Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi szex? fórum

Mennyi szex? (beszélgetős fórum)


22. Tequilla (válaszként erre: 20. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 7. 21:30
Meg az ünnep napokon mert minden nap ünnep!
21. 17edc27aec (válaszként erre: 20. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 1. 00:24
Feltéve, ha a feleség is akarja azt a "minden más egyéb napot", mert ő is heti 2 alkalmat tartana ideálisnak.
20. a31cf0fa6a (válaszként erre: 2. - 17edc27aec)
2012. márc. 31. 23:14
Minden szerdán, szombaton, és minden más egyéb napon...
19. szila5
2012. márc. 31. 20:28

És persze a libidónk is változó, néha napi többször is, vagy két naponta, vagy csak 5 napra rá. De az biztos, hogy táplálni kell a tüzet. Velem néha olyan is van, hogy "neeem, nincs kedvem", de aztán mégis jóóó, kár lett volna kihagyni.

Próbáld ki, hátha beválik nálatok is. :)

2012. márc. 31. 20:23
Van ket kisfiam, es a sexet jobban kivanom mint a gyerekek születese elött. Szerintem nalad a hormonok miatt lehet.
17. szila5
2012. márc. 31. 20:20
Babát szeretnénk, így tudatosan sűrűbben bújunk össze, és ez bevált!!! Már hiányzunk nagyon egymásnak 3-4 nap után. :) Nem erőltetjük, csak evés közben jön meg az étvágy. Én, magam részéről úgy érzem, hogy tennem kell érte, különben elhagyom magam könnyen. Persze, a páromat nem kell noszogatni, csak nem erőlteti rám, ha nemet mondok.
16. szila5
2012. márc. 31. 20:11
Én még nem szültem, így ebből a szempontból nincs tapasztalatom, de sok minden befolyásolja a vágyat, hol erősebb, hol kevésbé. Mi, a férjemmel 30 évesek vagyunk, és bizony volt olyan hónapunk, hogy nem voltunk együtt, vagy csak 1-2-szer, ennek is megvolt az oka. Volt, hogy heti egyszer szexeltünk. Meg is beszéltük, hogy tiniként és huszas éveink elején aktívabbak voltunk, akkor még nem egymással, persze. Majd...
15. Bcicus (válaszként erre: 14. - Mirtuszvirág)
2012. márc. 31. 15:12
Csak azért kérdeztem, mert az is libidó csökkenést okoz. Kényszerből ne szexelje, mert annak tényleg nincs értelme, de beszélj a pároddal és egy szakemberrel, mert az nem normális, hogy nem kívánod a szexet úgy általában.
2012. márc. 31. 14:50

Van még pár percem, gyorsan válaszolok.

MX köszönöm a válaszodat.

Természetesen a lányokét is köszönöm.


Bcicus: nem szedtem soha fogamzásgátlót. Pontosabban pár hónapig, de eléggé megviselt. Görcsöltem minden peteéréskor és ingerült voltam. Ez már volt vagy 10 éve, azóta nem próbálkoztam másikkal, de nem is akarok. Sőt, 16 hónapos koráig szoptattam a babámat, de ettől függetlenül, nem volt menszesz kimaradásom sem, normális ciklus állt be egyből. Ez is a hormonok miatt van, gondolom.

Nem hinném, hogy beteg lennék, legalábbis nem mennék ilyen drasztikus irányba.


Azért tettem fel itt a kérdést, hogy több nő tapasztalata alapján tudjak tovább lépni. Mint írtam szeretem a párom, de a "kötelező" szextől félek. Félek, hogy kiírtja az igazi tüzet. Illetve tudni szeretném, hogy változik-e majd ez az állapot.

13. andi6020 (válaszként erre: 2. - 17edc27aec)
2012. márc. 31. 14:48
Kedd-péntek? Hmmm?
12. Bcicus (válaszként erre: 8. - Mirtuszvirág)
2012. márc. 31. 14:20
Vizsgáltasd ki magad lehet valamilyen hormonális baj van a háttébrne. Fogamzásgátlót nem szedsz ugye?
11. BettyBoop Again (válaszként erre: 8. - Mirtuszvirág)
2012. márc. 31. 14:15
Ez teljesen normális... Más köti le a figyelmedet elsősorban, valamint a hormonális változások is nagy mértékben játszanak.
10. 0fe386f42e (válaszként erre: 9. - 17edc27aec)
2012. márc. 31. 14:15

Ez sem igaz feltétlenül! Én szülés után alig vártam a hat hét leteltét, és még kialvatlanul is volt kedvem.. azóta sem változott ez szerencsére, jó a kapcsolatunk.

Ezért azt mondom, inkább libidó kérdése, mennyi az annyi, na meg, hogy mennyire vislete meg a nő altáját a szülés.

Ja, meg, hogy a férfi mennyire kívánja a megváltozott testet.

Sokrétű összefüggés!

9. 17edc27aec (válaszként erre: 6. - Mirtuszvirág)
2012. márc. 31. 14:11
Én férfi vagyok:) Azért írtam be a 2 szexet, mert annyit tartanék ideálisnak, mivel tudom, hogy szülés után a nőknek csökken a libidójuk, és nem kívánják napi szinten a szexet:)
8. mirtuszvirág (válaszként erre: 7. - Bcicus)
2012. márc. 31. 14:05

Semmi bajom nincs.

Most el kell mennem, de vissza fogok nézni. Szeretném, ha többen válaszolnátok, nagyon hálás lennék érte.

Folyamatosan keresem magamban a hibát, de nem tudom mi a baj. A páromat imádom, fantasztikus férfi, minden porcikáját szeretem, semmi esetre sem szeretném elveszíteni. Velem sincs baj, pont annyi a súlyom mint a szülés előtt, nem látszik nyoma sem, hogy szültem, így nem frusztrál ez sem. Egyszerűen nem kívánok annyi szexet, mint a szülés előtt.

Hamarosan vissza térek, vár a munka.

Sziasztok

7. Bcicus (válaszként erre: 5. - Mirtuszvirág)
2012. márc. 31. 14:01
De mitől változtál meg? Van valami betegséged?
6. mirtuszvirág (válaszként erre: 2. - 17edc27aec)
2012. márc. 31. 13:55
Igen, ilyesmit tartanék én is őszintének részemről, (inkább 2-3 hetente). De a társad elfogadja ezt, elég neki, ha előtte napi 1-2 volt a megszokott?
5. mirtuszvirág (válaszként erre: 4. - Bcicus)
2012. márc. 31. 13:49
Szerencsés vagy, hogy nem változtál...
4. Bcicus (válaszként erre: 1. - Mirtuszvirág)
2012. márc. 31. 13:47
A mienk még csak 11 hónapos lesz, de nem hinném, hogy később változna bármi is, ugyan úgy szexelünk mint annak előtte amikor megkívánjuk egymást, naponta 1-2szer általában. Miért kéne a gyerektől bárminek is változni? Pontosabban annyiban változott tőle, hogy nyilván mikor vele játszunk akkor nem esünk egymásnak.
2012. márc. 31. 13:37
Két naponta.:-))És ahogy kívánjátok!
2012. márc. 31. 13:36

Sok :P


Á nem...azért legalább heti 1-2 sex. Szerdán és szombaton, ahogy a sváboknál ez szokás XD

2012. márc. 31. 13:31

Sziasztok!

Bizonyára többször találkoztatok már azzal a kérdéssel, hogy kisgyerek mellett (1,5-3 éves) mennyi szex fér bele az életetekbe, mondjuk havi szinten.

Engem az érdekel nagyon, hogy ez a szex olyan, amit te is őszintén kívánsz, nem csak a szeretett férfi kedvéért teszed. És miért annyi az amennyi? Ha olvassák ezt férfiak az ő nézőpontjuk is nagyon érdekelne.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook