Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menni vagy maradni? fórum

Menni vagy maradni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. 0b099f6590 (válaszként erre: 8. - 278c85ecf4)
2007. jan. 31. 10:24

Igen. Sajnos ebből az 5 évből 3 telt el igy a betegség felhője alatt.

Azóta a lány folyamatosan keresi a lehetőséget a gyógyulásra, mindig uj és uj gyógymódokkal kisérletezik, még külföldre is elment, hogy ott hátha tudnak rajta segiteni.

Sajnos már az öngyilkosság gondolatával foglalkozik. És én nem tudom, hogyan segíthetnék neki.

8. 278c85ecf4 (válaszként erre: 7. - 0b099f6590)
2007. jan. 31. 10:20

Most ez nagyon kegyetlennek fog hangzani, de:

ha szegény lány mindenképpen meghal, nem tud annyit "várni" az a fiúnak, hogy még pár hétig nem csajozik, és inkább a volt(?) szerelme mellett lenne, hogy szebbé tegye élete utolsó napjait, heteit??

Annyira borzasztó ez az egész!:(

Teljesen átélem a helyzetet!

Ráadásul én is pont 5 éve vagyok a párommal, és elképzeltem, milyen érzés lenne.....

7. 0b099f6590 (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 31. 10:13

Sajnos a gyógyulásra nincs remény, már csak vegetál.

Elég szörnyü helyzetben vagyok, mert a lány a legjobb barátnőm és a fiu is nagyon jó barátom.

Próbálom biztatni, támogatni őket, de néha már az én erőmet is meghaladja ez.

6. 278c85ecf4 (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 31. 10:10

Így van, teljesen egyetértek!

Ha viszont esetleg már nem szereti, (bár azt írtad, hogy igen), akkor is jár ennyi tisztelet egy embernek, aki az életéért küzd, hogy nem rontok az állapotán!

2007. jan. 31. 10:06
Hatha a lany meggyogyul, de jo lenne! A fiu igazan tiszteletbol es szeretetbol kitarthatna mellette, amig csak lehet! Ez talan segitene is a lanynak. A fiu viszont ha szereti, miert lep megis felre? Talan a lany elete is mulhat azon, hogy valaki visszavarja, vagy ha mas nem, a hatra levo idot megszepitene kicsit, hogy valaki kitart mellette.
4. 278c85ecf4 (válaszként erre: 3. - 0b099f6590)
2007. jan. 31. 09:59
Szerintem nem jobban, mint egy haldokló embert.....:(
2007. jan. 31. 09:58
Én is erre biztatom, hogy tartson ki. De emellett azt is tudom, hogy ez a helyzet mennyie megviseli.
2007. jan. 31. 09:51

Fúú, hát én a fiú helyében tuti kitartanék a lány mellett!

Jaj Istenem, de szomorú:(!

Hiába mondja a lány, hogy keressen új kapcsolatot, gondolom közben megszakad a szíve! És ez valószínű az állapotán sem javít!

Ha ilyen helyzetben lennék a végsőkig ott lennék a szerelmem mellett! És nem hogy közben, utána nagyon sokáig nem tudnék, és nem is akarnék más kapcsolatot!

2007. jan. 31. 09:24

Előre bocsátom, ez egy megtörtént, sőt élő dolog.

Nem velem, hanem a baráti körömben történt /történik/.

Adva van egy lány és egy fiu. 5 éves kapcsolatuk van.

A lány sajnos beteg /rákos/, külföldön gyógykezelik, ahonnan valószinüleg már soha nem tér vissza.

A fiu itt él Magyarországon.

Szerelmesek egymásba.

A lány jó ideje arra biztatja a fiut, hogy lépjen tovább, keressen magának uj párkapcsolatot.

A fiu ezt mindig visszautasítja, mondván a lelkiismerete és a szerelme nem engedi ezt.

Emellett folyamatosan mégiscsak sms-zik más nőkkel, volt már szexuális kapcsolata másokkal, keresi a lehetőségét, hogy uj nőkkel megismerkedjen. De mindezt folyamatosan tagadja a lánynak, és csak akkor vallja be, ha már lebukik.

A lány ettől csak szenved, mert tudja el kell engednie a másikat, de nem tudja elviselni, ha mégis más nővel alakit ki kapcsolatot.

Szakitsanak? Együtt maradjanak? Ez a kérdés.

Bármelyiket teszik is, mindkettőjüknek fájdalmas lesz.

Mégis? Melyik a "jobb" megoldás?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook