Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő alatt "töltődik fel" az immunrendszer? fórum

Mennyi idő alatt "töltődik fel" az immunrendszer? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 24. 17:06

Sok oka lehet... olvasd el az egész cikket, érdemes. Jobbulást kívánok!

[link]

"Arginin, a herpesz barátja

A vírus kutatása során, a tudósok megfigyelték, hogy azok az élelmiszerek, amelyek arginint tartalmaznak (a fehérjék felépítéséhez nélkülözhetetlen aminosav) elősegítik a betegség kialakulását, így a csokoládé, a diófélék, a hántolatlan gabonafélék, a zselatin, a szójabab. Ezek fogyasztását jobb, ha a tünetek megjelenésekor felfüggesztjük."

2012. okt. 24. 17:03

Pár hónap. Nekem régen allergia megelőzés céljából kb. 2 hónappal szezon előtt el kellet kezdeni, hogy hasson. A savnak is ilyen táv legalább kell.


Elég bonyolult rendszer a test nem olyan egyszerű feltölteni, mint egy akkut.

2012. okt. 24. 17:00

Sziasztok!


Kb. két hete kezdtem el multivitamint meg külön c-vitamint szedni, plusz korábbi hajhullás miatt szelént, cinket, és magnézium pezsgőtablettát. Mennyi idő kell az immunrendszeremnek amíg "feltöltődik"? Amióta elkezdtem szedni ezeket, kijött egy herpesz a számon (állítólag ez is vitaminhiány miatt lehetett), most pedig úgy néz ki megfáztam. Egy kicsit furcsa, hogy ezek most találtak meg, hogy elkezdtem vitaminokat szedni. Rosszul csinálok valamit?

2012. okt. 24. 16:57
Mennyi idő alatt "töltődik fel" az immunrendszer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook