Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő után költözzünk össze? fórum

Mennyi idő után költözzünk össze? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 20. 21:08
Ahogy jól esik! Nekünk 3 év volt. 33 éve vagyunk együtt.
29. Csillagszem38 (válaszként erre: 17. - Lufthansi)
2022. aug. 20. 19:27
❤️❤️❤️❤️
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Liliom10)
2022. aug. 20. 18:28
Én 29 vagyok, ő 42.
27. tien (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2022. aug. 20. 15:13

Dettó

15 éve.

26. globus (válaszként erre: 12. - Liliom10)
2022. aug. 20. 15:00

Nincs gyakorlat konfliktuskezelésre.

Mai világban minden arról szól, hogyan építsünk egót, önbizalmat. Még reklámok is sugallják, hogy az ÉN életem, azt csinálok, amit ÉN akarok. Nehezen fér bele egy másik ÉN, ha kicsit is eltér az értékrendje.

25. globus
2022. aug. 20. 14:53

Fogalmam sincs, hogy volt.

Én szállón laktam, neki volt lakása. Sokáig fel sem mentem. Először fogkefét tartottam nála, apránként egyre több holmit. Néha ott aludtam. Amikor már többet, a szállón eszrevették, megkérdezték, ha nem lakom itt, átadnám-e a szobát másnak.

Folyamatában évekig elhúzódott, míg 24 órában együtt éltünk.

2022. aug. 20. 14:37
Minél előbb. Hogy lehetőleg még az esküvő és az első gyerek előtt kiderüljön, hogy tudtok-e együtt élni.
23. ssueB
2022. aug. 20. 10:52

Az első férjemmel kb fél év után költöztünk össze.

Főiskola, éppen albérletet váltottam, mindegy volt, ha ő is jön.

3 évig éltünk együtt, aztán házasság, gyerek, válás.


Második férjemmel kb 7 hónap ismeretség után jöttünk össze. Ez volt márciusban. Következő júliusban költöztünk össze, aztán márciusban a 2. évfordulón esküvő, ezt már az elmúlt 6 évben 2 gyermek követte - eddig :)

22. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 10:20
Az első férjemmel több éves barátság után végigcsináltuk (a szülők kedvéért) az eljegyzés, esküvő rituálét és 8 évig bírtuk együtt. Akkor barátságban elváltunk. A második férjemmel 2 hónap "udvarlás"(kb. 6 hónap ismeretség)után összeköltöztünk, némi bürokratikus huzavona után összeházasodtunk és 14. éve együtt vagyunk, sőt remekül megvagyunk. Költözzetek össze nyugodtan, ha mindketten így szeretnétek!
21. liliom10 (válaszként erre: 14. - Cc7a88f96d)
2022. aug. 20. 10:00

Igen, sok mindentől függ. Ha két összeillő ember találkozik, mindegy, mikor költöznek össze. Gondolom, mindenki azt hiszi, hogy nem fog változni semmi sem a kapcsolatban, sem az életben, marad a nagy szerelem, de a szeretet mindenképp.

A gyerekvállalás ha szakítási ok, akkor valamelyik , vagy mindkét fél éretlen volt erre a feladatra, de talán sosem lesz rá alkalmas.

Jöhet munkanélküliség,(anyagi gondok akár évekig) hosszabb távú betegség, baleset,sok minden. Aki érett személyiség, és mindent átgondol, hogy a másik mellett lesz, bármi történik, az számíthat hosszú párkapcsolatra akár házasság nélkül is.

Én sosem gondoltam arra, hogy nagy a szerelem, költözzünk össze, aztán ha nem vagyunk egymáshoz valók, majd szétköltözünk, szakítunk. Ehhez rövid az élet, vagyis ahhoz, hogy majd akkor jön egy új szerelem. Ha jön...

A férfiaknak könnyebb, de ha egy nő családot, gyereke(ke)t szeretne, van ideális kor a szülésre.

Tehát összeköltözésnél az sem mindegy, hány évesek a felek, mert pl. 45-50 évesen már máshogy gondolkodunk, mint előtte.

Nálunk sok minden történt a több, mint 40 év alatt. Sokan ezek közül egyet sem csináltak volna végig. Mi több, mint két évig jártunk az esküvő előtt, de nem költöztünk össze.(Most sem bánom.) Akkoriban nem is volt ez gyakori.

20. Sirga
2022. aug. 20. 10:00
Egyed- és esetfüggő. Nincs szabály. :)
2022. aug. 20. 09:57

Ahogy érzitek.


Mi szilveszterkor ismerkedtünk meg és húsvétkor már együtt éltünk.

2022. aug. 20. 09:25
Két hét után egy szobába költöztünk a nőtlen tiszti szállón.:)
2022. aug. 20. 09:06

egy átmulatott iccaka után a zasszony egyszerűen a nyakamba varrta magát.

Mert ilyenek a nők..-))


Ennek már 45 éve, és egy percét sem bántam..-))

2022. aug. 20. 08:23
kb 6 hét után költözött hozzánk. Ennek 32 éve.
2022. aug. 20. 08:21
Ahogy mindketten gondoljátok. Puding próbája az evés.
14. cc7a88f96d (válaszként erre: 12. - Liliom10)
2022. aug. 20. 08:07

Tudom ez nem garancia arra,hogy mindenkinek sikerül.Csak amiatt tanácsolom a lent leírtakat,mert sokan éveket pocsékolnak el azzal,hogy csak találkozgatnak,aztán amint összeköltöznek a "valódi" én nem igazán jön be az egyik félnek és szét is mennek.De persze sok mindentől függ.Van ahol gyerekvàllalàs után változik meg az egyik fél..

Szòval erről òràkig lehetne beszélni😊

13. semleges (válaszként erre: 11. - Liliom10)
2022. aug. 20. 08:04
Szerintem is.
12. liliom10 (válaszként erre: 6. - Cc7a88f96d)
2022. aug. 20. 08:03

Persze, tudjuk, hogy igazán lakva ismerjük meg a másikat.

Én konzervatív vagyok, és az a véleményem, hogy meg kell ismerni sokféle helyzetben a partnerünket, sokat kell beszélgetni mindenféléről. Meg kell ismerni a másik szüleit, családját, és nemcsak látni őket, hanem beszélgetni velük. Nem azzal kell kezdeni, hogy közös háztartás, az otthoni házimunkák elosztása, ki mit fizet, stb.

Az szuper, hogy Nektek sikerült, és boldogok vagytok. Maradjon is így hosszú évtizedekig ! Vannak ilyen példák is.

De miért van a rengeteg válás ?

11. liliom10 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 07:49

A fórum nyitásakor ezt nem írtad. Ez a 4 év sokat számít.

Ha egy férfi Veled szeretne lakni, majd mondja. Én nő létemre sosem hoznám ezt szóba, ha szerelmes vagyok, akkor sem ! ( Ha nem lennék az, akkor meg eszembe se jutna együttélés.)

2022. aug. 20. 07:17
Én költöztem 2 hónap után is össze, meg olyan is volt, hogy 1 évig fel sem merült… kapcsolat, szituáció függő ez
9. 845783fc97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 06:10
Akkor normális, amikor mindketten úgy érzitek. Ez mindenre vonatkozik.
8. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 06:07
Ahogy jónak érzitek. Pont egy hónap után költöztünk össze, 18 éve vagyunk együtt.
2022. aug. 20. 05:53
Mi is 2 hét után költözünk össze és évek óta együtt vagyunk és azóta már házasok. Szerintem sincs szabály erre, ezt ti érzitek.
6. cc7a88f96d (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2022. aug. 20. 05:13

Épp ez az,hogy ez a legjobb módja annak,hogy megismerje.Ha együtt él az ember,akkor látja az igazi énjèt a màsiknak.Az hogy napi X órát talàlkoznak az édes kevès.


Mi kapcsolatunk 3ik hónapja körül néztük meg a házat,amit meg is vettünk.Ennek több éve már.Vannak gyerekeink is azóta,köszönjük nagyon jól vagyunk.


Szerintem azzal vét az ember ha èveket vàr a költözèssel.Ha együtt éltek ès làtod sok minden nem stimmel,időben tudsz búcsút mondani neki,nem sz.rsz el èveket emiatt.

2022. aug. 19. 23:07
Az ex után sokáig egyedül éltem, majd megfogadtam, többé itt férfi nem fog lakni! Megismerkedtem a mostani párommal, laza 3 héttel az első randi után ő mondta, hogy jobb lenne ha ideköltözne. Úgy éreztem én is, nincs akadálya! Ennek lassan 1 éve. Jó minden, tényleg nincs rá semmi törvény. Ahogy nektek jól esik.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 22:16
Ő is szeretné? Nincs erre szabály.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2022. aug. 19. 22:15
Lassan 4 éve ismerjük egymást. Egyszerű ismerősök voltunk, majd közelebb kerültünk egymáshoz, most együtt vagyunk…
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 22:13
Hova sietsz ? Még nem is ismered ! Ez nagyon kevés idő az összeköltözéshez ! Lehet, hogy elmenekül, ha erőlteted.
2022. aug. 19. 22:04
Mennyi idő után lenne normális összeköltözni? Mennyit kellene várjunk vele? 1 jó hónapja vagyunk együtt, de én már az elejétől úgy éreztem, hogy szeretnék vele lakni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook