Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi a normál mennyiségű hajhullás? fórum

Mennyi a normál mennyiségű hajhullás? (tudásbázis kérdés)


10. szafaripók (válaszként erre: 8. - B4d40997c0)
2012. nov. 20. 09:57

Hát, szerintem ápolhatnád jobban is a hajadat, pláne, ha ilyen gondjaid vannak.

Ha hosszú, akkor gondolom kell "némi" idő, mire a nagyja megszárad, az pont elég a fejbőrödnek, meg a hajhagymáknak, hogy megfázzanak, ez által könnyebben hullik.

A fésülködésnek meg nem csak az a szerepe, hogy szebb legyél, hanem olyankor tudod kifésülni a már kihullott hajadat is, ami nem lóg így tovább a többi hajadon, nem nehezíti azt.

9. zsidai szilvia (válaszként erre: 4. - A6bc29c843)
2012. nov. 20. 09:35
SZIASZTOK! NEKEM TAVALY ÉS SAJNOS MOST IS ÉS ÉPPEN EVVEL KÜZDÖK MERT SZÓ SZERINT ANNYI HAJAM KIHULLOTT HOGY ALIG VAN! ELSŐSORBAN MINDENKINEK AZT TANÁCSOLOM HOGY FOGÁSZATRA MENJEN MERT A GÓC LEGTÖBB ESETBEN INNEN ERED ! TAVALY AHOGY KIHÚZTÁK AZT A FOGAMAT AMIT AZ ÁLLAMI FOGÁSZATON NEM VETTEK ÉSZRE 3 HÓNAPON KERESZTÜL HOGY VAN EGY GENNYGÓC A FELVÉTELEN ÉS PERSZE HIÁBA MONDTAM HOGY ÉRZEM SZARTAK RÁ.MAJD A SZÁJSEBÉSZ MONDTA IGEN Ő LÁTJA ÉS EL IS KEZDTE KEZELNI DE SAJNOS FELESLEGESEN MERT NEM JAVULT ÍGY HÚZÁS LETT !MÁSNAP MÁR SZÓ SZERINT NEM HULLOTT A HAJAM! MOST UGYAN EZT ÉRZEM A MELLETTE LÉVŐ FOGAMNÁL ÍGY HÁT SAJNOS LEHET HOGY ENNEK IS EZ LESZ A SORSA
2012. nov. 19. 09:41
Köszi, megnyugtattatok, napi 100 nem hullik ki, még talán 50 se... Hosszú a hajam, illetve nem szoktam szárítani, magától szárad, a tövét szárítom, ha a többi már megszáradt, illetve a frufrumat lövöm be. Fésülködni se nagyon szoktam, csak a külsejét fésülöm át.
2012. nov. 19. 09:34
100 szál/nap
2012. nov. 19. 09:34
Számoljátok? :)
5. Szilvamama (válaszként erre: 3. - Sutoczkine)
2012. nov. 19. 09:32
Én 200-ra emlékszem, de lehet, hogy rosszul :
2012. nov. 19. 09:31
Nem tudom mennyi a normál mennyiségű, nekem az átlagosnál 3x több a hajam, így több is hullik. Ha látnád egy fésülés, hajmosás után elájulnál. Másnak kb annyi az össz haja amennyi nekem akkor kihullik. :)
2012. nov. 19. 09:30
Kb napi 100 szál a normális, ha jól tudom.
2012. nov. 19. 09:30

Ha hosszú a hajad, jobban észrevehető, ha hullik.

Nem tudom, hogy szoktad mosni, szárítani, de az is lehet, hogy szimplán megfázott a fejbőröd, azért hullik jobban.

Ha aggódsz, kérdezd meg a fodrászodat, vagy menj el egy hajdiagnosztikai vizsgálatra, ott majd megmondják, mennyire normális a dolog!:)

2012. nov. 19. 09:27

Lehet csak jobban figyelek rá, mert nem nézik jó szemmel, ha széthagyom a hajam, de mosás után elég sok hajam szokott a kezemben maradni, (2-3 naponta mosok hajat) illetve elég sokszor találok a pulcsimon is hajat, és az ágyam is tele van. Elég sokat piszkálom is, tehát akkor is kihúzom, de nem tudom, hogy honnan tudom felismerni, ha már kóros?


Most mondanám, hogy kevesebb a hajam, vagy hogy nem kevesebb, nem tudom, mert eddig nem figyeltem, hogy mennyi és mikor hullik ki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook