Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő múlva lehetek biztos a Milligest hatásában? fórum

Mennyi idő múlva lehetek biztos a Milligest hatásában? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. aug. 14. 10:59
Ja és én a menstruáció első napján kezdtem el és azt mondta a doki hogy akkor már azonnal véd, persze ha nem volt hasmenés illetve hányás és nem szedtél mellé antibiotikumot.
31. Szilvóca (válaszként erre: 28. - Zsuzsyyyka)
2009. aug. 5. 17:06
Szia!Igen véd a tabletta mentes időszakban is,de az 1 hónapot célszerű kivárni.
30. Szilvóca (válaszként erre: 20. - Ce32b49557)
2009. aug. 5. 17:02
Szia!Én is tri-regollal kezdtem,majd a Milligestre válltottam.Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam és a sexuális étvágyam se csökkent,majd abba hagytam,mert beterveztük a babát.Májusban hagytam abba,3 hónapig védekeztünk,és januárba teherbe estem.Nem hiszem,hogy a milligest okozza a problémát,vagy ha igen akkor egyén függő a dolog.
29. Szilvia.21 (válaszként erre: 28. - Zsuzsyyyka)
2009. aug. 5. 15:09

Szia!

Nekem most irt fel ilyet a dokim,mert abbahagytam a szoptatást,de még nem szedem,mert nem jött még meg eddig.

Azt mondta a doki,hogy ki kell várni az egy hónapot,mert addig csak kb 70%ban véd.

2009. júl. 20. 18:26

Sziasztok! Segítsetek nekem! Most kaptam Milligest fogamzásgátlót előtte Yasminelle-t szedtem! A milligestnek nincs olyan szintű leírása mint a Yasminellének. A Milligest is véd a tabletta mentes szünetben is?

És arrra sem találtam egyértelmű választ, hogy mikortól vagyok védett. Biztos,hogy ki kell várni az egy hónapot?

Fontos lenne! Előre is köszönöm!

27. kiss.1992 (válaszként erre: 26. - Zsankababy)
2009. júl. 17. 22:06

Szija!

Nagyon szép köszönöm! Jövőhéten megyek majd vérvételre :S nem szeretem, de muszály lesz... meg majd 2 hét múlva megyek vissza dokihoz... csak az a rossz hogy terveztem valamit, de sajnos a mensim miatt nem fog összejönni :( na mind1, azért köszönöm a segítséget. szija

26. Zsankababy (válaszként erre: 25. - Kiss.1992)
2009. júl. 17. 20:48

szijja kiss.1992!

Én már régóta szedem a Milligestet.Fontos hogy egy levéllel szedjél be mert 1 hónap után ad teljes védettséget...addig védekezzetek.És mindenképp várd meg míg megjön és aznap kezd el szedni.Nővérem Gyógyszerésznek tanul, ő is rengeteg praktikus tanáccsal lát el.Ö szerinte jobb ha személyre szabottan kap mindenki gyógyszert.Ez takarja:elmész nőgyógyászhoz,ő elküld vérvételre és megállapítják milyen magas hormontabletta a legjobb neked.Úgy tuti védettséget kapsz, mert ezek a dolgok függnek a Te saját hormonháztartásodtól is.

2009. júl. 14. 16:23
azt tudom hogyan kell szedni, csak azt nem tudtam kb mikor hat, mert olvastam itt olyat is ogy már az első nap után hat, de vártak inkább 1 hetet stb. ezért kédeztem meg... mert a tájékoztatóból nem derült ki mennyi idő után hat... de azért köszi!
2009. júl. 13. 23:08
de a tajekoztatoban mindent leirnak.
2009. júl. 13. 23:08
a menstruacio elsö napjan kezdtem szedni. es 1 honapot varj.
2009. júl. 13. 19:08

Sziasztok! Még eddig sosem szedtem fogamzásgátló tablettát és szeretném tudni körülbelül mennyi idő után hat a Milligest tabletta?! Mert barátommal együtt nyaralunk agusztus 9-től 16ig, és jó lenne elhagyni a másfajta fogamzásgátló módszert... ha elkedzem akkor szedni a tablettát amikor meg kellene jönnie az baj?4 vagy csak akkor kezdhetem el szedni ha már megjött?! Kérlek válaszoljatok, fontos lenne! Köszi.

ivi

2009. jún. 19. 23:46
En meg gyereket nem akarok de semmi rossz tapasztalatom nincs vele:) Gyogyszer mentes (7 nap) szunetben lehet nemi eletet elni? Ved?
2009. máj. 24. 21:33
Sziasztok! én 4 évig szedtem , de semmi jo tapasztalatom nincs! a szexuális étvágyam egyenlö lett a nullával, és nem tudtam hogy mitöl van. 1 éve probálok teherbe esni , és ugy felboritott hogy nem sikerül . és azota a vérzésemmel is problémák vannak. elötte tri -regol szedtem , aminek nagyobb a hormontartalma , mégis elsöre sikerültek a gyermekeim. tehát semmi jo tapasztalatom nincs erröl a gyogyirol!
19. pambrow (válaszként erre: 15. - Ugrika)
2009. máj. 24. 17:57
Nekem is ugyanez az info kéne mert most kissé parázok:s de ha az előzőnél így volt akkor szerintem ennél is ez az esélyes nem? kicsit beszartam hogy így fogalmazzak
2009. máj. 21. 08:57

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha pár nappal előbb szeretném, hogy megjöjjön a vérzésem, akkor a 21 tablettából elhagyhatok 2 db-ot mondjuk? És akkor melyik színűből vegyek be kevesebbet?

17. Tidujka (válaszként erre: 16. - Sz_evelyn)
2009. máj. 21. 08:57

Szia!


Ha a vérzésed első napjától szedted, akkor már hat is... ha a vérzésed közben, vagy utána kezdted, akkor csak a rá következő hónapban. Én így tudom...

2009. ápr. 27. 18:01

Sziasztok!

Én most kezdtem el szedni a milligestet, ezelőtt sosem szedtem fogamzásgátló tablettát. Már 5 db-ot szedtem be, és az lenne a kérdésem, hogy mikortól fejti ki a hatását? Tehát mikortól lehet egyéb védekezési módoktól eltekinteni?

Köszönöm!

15. ugrika
2009. márc. 2. 20:30

Sziasztok!

Én Yadine-ról váltottam át Milligestre, az orvosom tanácsára a 7 napos szünet után kezdtem el szedni, mintha mi sem történne!

Az lenne a kérdésem, hogy a Milligest védelmet nyújt -e a 7 napos szünet alatt? A Yadine esetében tudom, hogy igen, de a Milligest útmutatója erről nem ír!

2009. febr. 8. 21:54
[link] -itt lehet kérdezni.
13. dancingqueen (válaszként erre: 11. - Bogicy38)
2009. febr. 8. 17:34
nem,nem lesz természetesen-bár látom,decemberben írtál:)
2009. febr. 8. 17:14
Én a Milligest előtt Belarat szedtem, az utolsó levél után ahogy első nap megjött akkor kezdtem el szedni a Milligestet így már az első szemtől védett voltam.:)
2008. dec. 20. 12:46
en lassan egy honapja szedem a milligest fogamzasgatlot es a tegnap este elfelejtettem bevenni es ejjel 5kor vettem be...leszel vlmi gond???
10. pubi_bubi (válaszként erre: 9. - Mya01)
2008. nov. 26. 19:01

Köszönöm a segítséget! Azt hiszem ez a lehetőség a legkézenfekvőbb! :)


Üdv: Pubi

9. Mya01 (válaszként erre: 8. - Pubi_bubi)
2008. nov. 26. 16:41

Szia!

Én is tartottam szünetet a tabi szedése közben,nem tudom mennyi az ideális "szünet",én 5hónapig hagytam abba.A vérzés nekem sem volt a megszokott,bezavartak a hormonok.Szerintem várd meg a míg megjön,és az első naptól szedd,én így tettem,és nem volt utána semmi gond vele.

2008. nov. 26. 14:15

Sziasztok!


Én már 3 éve szedem a Milligest-et, de abba hagytam 2 hónapja, h szüneteltessem egy időre. De közben úgy adódott, h újra szedem mégis, de nem tudom hogy folytassam! :(

Az első hónapban mikor nem szedtem rendesen úgy jött meg ahogy a tabival, most kellett volna a 2. hónap végén megjönnie, de elmaradt. Várjak az első menses napig és akkor kezdjem el? Vagy folytassam mintha abba sem hagytam volna a tabit? Kinek volt hasonló este? Nem tudom mennyi a minimum idő, ameddig muszáj szüneteltetni, úgy emlékszem 3 hónap, de nem találom sehol a választ.

Előre is nagyon köszönöm! :)

2008. okt. 6. 08:43

Sziasztok!


Az orvosom véletlenül Milligest tablettát írt fel, holott nem azt szedek. Én nem figyeltem, és ki is váltottam. Mivel nem tudok vele mit kezdeni, eladnám. 3 havi adag.

Ha valakit érdekel hívjon a 20/770-9891-es számon (Budapest,Miskolc)


Üdv.

Kata

2008. jún. 2. 20:29
Azonnal, az elsõ tabletta bevételétõl. Én így tudom. Persze azért én is vártam az első együttléttel, legalább egy hetet,biztos ami biztos.És végül nem volt gond.
2008. máj. 21. 06:22
Szia legalább egy levéllel szedj be,akkorra van hatása.
2007. szept. 27. 13:43
Én is ezt szedem már 1 éve és teljesen jó.
3. anett66-66 (válaszként erre: 2. - Hisztikirálynő)
2007. szept. 27. 13:14
Köszi szépen a segítségedet:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook