Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyiket választanád? fórum

Melyiket választanád? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 4. 09:43
Bocsi hogy eltűntem, de azért köszönöm a tanácsokat! Azóta megbeszéltük a párommal az egészet és megegyeztünk, hogy többet foglalkozunk egymással... A kolléga pedig szomorú, hogy így döntöttem, teljesen elszédített, még mindig fontos nekem, de azt mondtam neki, hogy legyünk barátok (sablon). Nagyon vonzó volt a dolog, mert itthon anyagi gondok, a szeretet hiány, lakásproblémák, szóval minden összejött és a kolléga pedig jól állt ezen a téren, jó kocsi, saját lakás és bankszámla félretett pénzzel, szóval családalapításra kész, amire már úgy vágyom és ezt ő is tudta, ezért fűzött, hogy jobb lenne az életem mellette... De 2 hét múlva irány Anglia, úgyhogy talán sikerül kivernem a szívemből és tényleg csak barátok tudunk lenni. Még egyszer köszönök mindent!
2009. febr. 28. 15:41

Az újdonság mindig "zöldebb", de a hétköznapok próbáját nem biztos, hogy kiállná. Amikor ő is fáradt, nyűgös, kialvatlan, sörszagú, izzadt, stb. Azonos információkat lehet csak értékelhetően összehasonlítani!!!!

Először tedd rendbe az otthoni viszonyokat, ennyivel tartozol a párodnak is és magadnak is.

Még aztán is ráérsz változtatáson gondolkodni, ha nem sikerült. De legalább megpróbáltad...!

A férfiak nem sokra becsülik az olyan nőket, akik könnyedén ott hagyják a párjukat egy másikért. Ugyanis azonnal arra gondolnak, hogy ők lehetnek a következők...

13. Argentum (válaszként erre: 7. - 8565183eb5)
2009. febr. 28. 15:38

"..hogy lemondj a szerelemről.."

hiszen épp a munkatársban "nincs benne szenvedély"!

Én éltem olyan férfival, akiben a legnagyobb szerelme idején sem volt szenvedély!!!

„Semmilyen álarc sem takarhatja el a szerelmet ott, ahol van, és nem színlelheti ott, ahol nincs.” /La Rochefoucauld/

12. dancingqueen (válaszként erre: 11. - Diegóóó)
2009. febr. 25. 11:27

:)


ettől szép és nehéz, egy hosszú kapcsolat...akár a házasság,..akár az egy életen át tartó kapcsolat. Mert ilyen hullámvölgyek mindig lesznek,és ezeken túl kell tudni lendülni. Ha belegondolok,hogy hányszor hagyhatott volna el szerintem a pasim,ha mondjuk minden csinos csajszinak elkérte volna a számát,akihez vonzódik,rég nagy baj lenne:Dde tudja,hogy azoktól fele annyi szeretetet nem kapna meg,mint tőlem,noha lehet,hogy egyszer-kétszer hisztis vagyok,vagy nem vagyok épp oylan dögös,mint azok a bizonyos csajszik. Ezért kell dolgozni a kapcsolaton,hogy "ne vegye észre a másik" a többi pasit,vagy csajt,azaz,neked is kell dolgoznod rajta: ha már észreveszed magadon,hogy a szomszéd asztalnál ülő kollega milyen csinos ma,és még hevesebben is dobog a szíved,mikor kávézni hív,akkor otthon lehet baj,de nem jelenti azt,hogy nagy,és helyrehozhatatlan a baj,ill a hiba. Apróság is lehet...pl nem tudtok egymásra elég időt szánni,beszélgetni,elvész a napi rohanásban az intimitás. Egymás mellett,és nem együtt éltek,míg"bezzeg a másikkal2 mennyit tudotok beszélgetni,stb...hagyni kell a párodnak,hogy kijavítsa a hibáit. hol lennének nagyanyáink együtt,ha minden új kollega,új szomszéd esetén dobták volna nagyapáinkat?:)ez nem megalkuvás...meg az igaz párkapcsolat. Dolgozni az ügyön,hogy működjön,nem eldobni,ha már nem tetszik,vagy az első akadálynál meghátrálni. Ha a srác is szeret téged,akkor megéri

11. diegóóó (válaszként erre: 10. - Dancingqueen)
2009. febr. 25. 10:48
Egyetértek.Velem is előfordult már ilyen.
10. dancingqueen (válaszként erre: 9. - 8565183eb5)
2009. febr. 25. 10:02
nekem két hosszú is volt,ill van...úgyhogy tényleg tapasztalatból írom. Az,ha másik pasi felkelti az érdeklődésedet,az nem jelenti azt,hogy nem SZERETED, vagy NEM LENNE SZÜKSÉGEd a párodra...csak mivel otthon gondok vannak,ezért "jobban észre lehet venni" az élet szépségeit,és helyes pasijait:)és talán még meg is dobogtatja a szived,mert bókol,valahogy más,mint a "megszokott" párod...ugyanakkor legbelül tudod,hogy azért dolgozni kell,és küzdeni,mert SZERETED,ÉS BIZTOK EGYMÁSBAN.míg a másik "csak" helyes,és közben meg könnyen lehet,hogy kiderül,hogy egy oltári nagy seggfej,és igaziból nem is tudnál vele együtt lenni,csak a kémia indult be benned
9. 8565183eb5 (válaszként erre: 8. - Dancingqueen)
2009. febr. 24. 19:10
Ha valaki más felé kacsingat az jelenti azt szerintem hogy nem túl jó a kapcsolat. Lehet nem jól gondolom sajnos nem volt még ilyen hosszú kapcsolatom mint a kérdés feltevőjének.
8. dancingqueen (válaszként erre: 7. - 8565183eb5)
2009. febr. 24. 10:24
a megszokás, a biztonság és a tisztelet nem a ellaposodás jele
2009. febr. 23. 19:21
Fiatal vagy még ahoz hogy lemondj a szerelemről és benne maradj egy ellaposodott kapcsolatban.
2009. febr. 23. 17:50
szívére szerintem most ebben a percben pont nem szabad,mert az hevesebben ver kollega iránt, az ész, a ragaszkodás, a ráció viszont a régi mellett tartja. Gondold csak el: jól belezúgsz,kiderült,hogy igazából egy marha nagy seggfej,és eldobtál érte mindent:Pés csak bánnád...próbálj meg lehiggadni ilyenkor,nem rá gondolni,kerülni a srácot,és ezerrel a pároddal való problémák megoldására koncentrálj
5. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Aniko1986)
2009. febr. 23. 17:44

Nehez kerdes !

Halgass a szivedre , szerintem.

4. c20c593f1c (válaszként erre: 1. - Aniko1986)
2009. febr. 23. 17:31
Haza a problémáiddal érkezel, a kollégával meg szinte csak az örömöd osztod meg. Nem kell mosnod, főznöd....stb. rá. Nem látod, hogy valójában milyen lehet vele élni. Nem látod, hogy ha hazamegy leroskad a fotelba, szétdobálja-e a holmiját, felhajtja-e a wc-ülőkét.
3. dancingqueen (válaszként erre: 1. - Aniko1986)
2009. febr. 23. 17:25
nem szereted a másikat,hidd el:)"csak" belezúgtál,és amint rendbehozod a másikat,már el is felejted őt...
2009. febr. 23. 17:25
Szerintem csak az újdonság miatt van. A fellángolás ilyen és semmi sem tart örökké. / év után ő is unottá fog válhat a számodra és még annyira a kezdetén vagy, hogy nem tudni, mi lesz ebből!
2009. febr. 23. 17:22

Óriási gondba vagyok!

6,5 éve vagyok a jelenlegi párommal, úgy gondoltam boldogok voltunk, de most munkahelyváltás miatt kinyílt a szemem és rájöttem, hogy nem is volt ez olyan, amilyen. Jól megvoltunk, amíg meg nem jelent egy munkatárs, akibe kezdek beleszeretni, mert ő aranyos, kedves és ami a legfontosabb, foglalkozik velem. Mellette felfrissülök, a párom mellett meg lemerülök teljesen. Rájött, hogy változtatnia kell, mert különben elveszít, de még sokszor kiabál velem, de már sokkal jobb, mint volt. Hosszú idő és ragaszkodom hozzá... A másik az ellentéte, nincs benne szenvedély, de biztos vagyok benne, hogy igazán tudna szeretni, családot szeretnék, amit ő meg tudna valósítani, hiszen megvan a megfelelő háttere is. Teljesen összezavar, mert szeretem mind a kettőt! Nem tudom, hogy a "munkatársban" őt szerettem meg, vagy csak a szeretethiányom miatt gondolom ezt... Segítsetek!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook