Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyiket választanátok a helyemben? fórum

Melyiket választanátok a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. 6bd83f61cd (válaszként erre: 46. - Judy08)
2012. aug. 9. 19:48

A pánikbetegséget nem a férjedtől kaptad, bár ha ezt így leírtam, akkor gondom inkább csak öndiagnózis, mert pszichiáter ilyet nem mondana.

Ha szeretnél koccolni, menj, de arra azért ne alapozz, hogy a szőke herceg majd biztos megértő lesz, mert ha tényleg beteg vagy, akkor az beteheti ott is a kaput.

47. Judy08
2012. aug. 9. 19:28
Ha hütlen lennék már megcsalhattam volna!Ezért kérem a tanácsaitokat
46. Judy08
2012. aug. 9. 19:23
Próbáltam vele sokszor megbeszélni.Több törödést,odafigyelést kértem.Pánikbeteg lettem.Nem biztos hogy azért de közrejátszott az is hogy sokszor sírva aludtam el mert nem vígasztalt meg,kértem segítsen meggyógyulni de ö azt mondta magamat gyógyítsam.És ez nem esett jól!Milyen az ilyen férj?Nem azért van hogy segítsen?
2012. aug. 9. 19:12

Kedves Judit!


Álljunk meg egy szóra.Így kezdeném első körben. Szegény férjed. Vajmi kevés információt adtál tudtunkra, és bocsásd meg de ebből nem sokat lehet kikövetkeztetni. Mivel minden ok-okozati viszonyokkal bekövetkező dolog, ha csak a végét tálalod ez esetben kevés, ez nem vacsora, így csak érdemtelenül csámcsogunk a dolgon.


Az, hogy a férjeddel nem lehet beszélgetni is a Te állításod. Mi van ha:

- Tulajdonképpen Te vagy alkalmatlan a kommunikációra mert már nem is látsz a szerelemtől?

- Vagy mert beleuntál a régibe, és mivel nem tanultad meg hogy a jó dolgokat fent kell tartani, azok kiüresedtek?

- Te nem tudsz hűséges kapcsolatban élni,mert érzelmileg instabil vagy?


Ezek is csak felvetések, de az biztos, hogy semmi sincs ok nélkül. Pár kommunikációs kudarcot ha leírnál példaként akkor objektívebb képet kaphatnánk eme kapcsolatról.


Szerintem nagy baj van. A legfőbb baj az lehet, mert nem biztos, hogy Te Magad sem tudhatod mikre vágysz. Mennyire vagy magabiztos? Hányszor volt olyan, hogy belekezdtél valamibe és félbehagytad?

Mennyire vagy elégedett a tetteiddel?


A boldogságot hajszoló emberek egy kilátástalan szélmalomharcot folytatnak, mert nem értik meg, hogy ehhez stabilabb alapot érdemes teremteni.

A boldogság belőlünk fakad. Érzelmi érettség, intelligencia és társai elősegítik. Ezekkel hogy állsz, hogy érzed?


Különben meg mindegy milyen stádiumban vagy, és az is hogy a más stádiumban lévő embereket mi tenne boldogabbá, mert az nem biztos hogy a Te utad!

A Te utad a Te boldogságod, csak találd meg! :D

44. Pici Manócska (válaszként erre: 41. - Judy08)
2012. aug. 9. 18:45

Először is..meg kéne próbálni megbeszélni a férjeddel...

majd ha nem megy, szépen békében elválni...és utána tiszta lappal indulni.

Ha tényleg beleszerettél a közös ismerősbe akkor nem egyből a közepébe ugrani, hanem megismerni rendesen, kideríteni ő mit érez ha érez egyáltalán valamit irántad..

de ha csak menedéknek kell az nem jó megoldás...

2012. aug. 9. 18:45
És ha alapból rossz a kapcsolatod, akkor nem igazán célszerű egy másik kapcsolatba ugrani belőle, egy olyan férfival, akit nem is ismersz igazán. Egy rossz házasságban nem szabad élni, de ha ki is lépsz belőle, nem jó ötlet egy esetleges ugyanolyanba keveredni. Először is tisztába kellene jönnöd önmagaddal. Valóban rossz a házasságod, vagy csak mentséget keresel, hogy lelkiismeret furdalás nélkül félreléphess.
2012. aug. 9. 18:41

Ha friss az ismeretség, egyáltalán nem biztos, hogy beleszerettél. lehet, hogy csak vonzódsz hozzá, és menekülnél egy rosszul működő kapcsolatból.

Kérdés az, hogy mióta veszekedtek a férjeddel. Ha csak azóta, hogy van ez az új pasi, akkor megértem a férjedet. Ez esetben a házasságod nem működik rosszul, csak hajt a véred. Egyáltalán nem szabad egy jól működő házasságot egy friss kapcsolat miatt felrúgni, valószínűleg csak pár numeráért. Ha már az elejétől fogva rossz a házasságod, akkor meg arra gondolj, hogy egyáltalán nem biztos, hogy szerelmes vagy, csak egy kapaszkodót keresel a meneküléshez.

41. Judy08
2012. aug. 9. 18:33
Hát köszönöm a válaszokat.Nem sértödöm meg.Igazatok van.Várom a további véleményeteket,kérdéseket.
2012. aug. 9. 18:10

ÉN MINT FÉRJ, HA MÁR KÉPES BELESZERETNI MÁSBA ÉS TÖK MINDEGY MIN VESZEKEDTÜNK ÉS MILYEN PROBLÉMÁINK VANNAK, NEM ÉRDEKELNE MIT AKAR MÁR RENDBEHOZNI, NEKEM ILYEN KAPCSOLAT NEM KELLENE.

MENNYIRE BÍZZAK EGY OLYAN KAPCSOLATBAN, AHOL MELLETTEM MÁSBA IS BELE TUDNAK SZERETNI.EGY HŰ TÁRSRA VÁGYOK ÉS ILYEN HÁZASSÁGBÓL KÖSZÖNÖM NEM KÉREK.MÁR MÁSBA IS BELE SZERETETT.

ÉN EZÉRT NEM LÁTOM MÁR ÉRTELMÉT A HÁZASSÁG ERŐLTETÉSBEN, TÖK MINDEGY MIKOR, MILYEN KORÁN ÉS HOGYAN JÖTT. BELE SZERETETT MÁSBA.

ÍGY MÁR FÉRJ MELLET HELYE NEM IGAZÁN VAN.

INKÁBB KERESSE A BOLDOGSÁGOT AKI MELLET ILYEN HIBÁT ÚGY ÉRZI SOHA NEM TUDNA ELKÖVETNI.

KIT ÉRDEKEL MILYEN SEGGFEJ LESZ A MÁSIK,HA ŐT SZERETI ÉS MELLETTE BOLDOG.HA AZ A KAPCSOLAT SEM FOG TETSZENI NEKI ISMÉT ODÉBB ÁLL, ADDIG MÍG JÓ NEM LESZ.

39. b1e131b6d7 (válaszként erre: 4. - Judy08)
2012. aug. 9. 17:49

Van egy szerető férjed. Van egy friss közös ismerősötök, aki neked megtetszett. A férjed nem erőltetné a vele való kapcsolattartást, mert látja mi a szitu, de te csak azért is keresed a lehetőséget. Így a férjed teljesen jogosan féltékeny lesz, emiatt állandóan veszekedtek és zuhanórepülésben romlik a kapcsolat. A férjednek megrendül benned a bizalma, az önbizalma is a béka segge alá kerül, így állandóan nyavalyog, féltékenykedik, veszekszik. Neked meg eleged van már az állandó feszültségből, nem tudsz őszintén rá gondolni ÚGY, menekülnél, lelépnél a vidám, fehér lovon érkező tökéletes herceggel, aki eddig csak boldogságot és jókedvet adott neked.


A tökéletes herceg amúgy csak egy szimpla tuskó, aki elég pofátlanul rámegy a "haverja" nőjére, valszeg, ha vele leszel kapcsolatban, akkor sem lesznek majd ilyen jellegű gátjai, amikor majd téged meg kell csalnia. Hiába vihog az arcodba, neked nem jót akar, örülne, ha szétmennétek a férjeddel és megszerezhetne magának. Persze fél év múlva vele is veszekednétek.


A fő hibás te vagy, hogy úgy hűséget fogadtál a férjednek, hogy láthatóan nem tudsz és nem akarsz vigyázni a kapcsolatra, simán beengedsz ilyen zavaró elemket a meghitt házasságba. A csávót rég le kellett volna már építeni és a férjeddel boldogan élni.


A férjed meg pusztán szeret téged és most nem érti, hogy mi történik és miért, és rohadtul fáj neki az egész, az önbizalmát minden pillanatban a sárba tiprod ezzel a másikkal.

38. 011a456b02 (válaszként erre: 37. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 17:40
ennyi...jöhet az újabb kérdés.... :o))
2012. aug. 9. 17:37
Király! Egy óra alatt megvan a hoxa gyors ítélőtáblájának fellebbezhetetlen határozata. Judynak már csak alá kell írni a papírokat.
36. 6bd83f61cd (válaszként erre: 32. - 8b7e22b4a7)
2012. aug. 9. 17:35
Az a beleszerelmesedés nem biztos, hogy tényleg az. Sokszor csapják be magukat a nők, és a kedvesség iránti fokozott figyelmet, apró fellángolást szerelemnek értelmezik.
35. 011a456b02 (válaszként erre: 33. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 17:34
jól írod...kukába a szeméttel.... :o)
34. 011a456b02 (válaszként erre: 31. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 17:33
nem vécés néni...ahová becsináltak....ott 'mán büdös van....
33. 6bd83f61cd (válaszként erre: 30. - 011a456b02)
2012. aug. 9. 17:33
Tényleg, az sokkal jobb ötlet, hogy kapásból válni kell. Kit érdekel, hogy mióta és min szoktak veszekedni. Az első nehézség után kukába a házassággal! Isteni ötlet!
2012. aug. 9. 17:32

Ha nekem lenne ilyen partnerem, gondoljatok bele.

Tehát én vagyok a férj és a párom így érez irántam,és kétségbeesésében már tanácsot is kér, mert ránehezednek az elvárások.

Őszintén én inkább szeretném megtudni ezt a kerek perec igazságot,hogy már eltávolodott tőlem stb., aztán döntenék én, hogy váljunk el mert nekem nincs szükségem egy olyan kapcsolatra ahol nem engem szeretnek szerelemmel.


Ha a ti férjetek érezne így,ti boldogok tudnátok utána vele lenni, mert épp mégis mellettetek marad?


Ezért nem kell őt a férj mellé vissza zavarni.Én keresném a helyében a boldogságot.Elmondanám a férjemnek mi a felvázolt helyzet.

Nem kell tanácsokat kérj, csak hallgass az érzéseidre!

31. 6bd83f61cd (válaszként erre: 29. - 011a456b02)
2012. aug. 9. 17:31
Halán hogy a szart kipucolják, és onnantól ne veszekedjenek folyton. "Jóban rosszban..."
30. 011a456b02 (válaszként erre: 28. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 17:30
ilyen ötleteid vannak neked...
29. 011a456b02 (válaszként erre: 27. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 17:29
ahol állandóan veszekednek....mi a szarnak...
28. 6bd83f61cd (válaszként erre: 26. - 011a456b02)
2012. aug. 9. 17:29
Pénz is lehetne feldobni.
27. 6bd83f61cd (válaszként erre: 25. - 011a456b02)
2012. aug. 9. 17:29
Mert ugye minek egyáltalán megpróbbálni, hogy nem lehet-e helyrehozni a házasságot.
26. 011a456b02 (válaszként erre: 24. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 17:29
valamennyire lehet... :o)
25. 011a456b02 (válaszként erre: 23. - Csgybzs)
2012. aug. 9. 17:27
véleményem...kilép a házasságából...nem bútorozik össze az ismerőssel...először ismerkednek...majd....
24. 6bd83f61cd (válaszként erre: 20. - 011a456b02)
2012. aug. 9. 17:26
Talán mert ennyiből nem lehet eldönteni?
23. csgybzs (válaszként erre: 21. - 011a456b02)
2012. aug. 9. 17:24
Na, hát akkor nosza, írjál neki véleményt!
2012. aug. 9. 17:24

Egy nem szerelmi kapcsolat soha nem lesz jó, csak csűrni csavarni a társadalmi előítéletek miatt ,vagy mert ki mit gondolhat...

én ezekkel nem foglalkoznék.

Te éled meg.

A boldogságot feladni megfelelési kényszer miatt.

Mindíg más után fogsz vágyódni, ha ez a közös ismerős már nem is lesz, majd jön egy új ideál....és ez nem azért mert ennyi jó hapsi van,hanem mert nincs meg mellette az a boldogságod amire te vágysz.

Sóvárogva fogod nézni a szerelmes párokat,hogy neked mikor lesz ilyen.

Ezt tőle várnád,de mellette ilyen már nem lesz,ha eddig sem volt.A megváltozok, ígérek fűt fát férfiben pedig én már rég nem hiszek.

21. 011a456b02 (válaszként erre: 17. - Csgybzs)
2012. aug. 9. 17:21
még te is járhatsz így...te nagyon okos vagy mindenbe...és csak véleményt kér....ez van a fórum... :o)
20. 011a456b02 (válaszként erre: 5. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 17:20
'mér hülye...bajban van.... :o)
2012. aug. 9. 17:19
Igaz a dolog hátterét nem ismerem, nem mindegy,hogy min veszekedtek annyit...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook