Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyi idő múlva fog a kutyám szőre kinőni? fórum

Mennyi idő múlva fog a kutyám szőre kinőni? (tudásbázis kérdés)


8. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2014. máj. 26. 11:12

értem akkor bocsánat.nem akartam buta tanácsot adni,erre nem gondoltam.Bár én attól is tartottam,hogy az élősködők elleni nyakörv ellenére akadhat benne és ha akad esetleg legalább kiűzi,mondjuk a bolhát.bár nem láttam benne sehol,de nem voltam nyugodt.Gondoltam mig dokihoz megyünk újra és nem nézi meg,hogy teljesen élősködőmentes,addig legalább 2 hétben 1x megfürdetem....

de akkor visszaszívom,ténlyeg bocs.

7. jucusmucus (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2014. máj. 26. 10:48

Köszönöm.


Szerintem nem viszket neki annyira talán....

Remélem.

2014. máj. 26. 10:47
Múlt héten leégett a háta. azóta hámlik neki :( Kenem neki bepanthennel. ha legalább már érezném, hogy kicsit is nőtt, nyugodtabb lennék :(. nagyon félek, nehogy a napsugárzás miatt valami gáz legyen vele, mert volt olyan is, hogy nem volt rajta póló :(.
2014. máj. 26. 10:32
Szerintem a fürdetéssel, mivel szárítja a bőrt, nem csökken, inkább növekszik a vakarózási inger, sőt, még korpásodhat is.
2014. máj. 26. 10:25

sajnos a mi esetünkben/tacskó/,a hasi műtét után nem is nőtt vissza a szőr teljesen,vagy folyamatosan hullt és azért nem tudott,ezt nemtom,de ezt tapasztaltam..mondjuk hason más,ott könnyebb elviselni.Viszont a táplálékallergia következtében a füle hátulján és a szeme fölött is megritkult a szőr,meg mér ráadásul vakarta is...sajnos olyan lassan nő,hogy elképesztő,hónapok óta alig nőtt valamit.A mopsz is rövid szőrű,sztem ez a rövidszőrű kutyáknál általános dolog lehet,a hosszú szőrűeknek vagy tényleg hamarabb kinő,vagy ha már kezd nőni,nem látszik annnyira....hogy mit tegyél,hát,remélem okosat tudnak majd tanácsolni,mert én nemigen.Annyit tettem,hogy vitamint szed,meg immunerősítőt azóta is,miota kiderült az allergia,ezeket doki irta ki+egy kicsit érdemes sűrűbben megfürdetni,mert ezzel enyhül a vakarózási inger

gyógyulást a kutyusodnak

2014. máj. 26. 10:17

Mopsz.


A téltől még jobban félek, mint a nyártól. Nem lakásban tartott kutyus.

2014. máj. 26. 09:47
Az én kutyámnak a fenekén volt a műtét, varratszedéskor a doki már alig látta a varratot, annyira megnőtt a szőre. Milyen fajta kutyád van?
2014. máj. 26. 09:34

Sziasztok !


A kutyámnak majdnem 1 hónapja gerincműtéte volt. A háta teljes hosszban le lett borotválva. Az 1 hónap alatt semmit nem nőtt a szőre sajnos. Ugye ez azért nagy probléma, mivel a nap felégeti. Pólóban van szegény napközben. Már sajnos egyszer leégett neki, tiszta lila volt a bőre :(. Mit tehetnék, hogy nőjön neki, nem akarom hogy egész nyáron bébipólóban szaladgáljon :D.


Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook