Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő alatt gyógyul a sminktetovált terület? fórum

Mennyi idő alatt gyógyul a sminktetovált terület? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 29. 20:08

Nálam a szemöldök gyógyulása kb 1 hét volt...s aztán 3 hét múlva korrekció...mert így szép... a korrekció után nekem picit tovább tartott a gyógyulás...


Az ajak tetoválás gyógyulása is kb 1 hét...de az még plusz 2 korrekció... :)


Én aloe ajakzselével kentem..és valami átlátszó zselével(nem jut eszembe a neve)...


Megéri mert gyönyörű...:)


Sok sikert...

7. 6505bfef2e (válaszként erre: 5. - Vigyorex6)
2010. júl. 29. 20:08
Kozmetikushoz legalább három hétig ne menj, mert valóban nem érheti víz sem. Természetesen lehet azért arcot mosni, de utána finoman itasd le a vizet törülközővel. A heg maga körülbelül egy hét alatt le fog potyogni, de kenegetni kell naponta többször, hogy ne száradjon ki és na húzódjon! Sok sikert a tetováláshoz!
6. Naplemente. (válaszként erre: 5. - Vigyorex6)
2010. júl. 29. 19:45

Nem nagyon.

Én kamillás krémmel kenegettem a szemem körüli tetkót, sokat segített.

2010. júl. 29. 19:06
Köszi lányok a válaszokat! Akkor a kozmetikust lemondom, mert bejelentkeztem hétfőre, de közben el tudott vállalni a tetováló csaj már holnapra és úgy tudom víz sem érheti?!
2010. júl. 29. 19:05
1 hét alatt leesik a "seb" utána még érzékeny kb.2 hétig...
2010. júl. 29. 19:00
kb 1 hét, de még utána is vigyázni kell rá egy darabig! összességében kb 3 hét.. de egyéntől is függ
2010. júl. 29. 18:58
Holnap megyek tetováltatni a szemöldökömet. Mire számíthatok? Milyen gyorsan gyógyul?
2010. júl. 29. 18:57
Mennyi idő alatt gyógyul a sminktetovált terület?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook