Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő múlva kezd hatni a ginkó/Q10 tabletta? fórum

Mennyi idő múlva kezd hatni a ginkó/Q10 tabletta? (tudásbázis kérdés)


8. Dorka29 (válaszként erre: 7. - Szeptember99)
2009. márc. 26. 20:45

Ezt a mellékhatást nem tapasztaltam, de elég rövid ideig szedtem csak.


Az azért nagyon jó, ha használ.


Folyamatosan tervezed szedni, vagy csak egy rövid időszakban?


(Csak azért kérdezem, mert a páromnak lassan neki kell állni tanulni meló mellett, és kíváncsi lennék, hogy mennyi ideig lehet szedni, van-e valami korlátozás, hogy csak kúraszerűen, stb.)

2009. márc. 26. 18:07
Végül kb.1 órával aztán aludtam,mert az agyam fáradt volt,sok szellemi munkát végzek,de mióta szedek minden nap tablettát,azért jobban megy a koncentrálás és nem vagyok annyira fáradt mint eddig,bár kicsit székrekedést okoz...de remélem ez a hatása azért idővel elmúlik.
6. Dorka29 (válaszként erre: 5. - Szeptember99)
2009. márc. 26. 14:52
Na, mikor sikerült elaludnod?:)
2009. márc. 25. 00:05
Én este vettem be Q10-et,és nem tudom,hogy fogok elaludni,eléggé felpörgetett...asszem olvasom a házi olvasmányt :D
2009. márc. 24. 21:25

Szia!:)


Én még vizsgaidőszakban próbáltam ki egy olyan készítményt (gyógynövényes, recept nélkül patikában kapható), ami fáradtság ellen volt, de az agyi vérkeringés fokozásával az emlékezetet is javította (a nevére már nem emlékszem).


Nekem már a második nap jelentkezett a hatása, ami leginkább abban nyilvánult meg, hogy nem tudtam aludni, úgy felpörögtem, és a harmadik nap után pedig elkezdett fájni a fejem, így abba is hagytam. Következő napra elmúlt a fejfájás, aztán meg már nem mertem bevenni semmi ilyet, pedig jól jött volna.

2009. márc. 24. 19:43
Úgy általánosságban mikor kezdenek az ilyen készítmények hatni?
2009. márc. 24. 18:43
A gingós tinktúrára azt írták,hogy 3 hónapig kell folyamatosan fogyasztani. Csak akkor lesz hatása? (memória fokozásáért szedem,a Q10-et pedig fáradság ellen)
2009. márc. 24. 18:41
Mennyi idő múlva kezd hatni a ginkó/Q10 tabletta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook