Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idő alatt tisztul ki a Tri-regol a szervezetből? fórum

Mennyi idő alatt tisztul ki a Tri-regol a szervezetből? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 23. 22:13

Sziasztok!


Én is a Tri-regolt szedtem, 5 évig. Aztán úgy döntöttünk, hogy összeházasodunk, és csak a baba utána jöjjön. Márc-ban hagytam abba a fogamzásgátlót, aug-ban volt az esküvőnk, addig vigyáztunk. Az esküvő után már nem, és novemberben már terhes voltam. Egy egészséges, gyönyörű, okos kislányunk született. Ez 2 és fél éve volt. Azóta a 2. babánkat várjuk már...


A menzeszemmel a tablettaszedés ideje alatt és utána sem volt gondom...


Szerintem ez inkább egyénfüggő... De a nőgyógyászom azt mondta, hogy akár már másnap is terhes lehetek, de azért ajánlatos 3 hónapot várni.

2010. febr. 16. 16:02
Hát nagyon megbántam, hogy hozzányúltam. De most már mindegy.
2010. febr. 12. 18:58

Sziasztok!


Én 6 évig szedtem, 2009. januárjába hagytam abba és utána nem jött meg 11 hónapig. Közben voltam dokinál írt fel különböző gyógyszereket, de attól is csak barnás folyásom volt. Clostylt is szedek, most fogok a 3. doboznál tartani. Végül is decemberben megjött 3 napra, utána pedig tegnap. A 6 év alatt kérdeztem, hogy kell e szünetet tartani, mire azt mondta a doki, hogy kicsi már ezeknek a gyógyszereknek a hormontartalma és nem kell. Utána kérdeztem, hogy kell e szünetet tartani akkor, ha egyre kevesebb a mensi. Erre azt mondta, hogy ez csak egy mellékhatás, de nem kell aggódni. Szóval, most várnám a Babócát...

Ezt tudva, biztos nem szedtem volna, mert előtte rendszeres volt.

2010. jan. 24. 17:43
3000-3500 között van a három havi adag.Hugom gyógyija kétszer ennyibe kerül.
2009. okt. 3. 13:31

Aki szed még Tri-regolt, megmondanátok mennyibe kerül most?

Előre is köszi.

2009. szept. 30. 10:30
Nekem az első gyerkőc mellette fogant és makkegészséges! Most lesz 5 éves...
2009. szept. 30. 10:07

én több mint 4 évig szedtem,2008. márc-ban szedtem be az utcsó szemet,s Júliusban már nemis jött meg a mensim,s 2009.áprilisában megszületett a kisfiam:-))))

M

2009. szept. 30. 07:42
Én 5 évig szedtem a Tri-Regolt.Tavaly szeptember 21-én vettem be az utolsó szemet belőle és október végén pozitív terhességi tesztet tartottam a kezemben pedig az én orvosom azt mondta, hogy három hónap mire kiürül a szervezetből.
2009. szept. 27. 23:43

Tesóm 8 évig szedte, abbahagyás után 1 hónapot vártak, utána egyből teherbe esett.

Szerintem egy egyén függő, meg persze a szervezeted milyen.

Ha kételyeid vannak kérd ki egy másik doki véleményét.

10. panini (válaszként erre: 8. - Crista29)
2009. szept. 27. 15:37
Na nekem is ezt mondta a doki 6 éve... gyorsan abbahagytam, utána a yadine-t szedtem, 8 hónapja hagytam abba, de még nem jön a baba :((
2009. szept. 27. 14:38
Nekem anyukám azt szedte,mikor Velem terhes lett.
2009. szept. 27. 13:58
Én 10 évig szedtem,egy év és három hónap után estem teherbe!Azt mondta a doki,hogy ez a legerősebb fogamzásgátló,és örüljek,hogy ilyen "hamar" kitisztult,mert másoknak két-három év is kell!Úgy hogy örülök!:)
7. Mokka78 (válaszként erre: 1. - Veronika72)
2009. szept. 26. 13:00
Én 8 évig szedtem , fél évig védekeztünk gumival és utána rögtön terhes is lettem ! :)
2009. szept. 25. 20:47
Én 7 évig szedtem, 1,5 éve hagytam abba és még mindig nem vagyok babás...
2009. szept. 25. 20:26
A Tri-regol az 6 hónap alatt ürül ki a szervezetből azt mondják de nekem egy évbe telt mire ujra terhes lettem,de én egyébként se esem teherbe könyen.Szóval egyénektől is függ mikor esnek teherbe a tabletta befejezése után.Én mái napig azt használom védekezésre.
2009. szept. 25. 19:21
ÚÚristen, azt még valaki szedi??? Nekem kb. 6 éve mondta a dokim, hogy sürgősen vátsak valami kevesebb hormontartalmúra. Nem tudtam, hogy azt még mindig felírják...
3. Dia1 (válaszként erre: 1. - Veronika72)
2009. szept. 25. 18:24

Szia!


Én 6 évig szedtem, 3 éve hagytam abba és a baba még mindig nem jön. Amikor egy nőgyógyászt megkérdeztem erről szó szerint ki röhögött hogy hogy lehet egyáltalán ilyenre gondolni, mert hogy a fogamzásgátlót azért kell minden nap szedni mert olyan gyorsan kiürül és ezért van hogy elég ha pár szem kimarad már teherbe is esik az ember. Annyit mondott akkor, hogy pár hét alatt már nyoma sincs a szervezetben.... Hogy ez igaz-e? Lehet benne valami én inkább arra gondolok hogy maga a gyógyszer szedésével lehet a hormon rendszerünkben olyan kavart okozni ami magától később lehet nem jön helyre....

Nekem van olyan ismerősöm aki Tri-Regol szedése alatt lett terhes...

2. szildikó77 (válaszként erre: 1. - Veronika72)
2009. szept. 25. 17:55

Szia!

Én 3 évig szedtem,de nekem elég volt egy év,hogy kitiszuljon!Szerintem függ attól,hogy mennyi ideig szedted,de azért kérdezd meg dokitól ő mit mond!

2009. szept. 25. 17:51
5 évig szedtem Tri-regolt. Lassan 1 éve abbahagytam a szedését, de azóta sem tudok teherbe esni.Vajon mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből. Előre is köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook