Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi ideig normális a fájdalom? fórum

Mennyi ideig normális a fájdalom? (tudásbázis kérdés)

2009. dec. 26. 13:04
Jó,de akkor meg nem értem miért fájdult meg ennyire.Én már nem tudok megtenni mást...Mostam,fertőtlenítettem a corsodyllal,mit tehetnék még???
10. bared (válaszként erre: 9. - Detti022)
2009. dec. 26. 12:57

dede!! mosni muszáj...fáj meg minden, de különben megtapadnak a bacik benne, meg a bomló kajamaradék, és begyullad!

továbbá egy hétig nem javasolják tejtermék fogyasztását, mert a tejsavbaktériumo9k késleltetik a gyógyulást((

ezt nekem sem mondták el, itt javasolták, utánaolvastam cikkekben, és tényleg...((( utána írtam egy webdokinak, és nem is értette, miért nem tájékoztattak((

2009. dec. 26. 12:54

Már visszamentem.SAzt mondták semmi gond nem lesz vele,szépen gyógyul.Már csak egy borsónyi lyuk van rajta,annyira összehúzódott.

Ma már nem voltam cserén,reggel nem fájt.Lehet nem kellett volna megmosni???a doki mondta..ti hogy tisztítjátok?

8. Zsuzsa88 (válaszként erre: 3. - Detti022)
2009. dec. 26. 12:38
A fogígynek idő kell, míg begyógyul. Ne várj 3 nap alatt csodát... :) Természetes, hogy még fáj. Pláne, ha hátsó fogat húztak ki, nagyobb a lyuk, és persze mélyebb is. Az viszont már nem jó, ha elviselhetetlenül fáj. De ha csak kicsit, akkot minden rendben van, gyógyul a helye. Ne egyél keményet, ami megnyomhatja-megszúrhatja a sebet.
2009. dec. 26. 12:36

Na ez a legjobb, amikor hazilag beleszornak sebbe ezt-azt...

Ennyi ido utan mar javulnia kellene, lehet benne maradt egy szilank?

Szerintem menj vissza az orvoshoz.

6. bared (válaszként erre: 3. - Detti022)
2009. dec. 26. 12:34
a Citosan egy nagy szar...már bocs...a férjem is rosszul lett tőle...
2009. dec. 26. 12:33

saját fórumom(((: [link]

hasonló a gondom((

2009. dec. 26. 12:33
10perc és jövök,addig várom a tanácsokat,ha tudtok vaamit:)
2009. dec. 26. 12:31

Hétfőn húzták a fogamat,vésni kellett.Azóta minden nap fáj a helye,jártam csikozásra is.Ma már nem mentem,mert reggel nem fájt.Tegnap azt mondta az asszisztens,hogy mossan meg kefével a helyét,megmostam,és anyukám egy bizonyos T..I..E..N..S ből valami Citosan nevű port szórt bele,amit vérző sebbe is lehet tenni.SAzóta csak mégjobban fáj.Az egész állkapcsom.

Nektek mennyi ideig fájt?

mit lehetne tenni?

2009. dec. 26. 12:30
Mid fáj?
2009. dec. 26. 12:29
Mennyi ideig normális a fájdalom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook