Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyiket hinnéd el? fórum

Melyiket hinnéd el? (beszélgetős fórum)


19. ebf2510f25 (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2010. nov. 25. 10:12

:-)

Igen, a nők nagyon leleményesek és rosszindulatúak tudnak lenni. A férfiak inkább kerülik a konfliktus, és gyávák.

18. Szilvamama (válaszként erre: 17. - B826c5a02d)
2010. nov. 25. 08:36
Kemény helyzet ... soha nem gondoltam volna, hogy velem is megtörténhet.
17. b826c5a02d (válaszként erre: 14. - Szilvamama)
2010. nov. 24. 22:34
ez komoly :(
2010. nov. 24. 20:23

Csajról előbb hiszek el kavarást.

Igazság alapja vagy van, vagy nincs. Tudok olyanról, aki megkereste a másik felet, meg tudok olyanról, akinek kamu szarkeverője volt. Az utóbbit valószínűbbnek gondolnám. Ha meg tudom, hogy tudja, mert mondták, hogy látták, akkor dobnám is a szemétbe, mint egy spamet.

2010. nov. 24. 20:15
hűű,ezek a kalandok ilyen veszélyesek:(((((((((((
2010. nov. 24. 20:06
Hozzám egy pasi jött oda, hogy tudom-e, hogy az ő volt felesége, meg az én férjem egy ideje együtt vannak ... Aznap este rákérdezetm, bevallotta, én meg megkértem, hogy költözzön el.
2010. nov. 24. 20:04
Nálunk kb 1hónapja egy csajszi írt a páromnak jól volna tudnia h mi a baja vele mielőtt elutazik tisztázzák a teló pont nálam volt és kérdeztem tőle h kivagy erre visszaírt na kilennék hát a bnőd utána smszgettünk,mert előtte hívtam de nem vette fel mivel h ő órán van meg bevan rekedve úgyse hallanám kereste a kifogásokat és kiderült h csak vki szivatott minket(csomó kérdésre nem tudott válaszolni),mert a párom pizzafutár volt bizti vmelyik csit...tetszett olyanokat írt h a párom munka után még megy másokkal "beszélgetni"mikor lehetetlenség 15percre lakunk a volt munkahelyétől.van egy 8hónapos közös kisfiunk.
12. hemos
2010. nov. 24. 19:58

Én is a nőkből nézek ki ilyet, de persze pasiban is lehet ilyen.

Szomorú, de sajnos senki se tanít meg minket, hogyan kezeljük az érzelmi dolgainkat :(

2010. nov. 24. 19:56
egyiket sem
2010. nov. 24. 19:55
Másodikat előbb elhinném.
2010. nov. 24. 19:49
1 nő hamarabb tesz ilyet.
2010. nov. 24. 19:36

Engem 2 éve egyszer telefonon zaklattak így.

Közölte az ember (férfi hang volt), hogy vagy adok neki némi kis pénzt, vagy elküldi a férjemnek a rólam és a szeretőmről általa készített fotókat!!

Persze, férjem ott volt mellettem, végig hallgatta, majd elküldtük együtt a fenébe.


Még, jó hogy a párom nem egy féltékeny típus, de el tudom képzelni, hogy egy agresszívabb pasi esetleg, egy ilyen hívás után kérdezés nélkül ütne:(


A baj csak ott van, ha valakinek tényleg van "vaj a füle mögött", akkor simán bedől egy ilyennek, még ha kamuzik is az illető...

2010. nov. 24. 19:33

Szia!


Én voltam ilyen helyzetben. Bár ott én voltam az aki írt...:S

Nem vagyok büszke arra a 8 hónapra az életemben, de mentségemül szolgál, hogy szerelmes voltam.

Tömören: volt egy srác, akitől eltiltottak a szüleim, pár évre rá összegabalyodtunk,szerettem őt,de nem akartam magamat mellé kötni,egyéb dolgok miatt. Besokallt, jött egy hivatalos barátnő. Sírtam..sötöbö, h adjon egy esélyt. Ööööh, kaptam is, csak nem úgy, ahogy szerettem volna. 8 hónapig voltam neki a második, titkos barátnője. Sokszor említettem neki, h iszonyat megalázó ez nekem, fejezzük be...és, h soha az életben nem mondom el a barátnőjének, mert nyilván csak én jöhetek ki rosszul ebből az egészből. Volt egy "fincsi" este.... kipakolt az utcára, mert nem feküdtem le vele.... Akkor jöttem rá, h hülyére vett csak. Másnap a barátnőmmel felvettük a bnőjét msn-re, átküldtem neki beszélgetéseket, mondtam, h jöjjön át, ott vannak az smsek a telómban........ a csaj a saját szemének nem hitt. Én voltam a féltékeny k...a....

Akkor a barátnőm mondta neki, hogy ő reméli nem lesz sose ilyen helyzetben, de azért ha ő lenne ebben a cipőben, utánajárna a dolgoknak...még akkor is, ha bízik a párjának.


Persze az is lehet, hogy Téged egy "jóakaród" szivat...

2010. nov. 24. 19:30
Hú sziven ütne mindkét email az biztos...Valahogy próbálnék nyomozgatni szerintem.Aztán szó nélkül szakítanék,ha van bizonyosságom...
2010. nov. 24. 19:29

Nőtől ilyesmi inkább kitelik.

Kicsinyes, értelmetlen, önbizalomhiányos magatartás.

Arra jó, hogy a másiknak okozzon néhány kellemetlen napot. Eredetileg is nyilván ez a szándék.


Már hallottam feleségtől, hogy valaki felhívta telefonon, hogy a férje éppen most csalja meg itt meg itt. Aztán a hölgy közölte, hogy éppen most vagyunk nászúton, és a férjem itt ül mellettem...

2010. nov. 24. 19:23
Holnap tudok már csak benézni,remélem írtok.
2010. nov. 24. 19:22

Tegyük fel,férfi vagy.(persze úgy is felteszem ezt a kérdést,hogy nőként melyiket hinnéd el)


Kapnál egy e-mailt egy másik pasitól,amiben azt írja le,hogy a barátnőd vele lép félre.?

vagy..

Kapnál egy e-mailt egy nőtől,aki azt írja,hogy az ő barátja és a te barátnőd a hátatok mögött viszonyt folytatnak egymással.?

2010. nov. 24. 19:18
Mindjárt írom!
2010. nov. 24. 19:17
Melyiket hinnéd el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook