem.

Remélem tudtam valakinek segíteni a friss információval.

2008. ápr. 15. 20:26

62 ezer a tb-nek,plusz amit a dokinak dugsz oda.

Ha jóba vagy a dokival,megoldható,hogy egyéb betegséggel vegyen fel,és közben leköt.Így nem kell a tb-nek fizetni.

Már nem lehet 18 évesen megtenni.Engem 28 évesen 2 élő gyerekkel és egy magzattal nem engedélyeztek lekötésre,így "császár közben fellépő erős vérzés miatt" kellett lekötni a petevezetőket.Így kerültük meg a törvényt.

2008. ápr. 15. 18:30
Engem is érdekel a dolog,múlt héten érdeklődtem az orvosomtól.Kb.40000 ft-ba kerül és 6 hónapot kell várni a műtétre(gondolkodási idő).Én még gondolkodom.
6. gyerekeim (válaszként erre: 4. - Mihoca)
2008. ápr. 15. 15:28
Mert már van 3 gyermekem és nem akarok többet.S, nem akarok semmit szedni védekezésre.
2008. ápr. 15. 11:15

nekem is megvan

de nem fizettem semmit erte csaszar metszes utan tortent...

szoval operacio kozben:)

2008. ápr. 15. 11:14
miert kottetned el?
3. gyerekeim (válaszként erre: 2. - Kedike)
2008. ápr. 14. 19:41

Nem mert most már aki betöltötte a 18. évet az megcsináltathatja.Vagyis én úgy tudom.S ráadásul nekem magán orvosom van.Vagyis a magánrendelés árán felül szeretném tudni,hogy mennyibe kerül.

De azért köszi az információt.

2008. ápr. 14. 18:49
Szerintem erősen indokolt esetben TB fizeti, nem? Persze nincs tapasztalatom benne...
2008. ápr. 14. 18:28
Tudja valaki, hogy mostanába mennyibe kerül a petevezetékelkötés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook