Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő alatt gyógyul a köröm, ha a sebész leveszi az egészet? fórum

Mennyi idő alatt gyógyul a köröm, ha a sebész leveszi az egészet? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 20. 21:24
Reméljük nem lesz legközelebb de ha mégis én a lézeres eltávolítást javasolnám nekem az volt semmi fájdalom semmi kötözés.
2013. dec. 20. 12:19

Szia! Kezemről fertőzés miatt. Tegnap este rossz volt meg a mai kotéscsere is szörnyű.

Akkor szép lesz a jövő év :(

Köszönöm válaszod!

2013. dec. 20. 11:45

Maga az állandó fájdalom viszonylag hamar elmúlik, 2 szem gyógyszerrel vészeltem át. Utána az első néhány kötéscsere a szörnyű. Előtte áztasd a lábad, úgy egy fokkal könnyebb. S gyógyszertárban lehet venni olyan kötszert, ami nem beszívja, csak elvezegi a nedvességet, így nem ragad úgy bele a sebbe, mint a géz. Én 2 és fél hétig voltam itthon vele, mert addig nem tudtam rá cipőt húzni. A köröm pedig 10-12 hónap alatt nő vissza.

Miért vették le a körmöd? Benövés?

2013. dec. 20. 11:33

Tegnap eltávolítottak a körmöm s olyan hozzá szólókat szeretnék akik már átestek ezen.

Érdekelne hogy mennyi ideig tart a gyógyulás? Mikor múlik el ez a nagy fájdalom?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 20. 11:30
Mennyi idő alatt gyógyul a köröm ha a sebész leveszi az egészet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook