Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menekülés.. fórum

Menekülés.. (beszélgetős fórum)


2011. máj. 30. 09:39
Én azt tanácsolom ebben az esetben legyél óvatos és körültekintő, de ha úgy látod, ha te neked valaki szimpatikus és fordítva egy baráti beszélgetést megér, ha megismered. Csak akkor neked is változtatnod kell a viselkedéseden, mert, ha nem akkor tényleg egyedül maradhatsz könnyedén. Megértem az aggódalmadat tegyél ellene, hogy ne így legyen. Üdv.Ágnes
2009. okt. 22. 15:56
Egyszerűen mindenkit elüldözök magam mellől akit szeretek..nem bírom ezt elviselni..
2009. okt. 17. 12:53
A változatosság kedvéért próbáld meg vele,aztán majd meglátod.
6. c82ae2485b (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. okt. 15. 19:44
Az enyém is ezt mondta. Kitartó, az biztos, ez pedig arra utal, hogy kelesz neki, ha szerencséd van, akkor azért, mert szeret...
5. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. okt. 12. 20:15
Azért mondja ezt, mert szeret Téged, és tudja, hogy Te is szereted Őt.
2009. okt. 12. 19:12
Hát akkor próbáld ki hogy nem üldözöd el!
3. 93f8940be5 (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. okt. 12. 18:06
Azt írod, nem tudod miért? El kellene gondolkoznod azon, mit szeretnél kapni és mit adni? Magaddal kellene tisztába jönnöd először. Úgy tűnik eléggé zűrzavaros elképzeléseid vannak. Lehet, hogy későn érő típus vagy és még mindig alakulgat a személyiséged, ezért nem mersz belemenni komolyabb párkapcsolatba. Nincs vész, előbb-utóbb ez is eljön :)))
2009. okt. 12. 17:57
talán mert szeret?:D
2009. okt. 12. 17:50
Eddig mindig midnekit sikerült tudattalanul vagy tudatosan elüldöznöm magam mellől vagy én magam menekültem el..de ettől én is szenvedek mindig,mert nem tudom miért történik..és most jött valaki..és azt mondja,hogy elüldözhetem..csináljam csak..de nem fog menni sehova..és el is menekülhetek..de tudja,h csak pár lépést tennék hátra utána visszamegyek..Nem tudom mit gondoljak..és nem értem mindezt miért..

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook