Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő után költöztetek össze a pároddal? Bántad-e már meg? fórum

Mennyi idő után költöztetek össze a pároddal? Bántad-e már meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. márc. 13. 17:03
Talán fél év elteltével költöztünk össze, nem bántam meg. Most 7 éve vagyunk együtt.
78. 852308703c (válaszként erre: 76. - Ercsu7)
2009. márc. 13. 17:00
Sajnalom hogy igy alakult...egyes szulok keptelenek elengedni gyermekuket es feltekenyek...szerintem ezert viselkednek ugy ahogy....
2009. márc. 13. 14:10

Kb.egy hónap után költöztünk össze 8 éve.A 7.év volt a kritikus de még mindig együtt vagyunk:)))

Nem bántam meg:)

76. Ercsu7
2009. márc. 13. 13:56

Májusban lesz 1 éve h odaköltöztem hozzájuk,a párommal semmi gond csak anyósékkal:(

Én most jutottam el arra a szintre ha más nincs akkor egyedül megyek el albiba....:(

75. FHelga
2009. márc. 12. 14:57
Hivatalossan 5hónap után.Gyakorlatilag első este.Azóta is boldogan élünk,egy igazi szerelmi fészekben.
2009. márc. 6. 21:21
mi 8 hónap után költöztünk össze.Volt szétköltözés 4 év után 2 hétre meg 5 é után nagy vita de már 7 éve együtt vagyunk.
2009. márc. 1. 14:50
4 hónap után, és ez 15 éve történt, amit nem bántam meg.
2009. márc. 1. 08:33
A nászutunkról hazatérve az első nap.
2009. márc. 1. 08:26
4 honap utan, lassan 3 eve. Nem bantam meg!
70. moncsicsi83 (válaszként erre: 69. - 0722e27dbe)
2009. febr. 28. 19:26
Nálunk is így ment :)
2009. febr. 28. 18:10

ja, és ami alegfontosabb tanácsom sztem, (nemmintha nagyon fontosak lennének a tanácsaim,de ugygondolom,nagyjából egykorúak vagyunk,egykorú kapcsolatban,és mesélek,hogy minéltöbb oldalrol figyelhesd meg a kérdésedre a választ) az, hogy ha odaköltözést tervezgetsz, ne ugy tedd, hogy kimondod: IDEKÖLTÖZÖK!

hanem szép lassan vigyéloda mindnt, tehát ne ugy lakjál nála,hogy EZ AZ UJ OTTHONOM, hanem csak ott vagy, éskész, onnan mész dolgozni, egyre több mindened van ott, egyre jobban minden héten ott alszol, aztán már munkábol is oda mész, aztán felse fogja, már nála laksz, igy még csak pánikba se tud esni,ha esetleg hajlamos rá, és már csak az van, hogy elképzelhetetlennek tünik neki, h nem vagy ott. nálam ez volt, és talán ezért is imádjuk ennyire az együtt lakást fiatalkorunk ellenére:)

remélem minden rendben lessz, és párod is hajlamos a dologra. de azért néha egy-egy puhító kérdéssel tudakold meg, h mi a véleménye az összeköltözésről.

sok sikert,és szerelmet :)

2009. febr. 28. 18:05

szia!

szerintem másfélévpont elég ahoz, h tudd ő mennyire hajlando erre, ha ugy gondolod őt nem ilyesztenéd meg vele, akkor nosza.kb én is másfél éve vagyok együtt a párommal,ebből fél éve együtt élünk, de előtte is szinte mindennap együttaludtunk, tehátjóformán egy éve élünk együtt. minden percét imádom, hiszen igy ismerm meg őt.őengem,igy lesz elég időnk ahoz,hogy alkalmazkodhassunk egymáshozmielőtt mégtényleg elhamarkodottan tovább mennék. szerintem ez az időszak a legfontosabb,és legszebb egy kapcsolatban. szerintem vágj bele, ha mármindketten szeretnétek.:)

2009. febr. 27. 15:39

1hónappal azelőtt,mielőtt összejöttünk volna:)

Szóval mi nem vmennyi idő után, hanem idő előtt költöztünk.

66. 852308703c (válaszként erre: 65. - D0a7a517d6)
2009. febr. 18. 09:10
:) ???? "óóóóóóóóóóóóóóóó" ?? :)
2009. febr. 17. 17:24
óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
2009. febr. 17. 13:16
Nem tudom, egyszer csak ott maradtam!
2009. febr. 17. 13:14

3 hónap után. Azt nem bántam meg soha, hogy összeköltöztünk csak azt, hogy hova! Az annyáékkal és a tesőjáékkal közös udvarba, viszont külön házba.

Átjáróház volt 2,5 évig:(

62. benvik
2009. febr. 17. 13:09
Olyan 4 hónap után kényszerhelyzetből. Az anyja kirakta otthonról, mert nem fizetett neki havi 30 ezer forintot. Két hátizsák ruha volt az össz vagyona:-( Akkor ment katonának, a zsoldja havi 5 ezer volt. Tehát hozzánk költözött, oda járt haza a katonaság alatt, aztán amikor leszerelt, akkor együtt költöztünk egy panelba. Ennek lassan 8 éve, most várjuk a második babánkat, és már van egy szép házunk, autónk:-))) Nem mondom, hogy könnyű volt, voltak nagyon nehéz időszakok, de együtt mindent meg tudunk oldani:-)
2009. febr. 17. 11:37
8 hónap ismeretség és 4 hónap együttjárás után. Ennek márciusban lesz 13 éve. Azóta összeházasodtunk és született három gyerekünk. Szóval, nem bántam meg...:-)
2009. febr. 17. 10:00

Mi még együtt se voltunk, de már együtt laktunk, egy albérletben. Én költöztem át, 3 hét múlva már együtt is voltunk, kb 1 hónap múlva tovább költöztünk, természetesen együtt. Szóval mi már akkor is megtapasztaltuk milyen a másikkal élni mikor még nem volt köztünk semmi, így egyikünket se érte meglepetés.

Egyikünk se bánta meg, nagyon boldogok vagyunk együtt!! :-) Annyi időt töltünk együtt amennyit csak lehet. Megunni egymást???? Pfffff, soha!!!! :-)

2009. febr. 16. 22:44

mi kb majdnem 4 évig jártunk együtt.

és már fél éve összeköltöztünk. és nagyon nagy a love:)

2009. febr. 16. 22:42
2 év után.
57. 852308703c (válaszként erre: 7. - 852308703c)
2009. febr. 16. 21:49
Kis pontosítas...15 honapja járunk és nem másfel éve...:( szives elnézéseteket kérem az elírasomért...
56. Szamó (válaszként erre: 55. - Petra 24)
2009. febr. 16. 21:05

Köszi, aranyos vagy!


Az igazság az, hogy csodálatos a kapcsolatunk! Sose gondoltam, hogy ilyen létezik. Ha lehet, akkor egyre jobban szeretjük egymást. 10 évig éldegéltünk úgy, hogy szüleinkkel laktunk, de amennyit csak lehetett találkoztunk. 5 év van köztünk. Engem nagyon fogtak, egyszem lányka vagyok, volt, amikor ritkán találkoztunk. 2001-ben döntöttük el, hogy összekötjük az életünket. Szept. 1-én volt az eljegyzésünk. Szept. végén vettünk egy panelt, felújítottuk, karácsonyra beköltöztünk. 2002. ápr.13-án volt az esküvőnk. 2003-ban született meg a kisfiunk. Azóta túl vagyunk egy építkezésen, egy baba elvesztésén, de igyekszünk boldogan élni a mindennapokat. SOHA nem veszekedtünk még, harmónikus kapcsolatban élünk. Úgy érzem, hogy kisfiunk is boldog, kiegyensúlyozott. Nemsokára 7 éves házasok leszünk. Állítólag vízválasztó a "7 év".....Nem vagyok babonás...........


Kívánom, hogy mindenki így éljen, mint mi!!!!

2009. febr. 16. 20:56

Szamó!


Gratula! Nagyon szép példát mutattok a kisfiatoknak! Sokkal jobb harmónikusabb családban felnőni! Biztosan sokat kellett mindkettőtöknek tolerálni a másiknak, és még kell is bizonyára, de érződik az írásodból az elszántság és a kitartani vágyás! Nagyon példásak vagytok!


Minden jót!

54. homern
2009. febr. 16. 20:54
mi 4 hónap után(én 20 ő 21) azóta már eljegyzett.mi mindketten nappalis egyetemisták voltunk/vagyunk és mellette dolgozunk.ha éjszaka nem vagyunk együtt,akkor soha.ez volt az ideális megoldás nálunk,és azóta fel sem merült hogy rosszul döntöttünk volna :)
53. Szamó
2009. febr. 16. 20:51

Nem voltam egészen 16 éves mikor összejöttünk. 10 év "együttjárás" után költöztünk össze, közvetlenül az esküvőnk előtt. Ennek már nemsokára 7 éve. Van egy 6 éves kisfiunk.


Egyetlen percet sem bántam meg!!!!

2009. febr. 16. 20:47
Remélem nekünk is összejön ebben az évben..:) a lakás már megvan hisz egyedül lakik...egyelőre celozgatunk az összeköltözésre...talan a dolog közelettét jelzi ez...
2009. febr. 16. 20:46
3 hónap után költöztünk össze,lassan két éve vagyunk együtt,nagyon boldogok és ami a legfontosabb:VAN EGY HATHETES GYÖNYÖRŰ KISFIUNK ÉS SEMMIT NEM BÁNTUNK MEG!!!
2009. febr. 16. 20:42

Ja és én akkor 18, a féjrem pedig 20 éves volt. Még mindketten iskolába jártunk, de elvégeztük a sulikat, dolgozunk. Soha nem akadályoztuk egymást semmiben, sőt szerintem az összeköltözés után még inkább tudtuk támogatni egymást.


Minden jót továbbra is! :-)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook