Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idő után hat a Lindynette 20 tabletta? fórum

Mennyi idő után hat a Lindynette 20 tabletta? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 2. 14:52

sziasztok!

1havi lindynette 20 tablettát eladnék,gyógyszerváltás miatt.2100Ft postaköltséggel együtt.Érdeklődni: timi.11@citromail.hu

4. youlcsi (válaszként erre: 3. - Netta Nicotine)
2009. aug. 13. 11:43

szerintem nem estél teherbe.

14 nap alatt elvileg kialakul a védettség (és NEM KELL ÓRÁRA PONTOSAN SZEDNI, elég, ha a napszak ugyanaz... én pl mindig reggeli fogmosáskor vettem be, de hogy az 6kor volt, vagy 10kor? nem számít)

az első 1-2 hónapban előfordulhat ez az össze-vissza vérezgetés. akkor kezdj aggódni, ha a 3. levélnél sincs változás. akkor irány a doki, mert ez a bogyó nem a te bogyód lesz...

2009. aug. 13. 11:22

Sziasztok. Kis segítséget szeretnék kérni. Egy hónapja szedem a Lindynette 20-at. Ez az első fogamzásgátló amit szedek. A tájékoztatóban az állt, hogy ha a menstruációm első napján kezdem szedni, már 1 hét után hat. Július 22-én szerdán reggel megjött, este 8-kor bevettem az első szemet. Innenstől számítva minden nap bevettem, talán 2x fordult elő, hogy 1-1,5 órát késtem vele zenekari fellépés miatt. De minden nap bevettem. Gondolom a hormonrendszeremet szépen összezavarta, mivel 12 napig tartott a menstruációm, amiből 5 napig a szokásos módon volt meg, a fennmaradó 7 napon betig kicsit sötétebb, barnásabb folyásom volt. 14 napja szedtem, mikor a barátommal együtt voltunk. Illetve a gyógyszer szedése óta először akkor voltunk együtt. Majd ezután még 3x. 1-2 hírből most felmerült bennem a kérdés, hogy lehet mégse hat a tabletta az első hónapban? A vérzésem úgy látszik meg fog jönni, ilyen előfolyás szerű dolgok már jelentkeztek, de ahogy hallottam, ez terhesség mellett is jelentkezik a tablettát szedőknél. Mi esélye van, hogy teherbe estem?

Kérlek segítsetek!

2009. aug. 13. 11:21
általában 14 nap után már biztosan védenek a fogigátlók.
2009. aug. 13. 11:14
Mennyi idő után hat a Lindynette 20 tabletta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook