Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi szomorú lélek:-( fórum

Mennyi szomorú lélek:-( (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5291. gilingalang (válaszként erre: 5290. - Guruljka)
2020. okt. 11. 19:35

Már nagyon várom, aki készíti azt mondta, hogy megtisztítja, áldást tesz rá.

Le sem veszem.

Szent Rita pedig a reménytelen helyzeten segít, most ez kell nekem.

Bebizonyítom, hogy nem reménytelen a gyógyulásom.

5290. Guruljka
2020. okt. 11. 18:09

Jó ilyeneket olvasni!

Biztosan jót hoznak a karkötőitek!

5289. gilingalang (válaszként erre: 5288. - Hajnali madar)
2020. okt. 10. 13:13

Helyes, jó szívvel csinálták.

Mert megérdemled!❤️

2020. okt. 10. 12:32

Na ná!

Ha csak el nem felejtem feltenni.

De a múltkor is visszajöttem érte Alsóra.

Szerencse talizmánnak tartom!

:D

5287. gilingalang (válaszként erre: 5286. - Hajnali madar)
2020. okt. 10. 11:43

De cuki.

Hordod?

5286. Hajnali madar (válaszként erre: 5285. - Gilingalang)
2020. okt. 10. 08:24
Én meg kb 5~6 hete kaptam egy karkötőt onyx meg tigrisszem összeállításból, mert használt a krémem egy derékfájással élő férfin és a párja külön nekem készítette ezt el ajándékba.
2020. okt. 9. 12:50

Remélem mindenki jól van!

Én most rendeltem egy csodás kézzel készített karkötőt.

Annyira boldog vagyok😇🤗😍

Szent Rita karkötő, jade kőből.

5284. Guruljka (válaszként erre: 5283. - Fincsi5)
2020. szept. 15. 20:15

Én pedig rendeltem, és holnap kihozzák.

Tegnap meg akartam kérdezni, mennyivel előtte kell rendelni, de 4 óra után már hiába telefonáltam.

Ma délelőtt csörög a telefon: a Family hívott, mert megtalálták a hívásomat a listán.

Mondtam a gondomat, még az is kiderült, hogy a szokott járatos sofőr szabin van, ezért a holnapi szállítási napon hiába is vártam volna.

DE!!! Ha rendelek, egy közelben járó kocsi tesz erre egy kitérőt és elhozza!

Úgyhogy beléptem a webáruházukba és rendeltem bagett-et is, Fornetti sütit is meg akkor már jégkrémet is, örömömben. Holnap bokáig járok majd a szénhidrátban.

5283. fincsi5 (válaszként erre: 5268. - Guruljka)
2020. szept. 15. 17:50

Minden gombócból veszek, vagy 20 éve nem ettem gombócot.

És olyan feketeerdő golyókat is!

5282. Guruljka (válaszként erre: 5281. - Gilingalang)
2020. szept. 14. 20:54

Rendes volt a rendőr, igen.

Lelkes kutyás is volt, így tudta Bodzát megfogható közelségbe csalni. No meg pizzával is kínálta... :D

5281. gilingalang (válaszként erre: 5276. - Guruljka)
2020. szept. 14. 20:42

Rendes volt a rendőr.

Azt a szemetet meg remélem utolérte a végzete.😡

5280. Guruljka (válaszként erre: 5279. - Napsugár8)
2020. szept. 14. 19:37

Nekem egyik kutyám sok szót értett, és azt is, hogy "jött" valaki.

Egyszer megfigyeltem, hogy Mikuláskor komoly gondban volt, egyfolytában hallotta, hogy "jött", mármint a Mikulás, de sehol nem találta a létszám felettit, és persze azt sem látta, hogy nyílt volna az ajtó. Szaladgált ide-oda, aztán megbékélt azzal, hogy ezeket az emberi huncutságokat nem mindig érti a tisztességes kutya.

5279. Napsugár8 (válaszként erre: 5277. - Guruljka)
2020. szept. 14. 18:09

Na erről eszembe jutott a mi tacsink. Ahogy hozzánk került, és a szobában velünk együtt nézte a tv-t! Szépen leült, a füleit "hallgatóra" állította, és valóban nézte a tv-t.

Persze megszokta, ha a kapunál csengette, ő volt az első aki odaért.

Így amikor a tv-ben csöngettek, mint az őrült rohant a kapuhoz, és nem értette, miért nem áll kívül senki??? De a végén megtanulta megkülönböztetni, hogy mikor maradjon ülve, és mikor kell rohanni a kapuhoz. Csoda pofa volt.😃

5278. Guruljka (válaszként erre: 5273. - Dzsenniferkata)
2020. szept. 14. 18:05
Nálunk nincs messze az utca vége, ott szépen megfordul.
5277. Guruljka (válaszként erre: 5273. - Dzsenniferkata)
2020. szept. 14. 18:04

A régi komondort megtanítottuk, hogy "szóljon", ha hallja a zenélőst, mert előfordult, hogy nem hallottam meg. Egy időben csak ritkán mert zenélni, mert a falu okos népe kikérte magának, ne zenélgessen, mert alszik a gyerek vagy a nagyapa. át volt, hogy hiába kalkuláltam bele a vásárlásba, nem jutottam ki időben. A komondor viszont hamarabb meghallotta.

Hát aztán volt olyan, hogy a tévében valami filmből szólt a zene, a Bojtár meg kiszaladt - ott nem hallotta. Visszajött, megint hallja... Toporgott, hogy most mi van? Édes pofám.

Utoljára a halála napján akart szólni, ereje már nem volt, de egy halk úú-úúú még hallatszott.

5276. Guruljka (válaszként erre: 5275. - Gilingalang)
2020. szept. 14. 18:00

De nem kell sütni, csak kiengedni, akkor is finom ropogós!


Nem tudtam meg, ki engedte el. Nem is a boltajtónál volt, direkt nyugodt helyet kerestem neki, ahol senkit nem zavar.

A rendőr nagyon rendes volt, még pizzával is megkínálta a kis Bodzát, míg én itthon gyorsan ideiglenes pórázt gyártottam és míg odaértem.

Néztem a környező utai szemeteseket, senki nem dobta oda a régi kutyámról maradt pórázt, a vadonatúj nyakörvet, sem a biztosító láncot.

És megijeszthették, mert különben nyilván ott maradt volna a boltajtónál.

5275. gilingalang (válaszként erre: 5270. - Guruljka)
2020. szept. 14. 17:55

Én is szoktam venni, imádom.

Finom ropogósra sül.

5274. gilingalang (válaszként erre: 5262. - Guruljka)
2020. szept. 14. 17:54
Micsoda szemetek vannak, én kikötném a lopott pórázzal.
5273. Dzsenniferkata (válaszként erre: 5268. - Guruljka)
2020. szept. 14. 17:01
Juj ennek van a tök jó hangja. Párom beállította mobil telefon csengő hangnak. A kertben fenn van a fán, egyszercsak family frost csengés. Azt hitte hogy telefon és lemászott a fáról. Erre a valódi autó ment be a párhuzamos utcába. 😁 Sose szokott mert nem tud megfordulni. Hozzánk se jön. Biztos helyettesítő sofőr volt, azért ment be.
5272. Dzsenniferkata (válaszként erre: 5254. - Guruljka)
2020. szept. 14. 16:55
Rád is fért a kikapcsolódás, örülök hogy jól sikerült. 😄
5271. Guruljka (válaszként erre: 5269. - Napsugár8)
2020. szept. 14. 16:51
Máskor is hosszú az az utca, nem csak napsütésben.
5270. Guruljka (válaszként erre: 5268. - Guruljka)
2020. szept. 14. 16:51

Rosszul mondtam, 3 db bagett van egy csomagban, 510 gramm.

Nem olcsó, 599 Ft, de ha nincs más...

5269. Napsugár8 (válaszként erre: 5266. - Guruljka)
2020. szept. 14. 16:51

És a tűző napon senkinek sem lenne kedve ücsörögni a padon.

Állítólag a jövő hét végén valóban vége a nyárnak. Azt olvastam, hogy itt-ott akár talajmenti fagyok is lehetnek.

5268. Guruljka (válaszként erre: 5267. - Fincsi5)
2020. szept. 14. 16:45

A bagettet csak ki kell engedni. Két darab, finom, magvas, barna!

Szórólapot a kocsiról osztogat, de a kínálat fent van a neten is, mert lehet akár rendelni is. Ugyanaz a választék, meg az ár, de a szokott napon kihozza a címedre, amit előre megrendeltél. És akkor biztos, hogy minden leglesz, nem lesz olyan, hogy kifogyott a kocsiról.

Szerintem ma még megnézheted, nem akarod-e várni:

[link]


Csütörtökig még van idejük összekészíteni.

5267. fincsi5 (válaszként erre: 5263. - Guruljka)
2020. szept. 14. 16:29

Arról a kocsiról hogy vásárolsz? Nálunk nincs szórólap, hogy kinézzek valamit, azt meg gondolom, nem tolerálná, ha itt kellene állnia, míg átnézem a kínálatot.

Bagett? Az hogy? Csak ki kell engedni, vagy megsütni? Kész kaja?

Csütörtökön jár, még sosem tudtam elérni. De várhatnám.

5266. Guruljka (válaszként erre: 5265. - Napsugár8)
2020. szept. 14. 16:18

Igen, oldja meg ő.

Ő rontotta el végeredményben.

Az ezermesteres is csak ott van, a bolttal éppen szemközt.

(Az is bezár persze korábban, de a pénteken már szabad napja van a fiamnak, el tudja vinni a biciklit.

Sajnos nem oldal kérdése a tűző nap. Végig veri az utcát a napsütés, és nincs hova menekülni előle, a távolság közel egy km oda, másik vissza. Pad nuku!

5265. Napsugár8 (válaszként erre: 5264. - Guruljka)
2020. szept. 14. 15:50

Mondjuk tűző napos oldalon én sem indulnék el. Ahogy írtad, hogy "akkorra bezár a bolt", azt hittem, hogy a kerékpár javításhoz szükséges valamit vásárolni.

No majd megoldja a fiad, elvégre az ilyesmi férfi munka!

5264. Guruljka (válaszként erre: 5262. - Guruljka)
2020. szept. 14. 15:45
Az akkori bolt udvara közös volt a körzeti megbízotti irodával, a mostani helyén pedig forgalmas utcasarkon van...
5263. Guruljka
2020. szept. 14. 15:43
A bicikli nem az úton kapott defektet, hanem a fiam tette óvatlanul rossz helyre a verandán. Mérges vagyok emiatt, de az nem segít a lényegen. Én hétszentség, hogy nem gyalogolok el a boltba, pláne 30 fokban nem, ő pedig tud enni a munkahelyén. Az állatkaja kitart négy napig, holnap amúgy is jön a fagyos kocsi, valami bagett vagy kész kaja arról is kapható.
5262. Guruljka (válaszként erre: 5261. - Napsugár8)
2020. szept. 14. 15:38

Nem arról van szó, hogy félek egyedül, hanem hogy nem elég gyalogolni meg cipekedni, de még kutyázzak is??? Észak-déli tájolású az út, fák alig, csak késő délután vetnek némi árnyékot a házak az egyik oldalon. Odasülne a kis talpa az aszfalthoz, én meg kidöglenék.

Az összes kerítés mögötti kutya bennünket ugatna, a bolt előtt sem tudnám árnyékos helyre kötni, na meg semmi biztosíték nincs arra, hogy kijövet is ott találom.

Egy régi kutyámat elengedték a pórázról, sőt lelopták róla még a nyakörvet is, a kutyát meg megijeszthették, mert csak több órával később került elő, szegénykém volt olyan okos, hogy visszament a bolt elé, ahol a rendőr, amit már addigra értesítettem, megfogta és becsukta, míg oda nem érek. Ő szólt, hogy vigyek madzagot is.

De az felnőtt kutya volt, két hete volt akkor nálam.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook