Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idő után sikerült összehozni a trónörököst? fórum

Mennyi idő után sikerült összehozni a trónörököst? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 7. 10:54

az eredeti kérdéshez:

nekünk elsőre peteérésre sikerült a drága :-), két héttel az esküvő után...

32. mongi (válaszként erre: 19. - Zoé00)
2009. máj. 20. 14:42

Mi a 2 év alatt már mindenfélét kipróbáltunk,de tényleg,és semmi,belefáradtunk a próbálkozásokba,egyedül annyi maradt,hogy próbáltunk középidőben együtt lenni (max.1-2 nap,de csak egyszer)...Persze most meg nem tudom,hogy mikor fogant meg a baba,mert szerintem most kimaradt a középidős időszak.:)

Tehát,mit lehet ebből levonni?NINCS ILYESMIRE SEMMI PRAKTIKA!

31. agitamas (válaszként erre: 30. - Zoé00)
2009. máj. 20. 07:51

Kétségbeesésre igazán nincs okod.Én mielőtt hozzáfogtunk a dologhoz voltam nőgyógyásznál és mondtam neki,hogy remélem hamar újból találkoznunk.Mire ő azt mondta,hogy min.fél évet számoljak,ami teljesen normális.Én nem akartam elhinni,de tényleg így lett.Persze a sógornőm már,az esküvő után rögtön terhes lett.....Van ilyen is,de csak magatokkal törődjetek.

szeretnék kitesót is,majd meglátjuk mikor sok mindentől függ.

30. Zoé00
2009. máj. 19. 22:17

Még adok magunkat azért pár hónapot, mert 1 hónapja lakunk együtt, szóval 1 hónapja van lehetőségünk akkor együtt lenni amikor akarunk, előtte helyhiányban szenvedtünk, heti egyszer sikerült csak összebújni, az szerintem kevés volt, élesben 1 hónapja megy, asszem még van időnk, inkább nem szomorkodom:)

Tündéri aranyos a kislányod, büszke lehetsz rá, bár nekem a vágyam a kisfiú, lényeg, hogy egészséges legyen!

Kistesót nem akartok neki?

2009. máj. 19. 22:05
Sok szerencsét!:)
28. agitamas (válaszként erre: 27. - Zoé00)
2009. máj. 19. 22:05

Én úgy éreztem,ha el kezdek komolyan számolgatni,akkor lelkileg is magam alatt vágom a fát.Meg akartam előzni,hogy a házasságunk ilyen "betáblázás " alapján működjön.

Igy hát maradt a kellemesebb fele.Volt,hogy a férjem 24 órázás után jött haza reggel,én pedig munkába indultam,de volt még kb.15 percünk,és mindent bele....:))

Lehet,hogy ennek köszönhetjük a lányomat.

27. Zoé00 (válaszként erre: 26. - Agitamas)
2009. máj. 19. 21:59

Élő példa vagy arra, hogy nem kell 2-3 napot várni egy aktus között, hanem csak szeretni kell egymást, nagyokat hancúrozni, és őszintén szeretni egymást.

Asszem én sem taktikázom, marad a jó rég bevált módszer, azaz ha haza jön apa, rögtön rávetem magam.

Nem akarok számolgatni, osztani, szorozni, lehet pont ez miatt nem fog kopogtatni a gólya.

Elvileg szombaton lesz pém, de ha ép csütörtökön, akkor kihagyom a napot, mert hétvégére időzítek, és megint csalódok a hónap végén.

Eddig legalább nyugodt voltam, mert mindig tudtam, hogy apával mi mindent megtettük, gyűrtük egymást:)

26. agitamas (válaszként erre: 19. - Zoé00)
2009. máj. 19. 20:53

ha pénteken együtt vagytok ,a katonák szombaton még mindenre képesek...

nekünk 6 hónap után jött össze a baba.Eleinte én is számolgattam,de valahogy nem vagyok papírforma.Aztán megelégetem ,és apát napjában többször is befogtam...nem bánta,és egyből sikerült.

25. 82f65e3480 (válaszként erre: 24. - Zoé00)
2009. máj. 19. 20:45
Én sajnos csak pécsieket ismerek. Remélem is, hogy nem fogsz idáig eljutni!
24. Zoé00
2009. máj. 19. 20:43

Köszönöm, bár itt még még nem tartunk, de azért tájékozódom!

Esetleg tudtok valami jó nőgyógyászt ajánlani, aki nem túl drága, pesti, jártas abban ha nem jön a gólya, kedves, türelmes és profi?Csak ennyit szeretnék, hogy "tudjon":)

Asszem elmegyek rákszűrésre, szeretnék egy ultrahangot csinálni, nincs-e cisztám stb....

23. 82f65e3480 (válaszként erre: 22. - Zoé00)
2009. máj. 19. 20:39
Maga a beültetést a tb. támogatja, és "csak" az injekciókat kell fizetni, állítólag, olyan 100.000 körül szokott lenni, de azt mondta a dokim, hogy lényegesen olcsóbb lesz mert van egy szuri ami eddig nem volt támogatott, és most az lett.
22. Zoé00
2009. máj. 19. 20:37
Igen igen!
21. 82f65e3480 (válaszként erre: 17. - Zoé00)
2009. máj. 19. 18:16
A lombik?
20. Khatif (válaszként erre: 19. - Zoé00)
2009. máj. 19. 15:13

Hát azt nem kellene. A termékenység szempontjából az a legjobb ha csak minden második vagy harmadik nap vagytok együtt. Azzal, hogy napi kétszer vagytok együtt nem lesz jobb.


Amúgy egy éves próbálkozás teljesen normális. Addig feleslege orvoshoz menni és mindenféle vizsgálatokat elvégeztetni.


Inkább figyeljetek oda, hogy ne legyen túl sok szex, ne legyen túl meleg a fürdő viz, ne egyetek túl csípős ételeket.


Esetleg ihatsz Cickafark és palástfű teát ezek jó hatással vannak a fogantatásra.


A legfontosabb ne akard görcsösen.

19. Zoé00 (válaszként erre: 18. - Mongi)
2009. máj. 19. 14:34

És volt valami különös praktika, tipp, módszer?

Elvileg nekem szombaton lesz pém, szóval akkor szerdát, pénteket hagyjuk ki, és szombaton minden bele!

Már arra is gondoltam, hogy azért nem jön össze mert fáradtak a kiskatonák, napi kétszer együtt vagyunk...lehet sok....

18. mongi
2009. máj. 19. 14:27
Első 6 hónap,második 2 év.:)
17. Zoé00
2009. máj. 19. 13:42
Mennyibe kerül?
16. 82f65e3480 (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2009. máj. 18. 21:19
Szia! Mi egy év után mentünk orvoshoz, azóta eltelt még több mint egy év, és most kezdjük a lombikot.
15. KLMárti (válaszként erre: 10. - Zoé00)
2009. máj. 18. 15:15

Az nem biztos, hogy jó, hogy minden nap együtt vagytok. Én valamikor régen úgy hallottam, hogy az az ideális, ha 2, vagy inkább 3 naponta vannak együtt, mert a spermáknak is kell idő, hogy elegendő tudjon termelődni. Asszem a Kismama honlapján is volt ilyesmi cikk, és ott is ezt írták.

Ha meg csak ilyen rövid ideje próbálkoztok, akkor meg pláne ne aggódj! 1 évig semmiképp, de még utána sem kell elkeseredni. Mert minél görcsösebben akarod, annál kevésbé fog sikerülni. Én biztos vagyok benne, hogy az első hónapokban nekünk is azért nem sikerült, mert túlságosan akartam. Amikor eljutottam arra a pontra, hogy nem baj, ha most még nincs, majd ha itt az ideje, akkor sikerülni fog. És ezután pár hónappal már meg is fogant a csodálatos kisfiunk.

14. Zoé00
2009. máj. 18. 14:59

Akkor megérte!Egy baba minden pénzt, energiát, időt megér!

Azért még várunk ezzel a dologgal, ebben az évben még marad a próbálkozás, van még rá pár hónap, de ha nem sikerül, jövőre kivizsgáltatjuk magunkat....nem szeretnék oda eljutni...

13. Kedit (válaszként erre: 10. - Zoé00)
2009. máj. 18. 14:50
Ha már gyereket akar az ember nem tud nem csak arra gondolni. Utáltam mikor azt mondták ne görcsöljek. Amúgy a káliba csak a gyógyszerekért kell fizetni. Mondjuk az nagyon húzós. Nekünk a második sikerült, össz. kb 150 ezer forint volt... De már itt mosolyog rám a kisfiam. :)
12. Zoé00 (válaszként erre: 11. - D0b7178f40)
2009. máj. 18. 14:40

Hiába nem akarok rajta görcsölni, nagyon fáj, hogy nem jön össze, és tudat alatt bennem van, hiába terelem el a gondolataim!

Mennyi idő után sikerült?

11. d0b7178f40 (válaszként erre: 10. - Zoé00)
2009. máj. 18. 14:28

ne görcsölj rajta.Annál rosszabb.

én is lestem a tesztcsíkokat.

Aztán amikor már ott tartottam,hogy majd később meg el kellene menni dokihoz éns nem vettem tesztet,akkor a bóltból hazafelé jövet elkapott a gyomorforgás.

De se szag se semmi.

Ja és meg voltam rakodva mint a málhásszamár.

Hazamentem és csak kevergett a gyomrom.

Aztán a párommal hozattam egy 400 ft-os tesztet a kútról.

És halványan látszott.

Ez hét eleje volt.

Nem bírtam megvárni az izgalomtól a következő hetet.A hétvégén megint megcsináltam.

És az egyértelmű volt.

Aztán irány a doki.

És akkor volt 2 hetes a tündérbogyókám.:)

10. Zoé00 (válaszként erre: 2. - Kedit)
2009. máj. 18. 11:55

Ott mennyit kell fizetni, hogy működik ez?

Mi elvileg december óta próbálkozunk, azóta nem védekezünk, de akkor volt olyan, hogy pe környékén nem volt lehetőségünk együtt lenni....élesben 1 hónapja megy, azóta lakunk együtt, és tudunk minden nap egymásé lenni...

Az előző hónapban azt hittem sikerült, minden jelem meg volt, és mégis megjött, lehet nem tapadt meg rendesen vagy ilyesmi

Remélem ez a hónap már sikeres lesz!

2009. máj. 18. 10:42

Nekünk 9 hónap együttjárás után...

Egyszer nem védekeztünk:$ És össze is jött a kis bébibogyókám:)

Amilyen váratlanul érkezett, olyan nagy örömmel fogadjuk:)

2009. máj. 18. 10:38

Mi több, mint két évig próbálkoztunk az első babánkkal, mire sikerült, de már addigra hormontablettát kellett szednem. Akkor azt mondták, hogy 1 év várakozás még természetes, de utána már érdemes kivizsgáltatni.

A második babánkat már tervezzük, (13 hónapos múlt a kisfiunk), de még eddig nem volt egyetlen normális ciklusom sem, ezért hiába próbálkozunk már több, mint fél éve, most sem akar sikerülni. Úgy gondoltam, hogy ha július végéig nem jön össze, akkor megint megyünk dokihoz.

2009. máj. 18. 10:36
Szia! Én júliúsban hagytam abba a gyógyszer szedését. Az orvosom határozott utasítására nem tartottunk semmi szünetet, nem kellett várni, hogy a "gyógyszer kiürüljön. Augusztusban már terhes voltam, ma pedig már 7 hetes a kislányunk:)
2009. máj. 18. 10:35
De nagyon érdekes amúgy, sokminden közre játszik, a stresszes élet, a szervezetünk egyensúlya egészségügyileg,lelkileg...van aki évekig nem tud teherbe esni, pedig nem meddő..csak egyszerűen sokat stresszel pl.munka miatt :( :S
2009. máj. 18. 10:34
Szia! Mi párommal szilveszter után eldöntöttük, hogy bébi kell...februárba meg is estem :)) :D:D Gyors volt! És szilveszterkor hagytam abba a fogamzásgátlót! :)
2009. máj. 18. 10:33

szia mi elmentünk dokihoz és mindent rendben találtDe mivel régóta szedtem a fogamzásgátlót,így kellett pár hónap mire kiürült annyira a szervezetemből,hogy állapotos legyek.

ez a 4. hónapp magasságában történt meg miután abbahagytam a gyógyszert.

Már én is gondolkodtam közben mi nem lehet rendben.De nekem a dokim azt mondta,hogy várjunk 1/2 évet.Ha nem jön össze akkor menjünk és alaposabban kivizsgálnak mindkettőnket.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook