Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő után mondtad ki, "szeretlek"?:) fórum

Mennyi idő után mondtad ki, "szeretlek"?:) (beszélgetős fórum)


2012. dec. 6. 11:17
A legszívesebben akkor mondtam volna, mikor megismertem. De aztán jött közel 1 év barátság, majd másfél hónap randizgatás. Aztán pár hét 'hivatalos' együttjárás után 'dalban vallott szerelmet', vagy hogy is mondják. Szóval vet vet vet- love is all around me-t énekelt, nekem, egy karaoke bárban. Ezek után finoman jelezgettem neki, először 'külföldiül'. Nem jött rá, mit akarok, akkor megkönyörültem. Bő másfél év ismeretség után :) De megérte, sosem mondtam még előtte senkinek, most is csak akkor, mikor teljesen biztos voltam abban, hogy végem :D
11. fe96902938 (válaszként erre: 6. - D50f827fc5)
2012. dec. 3. 16:13
nem akarlak lelombozni, de..
10. fe96902938 (válaszként erre: 1. - Linds)
2012. dec. 3. 16:12
Ez nem időtől függ, de én valahogy mindig "kibekkeltem", hogy a pasi omoljon előszőr:D
2012. dec. 3. 15:51
fogalmam sincs
2011. aug. 17. 10:00
az én párom is ritkán mondja
2011. aug. 17. 08:47
Kb. 3 hónap
2011. máj. 14. 21:18

9 hónapja vagyok együtt a párommal, én kimondtam mert úgy éreztem és érzem is egyfolytában hogy szeretem, ő viszont nem teszi meg:( Tudom hogy vannak ilyen srácok akik nem képesek kimutatni az érzéseiket, csak nekem furcsa mert eddig nem volt ilyen férfival dolgom. A baj hogy nem tudom meddig bírom így ki, mert én magamban keresem a hibát, hiszen eddig minden kapcsolatomban imádtak...bár ezek a múltban vannak. Viszont vigasztal hogy vannak mások is akik kitartanak így is a másik mellett, bár nem tudom hogy ők ezt hogy bírják... van egy idézet, talán van értelme: "Aki azt mondja, szeret, talán igaz lehet.

Aki azt mondja imád, sose hidd szavát.

De aki nem szól, csak mélyen a szemedbe néz,

annak a szívében örökre élsz."

2011. máj. 10. 12:02
Kb. másfél éve vagyunk együtt a párommal, van egy gyönyörű 4 hónapos babónk, de ezt a szót, talán egyszer, vagy kétszer hallottam tőle, így én sem mondom... Bár néha jólesne hallani tőle, de nem erőltetem, hisz az előző házzassága "nem sikerült"!, így a házzasság sem került szóba, a baba ellenére sem...
2011. máj. 9. 09:45
Állandóan ezt mondogatom.....csak ő nem hallja... :(
2011. máj. 9. 09:31
amikor úgy éreztem. volt, hogy 2 hét, volt, hogy 3 hónap.
2011. máj. 8. 19:39
1 év
2011. máj. 8. 15:44
Hát szerintem 1 hónap körül egészséges azért kimondani,de persze az alkalomtól függ meghogy milyen tipus vagy: ) de sztem nem éri meg visszatartani,ha úgy érzed már ki akarod mondani.Mindig add magad: ) ez a legfontosabb szerintem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook