Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő múlva lehet piercinget ugyanoda rakatni, ahol régebben volt? fórum

Mennyi idő múlva lehet piercinget ugyanoda rakatni, ahol régebben volt? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 10. 08:11

Sziasztok!

Nekem a köldökömben volt,tavaly októberben csináltattam,de sajna december közepe fel begyulladt,mert szerintem rosszul cseréltem ki.Februárig szenvedtem vele, akkor kivettem,Azóta felszedtem pár kilót,amit szeretnék Januárig leadni,és akkor újra megcsináltatni:)

2008. szept. 9. 08:19
Sajna nekem a száj alatt nem tetszik, de ha jól áll valakinek, akkor miért ne? Amúgy az orr valamelyik oldalán neked egy kis csillogó fehér gyöngyszem jobban állna, vagy semmi, mert amúgy is szép arcod van. Ja most nézem a dátumot, ez már lejárt lemez, de azért leírtam. Írd meg, hogy sikerült!
2008. júl. 10. 19:55

És hogyha egy kicsivel feljebb szuratom, hogy ne pont ott, ahol múlthéten, akkor? :)


Akkor mondjuk megcsináltathatnám holnap is?


Szerintetek?

16. lufi
2008. júl. 10. 18:38
Szerintem rakasd vissza, ha neked tetszik. Ha a párod szeret azzal együtt is szeret. Az enyém mikor megismerkedtünk kerek perec kijelentette, hogy utálja a tetkót és a piercinget. Ahhoz képest, rá 2 évre én is rakattam a köldökbe és a nyelvbe. Először nem tetszett neki, de hozzá szokott. Szerintem kérdezd meg azt aki csinálta, hogy mikor lehet újra szúrni, mert lehet hogy még korai. A húgom egyszer kivette az orrából míg a kozmetikusnál volt. Kezelés végére benőtt a luk és újra kellett neki szúrni.
15. 5a7f699553 (válaszként erre: 14. - Lufi)
2008. júl. 10. 18:32

Mert a párom azt mondta, hogy erkölcstelen lettem tőle.


és amikor kivettem, már akkor megbántam az egészet... de engedtem a nyomásnak.


És most arra gondoltam, hogy ez nem nagy cucc, ha szeret elfogadna.


Ez volt múlthéten. Hétfőn beraktatam, csütörtökön kivettem. Most már semmi nem látszik.. és újra szeretném a szám alá.


Szerinted?

14. lufi
2008. júl. 10. 18:30
Miért vetted ki?
2008. júl. 10. 18:10
Köszike:) Nagyoooon....
2008. júl. 10. 18:07

Nem fáj...


Érzéstelenítik. Ne nézz oda, és akkor a fejedben sem fog fájni.

Sok sikert...

2008. júl. 10. 18:06
Szlovákia:-) úgyhogy nélküled megyek:o) majd az anyukámmal, megfogja a kezem és úgy:) aaah... útálom a fájdalmat...
2008. júl. 10. 18:03
Hol laksz? Én budapesten... Elmenjünk együtt?
2008. júl. 10. 18:01
köldökömbe akarok:o) lehet rászánom magam...
2008. júl. 10. 17:59

Figyelj.. Nem fáj.


Én becsukom a szemem, meg másra gondolok, mikor csináltatom. Van egy a köldökömben és a nyelvemben. Egyik sem fájt.. Kellemetlen, meg oda kell figyelni az elején... aztán kész.


Én csak bíztatlak... hajrá!!!

2008. júl. 10. 17:56

Jaj te nagyon rá vagy gerjedve a piercingre:-) Csütörtökön és ugy meglesz a 2 hét:-)

én meg valahogy nem bírom ezzel kapcsolatban elhatározni magam, félek a fájdalomtól....

2008. júl. 10. 17:51

Múlthéten hétfőn lett berakva. Csütörtökön kivéve... Jövőhéten mikor csináltassam meg?


:)

2008. júl. 10. 17:50
Hát lehethogy nem látszik, de azért ott át volt szúrva:) szerintem még egy kicsit várj...
2008. júl. 10. 17:48
Egy hete vettem ki, szinte nem is látszik a helye...
2008. júl. 10. 17:46
1-2 hetet, szerintem....
2008. júl. 10. 17:44

Volt múlthéten a szám alatt egy piercing, de ki kellett vennem... és friss volt, 3 napos.


De kell megint... érzem.


Meddig várjak szerintetek?

2008. júl. 10. 17:43
Mennyi idő múlva lehet piercinget ugyanoda rakatni, ahol régebben volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook