Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi esélye van ennek a kapcsolatnak? fórum

Mennyi esélye van ennek a kapcsolatnak? (beszélgetős fórum)


17. 6e647e0d82 (válaszként erre: 1. - A9b60353f2)
2012. máj. 29. 16:40
ez a vonat elment... csak idő kérdése mikor engedik el egymást...
2012. máj. 29. 16:37
A srác nem volt szerelmes és nincs esélyük.
15. aa84065182 (válaszként erre: 1. - A9b60353f2)
2012. máj. 29. 13:03

Ne haragudj, nem vagy őszinte, talán saját magaddal szemben sem.

Itt te vagy a harmadik fél, és reménykedsz, hátha szétmennek mégis. Megnéztem a másik topikodat.


Hogy mi esélye van ennek az egésznek, azt csak ők tudják. Amíg ők értelmet látnak benne, addig csinálják, hidd el nekem, ha el kell jönnie annak a pillanatnak, hogy szakítnak, akkor ez meg fog történni.


Ezt úgy mondom, hogy nekem is volt egy pont fél éves viszonyom nemrégiben. Más kérdés, hogy véget vetettem neki kb. 2 hónapja, és ott a másik csaj, ha gyanúm nem csal, nem tudja, hogy az expasijával összejártunk hónapokon át.


Lényeg: ne foglalkozz vele, ez nem a te kapcsolatod, hanem az övék. Annyit látsz belőle, amennyit látni engednek, nem vagy döntéshelyzetben, max. csak reménykedhetsz.

14. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - A9b60353f2)
2012. máj. 29. 11:43
Inkább úgy tettem volna fel a kérdést, hogy mennyi az értelme? Mert így semmi. Szerelmes, de megcsalja, a másik megbocsát de folyton felemlegeti a hibáját neki. Hát ennek így semmi értelme szerintem, de ha nekik ez megfelelő, akkor minden rendben van.
2012. máj. 29. 11:42
Ha nagyon szerelmesek lettek volna, a srác is, szerintem nem tudta volna megcsalni, pláne nem hosszú távon. Mondjuk én megbocsátani se tudtam volna neki. Nagyon nagyon nehéz a bizalmat visszaszerezni. Ennek az lesz a vége szerintem, hogy megutálják egymást.
12. Sirga
2012. máj. 29. 11:22
Félő, hogy alaposan kikészítik egymást, mielőtt végre búcsút mondanának egymásnak ... Semmi értelme, de ezt Te is tisztán látod. :)
2012. máj. 29. 11:22

Még jó, hogy bizalmatlan! Fél évig félrement?

Ezt nem lehet egyszerű elfelejteni. Nyilván nem tudom milyen a lány, de ha olyan szörnyű volt régen is, akkor a srác mit akar még a lánytól?

2012. máj. 29. 11:10

Szerintem egyértelműen semmi esély így.Jobb lenne elengedni egymást és külön utakon menni,semelyiküknek nem lesz ez így jó..a fiú meg valamiért fél éven át más lánnyal is volt,gondolom nem véletlen:S

Ez kampó...

9. Basset (válaszként erre: 5. - C3f39fd03b)
2012. máj. 29. 11:10
Én is erre gondoltam, hogy fél év... Az nem félrelépés, hanem félrejárás. Az is lehet, hogy egy kis szünet jót tenne nekik. Kiderülne, mennyire hiányzik a másik és tényleg fontos-e vagy csak megszokás.
2012. máj. 29. 11:07
Szerintem halott a kapcsolat, de egyszerűen nem látják be, csak azt hajtogatják, hogy így meg úgy szeretik egymást, hogy mennyire szerelmesek, közben meg mindkettő totál ki van idegileg, lelkileg, mindenhogy. Nem értem, miért folytatják így. Inkább tönkremennek, de nem engedik el egymást...
2012. máj. 29. 11:05
semmi.
2012. máj. 29. 11:03
0% az esélye...
5. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - A9b60353f2)
2012. máj. 29. 11:01
Azért gyötri,mert nem bocsájtott meg.Könnyű azt mondani,hogy persze,megbocsájtok (sokszor tényleg inkább ezt mondja az ember,mert elveszíteni a megszokottat az bizony nagyon félelmetes tud lenni),de egy ilyenen nagyon nehéz igazából túllépni,a bizalom megreccsent,és az se kizárt,hogy veszekedések alkalmával még évek múlva is föl lesz hánytorgatva a dolog. Barátod részéről erősen megkérdőjelezném a nagy szerelmet is,mert egy félrekufircot még meg lehet magyarázni,de egy fél éves viszonynál azért már érzések is vannak.A szerelmet nagyon könnyű összekeverni a megszokással.Szerintem ezt tisztázza le először magában.De ha ez a lány részéről így megy tovább,akkor a barátod szerintem nem egy másik nő miatt fogja ott hagyni,hanem a viselkedéséért (ami valahol egyébként érthető).
2012. máj. 29. 10:58

Pfff!


Szerelmesen hogy tudott félre kamatyolni!????


Ennek így semmi értelme.

3. Bcicus (válaszként erre: 1. - A9b60353f2)
2012. máj. 29. 10:58
Nyilván nem véletlenül ment félre a srác, hanem mert a csaj elviselhetetlen. Normális nő ezt nem cisnálja. Majd rájön a srác is és lelép. Ennyi.
2012. máj. 29. 10:57
Talán még egyszer alaposan át kellene beszélniük a dolgot. Lehet, hogy a lányban maradtak még kérdések. Nehéz visszaszerezni a bizalmat, de nem lehetetlen. És a megbocsátás nem egyenlő a felejtéssel. Az utóbbi nem megy fél nap alatt.
2012. máj. 29. 10:55
Egy barátom viszonyt folytatott a barátnője mellett fél éven át. Elmondta neki, nem szakítottak, a barátnő azt mondja, megbocsátott, de azóta a srácnak semmi élete, folyamatos bűntudatkeltés megy, nem aludhat a saját albijában, nem telefonálhat anélkül, hogy ne gyanúsítgatná. Hibázott a barátom, értem én a bizalmatlanságot, de ha elvileg megbocsátott (amit nem hiszek, mert egy fél nap alatt tette), akkor miért kell folyton gyötörni? Így mi értelme folytatni a kapcsolatot? Azt mondják nagyon szerelmesek egymásba, de emiatt érdemes tönkretenni egymást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook