Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi esély van rá, hogy terhes vagyok? fórum

Mennyi esély van rá, hogy terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


23. f4ed7b9fe9 (válaszként erre: 1. - 33ea09dda3)
2012. márc. 19. 17:40
Nagy az esélye hogy teherbe eshetsz megszakított közösüléssel. Igaz az előváladékban is vannak ondósejtek, de előfordulhat az is hogy az első szeretkezés után ha másodszorra szeretkeztek rövid időn belül az elsőt követően akkor maradhat ondósejt a hímvesszőben, sőt akkor is ha túl sokáig húzósik el az előjáték. Tartós hosszabb erekceió esetén már több ondósejt is termelődhet. Ilynkor elővigyázatosnak kell lenni, főlleg a ciklusod közepén amikor eljöhet az ejakuláció. Sőt ügye 3-6 napig terjedően életképesek az hímivarsejtek a hüvelyben, így ha be is került később is megtermékenyülhettél. De biztos választ a teszt, még biztosabbat az orvos mondhat. Előfordult nálam is hogy 1 nappal hamarabb kezdődött el a vérzés, de fél nap után abba maradt, mitha nem is jött volna meg, egy nappal később visszatért. És igen erős volt. Valószínüleg a stressz, betegség, sőt a sexuálís együtt lét is okazhatta.
2012. márc. 19. 16:10
Látszólag ma már normálisan menstruálok... Viszont biztosra vettem volna, hogy "terhes" tüneteim vannak...Ezért nem értettem ezt a pár nappal korábbi egy napos vérzést...Mindenesetre a héten elmegyek nőgyógyászhoz... (Én sem estem volna kétségbe, ha összejön a baba...Bár nem tervezzük, de szeretnénk...)
21. wanda8
2012. márc. 19. 13:43

Én is így lettem terhes a kisebbik fiammal.Van rá esélyed!

SZurkolok neked!Majd írj!!!

2012. márc. 19. 13:34

Nagyon közeli ismerősöm így lett terhes, tehát lehetséges, bármilyen kicsi is az esélye.


Arra is azt szokták mondani, hogy általában csak egy egyszeri nem védekezés nem hoz eredményt baba ügyben, nekem most fog így születni a második gyermekem, csak mi nem esünk kétségbe emiatt. (Az első kettőt még terveztük, a harmadikat már nem annyira, mégis gyönyörű, egészséges, ugyanúgy imádjuk és így lesz a mostani babánkkal is!)


Szoptatás meg a menses alatt sem eshet teherbe egy nő. Hány olyan gyermeket mutassak, akik így fogantak? Mindig vannak kivételek!


Ha nem védekezésben, akkor máshol követ el az ember hibát, az a kérdés, mit tesz utána, hogyan viseli a következményt?


Lehet, hogy az az egy napos vérezgetés spontán vetélés volt, soha nem tudod már meg!

2012. márc. 19. 13:18
Elvileg ma kellett megjönnie hivatalosan...és meg is jött..menstruációs fájdalmakkal együtt... Így már elég kevés rá az esély...A párom már megvette a tesztet...azért megcsinálom..
18. Pici Manócska (válaszként erre: 17. - Viragocska11)
2012. márc. 18. 20:03

most már én is minden alkalommal védekezek...

mivel megtaláltam a megfelelő fog.gátlot...


én csak ezzel annyit mondtam, hogy mindenki övet el hibákat vagyis a leg több ember....

17. viragocska11 (válaszként erre: 9. - Pici Manócska)
2012. márc. 18. 20:00

Én pl minden egyes alkalommal védekezek, szóval csak nem leblamálni azokat, akik nem felelőtlenek ilyen helyzetben.


A kérdezőnek: van rá esély, hogy terhes legyen.

2012. márc. 18. 18:17
Köszönöm az eddig hozzászólásokat. Szerintetek ennek az egy napos menstruációnak milyen más okai lehetnek? Vagy számíthatok egyáltalán rá, hogy megjön időben is, normál mennyiségben?
2012. márc. 18. 17:58

Mit mondhatnék, az élet tapasztalataim szerint olyan, hogy ha szeretnél babát és terveznétek, ennyitől tuti nem sikerülne teherbe esni, ellenkező esetben viszont bőven elég lehet egy kósza spermium is....


nem kértél kioktatást és igazad is van, de még egy reprezentatív felmérés sem jelentene a Te esetedre nézvést semmit, nemhogy a mi tapasztalataink.... hiszen bármennyi százalék az esély rá, hogy terhes vagy, neked elég, ha benne vagy abban a pici számban.


De hogy mégis mondjak valami biztatót: szerintem nagy valószínűséggel nem estél teherbe az előváladéktól.

2012. márc. 18. 17:52
Holnap tesztelek, amikor itt lesz a párom.
13. kisj
2012. márc. 18. 17:51

simán lehetsz terhes

meg simán lehet, hogy nem vagy terhes


miért nem ugrasz el most egy ügyeletes patikába tesztért?

2012. márc. 18. 17:49
Attól több értelmet látok azért benne, mint a "milyen színű zokni van ma rajtad" topikban...Valóban sok hasonló kérdés van, mind egyedi eset...nyilván tájékozódtam mielőtt ide írtam...nem unatkozásból.
11. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2012. márc. 18. 17:47
Semmi.De ma még nem volt ilyen kérdés.Enélkül meg nincs nap :)
2012. márc. 18. 17:46
Mi a fórum értelme?
2012. márc. 18. 17:43

szerintem nem vagy az...

felelőtlen lépés volt de bevallom még mikor az első hónapokba voltunk párommal mi se mindig védekeztünk...

szóval nem elítélni senkit se mindenki hibázik életében..

8. spinneli (válaszként erre: 1. - 33ea09dda3)
2012. márc. 18. 17:42
lehetsz.
2012. márc. 18. 17:40

De miben lehetne már segíteni.......hisz gondolom elég idős vagy ahhoz, hogy szeretkezz, akkor tudod a következményeket is. Nem védekeztél, persze lehetsz terhes, de az is lehet, hogy nem...

Ha meg bébit szeretnél, lehet örülhetsz .

2012. márc. 18. 17:39
mondjuk van rá kicsi esély; én mondjuk ennyitől nem szoktam teherbe esni:)
2012. márc. 18. 17:38
Sztem az vagy.Vetettem kártyát,ez jött ki.
2012. márc. 18. 17:38
50%
2012. márc. 18. 17:38
Nem kioktatást szeretnék, hogy ez mennyire felelőtlen lépés volt..tisztában vagyok vele. Gondolom mással is történt már hasonló, tapasztalatokat szeretnék olvasni ezzel kapcsolatban. Egyébként szerintem senki nem azért ír egy ilyen fórumra, hogy jól földbe döngöljék, amikor ő éppen segítséget kér.
2012. márc. 18. 17:36
Minek írsz ha kioktatást nem kérsz:PPPPPPPPPP.
2012. márc. 18. 17:34
16 napja védekezés nélkül voltunk együtt a párommal, én a ciklusom 12. napján voltam. Megszakítottuk a közösülést időben, bár tudom, hogy az előváladék is tartalmazhat életképes ondósejteket. (Korábban is előfordult már, hogy így történt meg az aktus..eddig nem volt következménye...) Előváladéktól teherbe esni nem lehetetlen, de azért eléggé nehézkes a szakirodalom szerint. Holnap kellene megjönnie a menstruációmnak, soha nem késik, inkább hamarabb jön meg. Tegnap előtt azt gondoltam megjött, de csak egy napig tartott. Ez nem zárja ki azt, hogy holnap megjöjjön "normálisan", de furcsállom, mert ilyen még nem történt. Szerintetek ez lehet a stressztől vagy egyéb hormonális dolgoktól vagy mindenképpen a terhesség jele? (Kioktatást nem kérek...tesztvásárlás és nőgyógyász felkeresése a héten megtörténik)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook