Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik víztisztító gépet érdemes megvenni? fórum

Melyik víztisztító gépet érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
29. pethoevi (válaszként erre: 28. - Kirizsu)
2011. ápr. 9. 23:07

pedig akkor neked tudnod kéne.

az ÁNTSZ nem hazudik...

28. Kirizsu (válaszként erre: 20. - Pethoevi)
2011. ápr. 9. 23:05
Köszi ez a szakmám és nem igazán értek veled egyet...de ne firtassuk...
27. Gine (válaszként erre: 1. - Sajt73)
2011. ápr. 9. 22:12

Szia!


Nekem a Zepi gépe van meg.Amit megjegyeztem abból,amit írtak/mondtak róla,és amiért ezt választottam,a következő:

Annyit rudok róla,hogy ez az egyetlen gép,ami azzal a tecnikával dolgozik,amelyik tecnikát az amerikai katonák használták a sivatagban,mivel képes a vizeletből vizet csinálni,és ami a legjobban megfogott,hogy képes kivonni a tengervízből a sót(erre úgy tudom,csak ez a tecnika képes egyenlőre)

Gondoltam,ha ezt meg tudja tenni,akkor number 1

Persze mindent megvizsgáltattam,mielőtt vettem.

A Magyarországon megengedett szennyezettség a vízben 100 egységnyi,Európában,csak 50 egységnyit engednek meg.Ennek a tisztítónak a segítségével 12 egységnyi szennyezettség van a vizemben,ami lófütty...a bevizsgált csapvizemben 600 egységnyi volt kbs a szenny,amiben minden volt,csak az nem,amit szívesen meginnánk.Én emiatt döntöttem emellett a gép mellett:)

26. Cszsuka (válaszként erre: 21. - Vakri)
2011. ápr. 9. 21:45

találkoztam már ilyen emberrel. ez a típus az, aki "kissé" rosszul gondolkozik, s aztán pár hónap múlva se pénz, se posztó, mehetne vissza dolgozni, ha visszavennék.

Valóban meggazdagodtak többen is az Ökonetben, de nem ölbetett kézzel.

Egyébként meg nagyon rosszul gondolkodik az, aki azt hiszi, hogy a nem MLM-ben árusított termékeken nem ugyanennyi a haszon. A különbség annyi, hogy ott az alkalmazottaknak nincs lehetőségük többet keresni soha a bü...s életben.


Ez már egy másik fórum témája, úgyhogy bocsi...

25. Erzsó08 (válaszként erre: 18. - Kirizsu)
2011. ápr. 8. 11:02
Mi az a jó dolog? Én is refluxos vagyok,allergiás stb.engem is érdekelne.
24. pethoevi (válaszként erre: 21. - Vakri)
2011. ápr. 8. 10:58
ja és nem igaz az 500 ft-os haszon.Az az 500 az 300 sem konkrétan,max,ha tényleg hálózatvezető és az össze juttatást beleszámolja,de én még ilyen számítási módot nem hallottam.:-)
2011. ápr. 8. 10:57

Értem,de akkor elárulok egy titkot.az ökonettel sem lehet megélni munka nélkül.jól hangzik,h nem kell dolgozni és dől a lé,de ez nem igaz.én is tag vagyok,de nem csinálom,mert nem bírnám(csak a termékeket használom,amik kifejezetten jók!!!-egyre jobbak,sok éves újításokat hoztak most is be).a kollégád felmondott,mert csak azt tudta csinálni,a kettő együtt rendesen nem fért meg.

ekkora haszna pedig csak akkor van,ha kökeményen dolgozik benne (legalább hálózatvezető),mert a szintet tartania kell,h ne essen vissza,tehát ugyanígy eljár otthonról.Csak ezt nem mondja el,mert nem akarná senki csinálni.(ha pedig nem a hálózatot építi,akkor házal a termékekkel,h tiszta haszna legyen,amit még annyira sem csinálnék)

Én közeli kapcsolatban vagyok az egyik ágvezetővel és látom,h mennyit hajt,h meglegyen a pénze.

Az pedig,h máshol vásárolsz sem garantálja,h kisebb a haszon rajta,csak ők másra fordítják(gondold el,a tesco behozza Mo-ra ésmég arra is tesz hasznot).Megveheted a tescoban is,ha neked az szimpibb,de ők nem a dolgozóiknak fogják adni a pénzt (akiknek éhbérét kitapossák a belét),hanem reklámra fogják költeni (tv újság,stb).De az alapára valszeg ugyanaz.Én ezért mondom,h inkább akkor egy barátomnak adom a hasznot és nem egy ilyen nagyvállalatnak,aki tojik az emberekre.

A lényeg,h ez nem reklám akar lenni (mielőtt valaki kitiltatna,csak szeretném,h tisztán lásd) és szerintem kár lenne ilyen miatt egy rosszabb gépet megvenned ugyanannyi pénzért,mert akkor csak magaddal teszel rosszat.:-)

22. vakri (válaszként erre: 16. - Meliga)
2011. ápr. 8. 10:49
A Nikken is MLM, már néztem az összeset amit találtam itt a hoxán.
21. vakri
2011. ápr. 8. 10:44
Azért nem vásárolok MLM-es forgalmazótól, mert volt egy kollégám, aki ilyennel foglalkozott. Konkrétan Ökonettel. Miután csatlakozott a hálózathoz rövid időn belül le is számolt a cégtől, mert a saját szájából hallottam, hogy egy 800 ft-os terméken neki 500 ft a haszna. A maradák 300-ból pedig még a kap a piramisban felette levő mindenki is. Akkor mennyi lehet ennek a beszerzési ára. Mint ő mondta, amíg van a sok hülye aki megveszi ezeket a drága cuccokat, addig neki nem kell fizikai munkát végezni. És él, mint Marci hevesen. Ekkor határoztam el, hogy ilyen terméket az életben nem veszek. Inkább akkor veszek itt a sarki bioboltban 300 ft-ért 5 literes pi vizet, de én a fizikai munkával keresett kis pénzemet nem dugdosom ingyenélők zsebébe.
20. pethoevi (válaszként erre: 18. - Kirizsu)
2011. ápr. 8. 09:49

Az a helyzet,h az emberi szervezet csak élelmből tudja hasznosítani az ásványi anyagokat,a vízből nem.Így hiába veszel ásványvizet,ami tele van ásványi anyagokkal,csak az ízén érzed,de a szervezeted nem hasznosít semmit.:-)

És Mo-n nem mérgező a víz "annyira",csak sajns tele van gyógyszermaradványokkal,arzénnel (ÁNTSZ által bizonyított-ha elküldöd a mélcímedet,elküldök egy tanusítványt erről) és sajnos Mo nagy területén folyik mezőgazdaság,így a műtrágya és egyéb vegyszerek is benne vannak a vízben.Persze mindenki maga dönti el,h neki mi fontos,de tényleg elküldöm a tanusítványt (bemérték a csapvizet és utána a tisztítottat)

19. pethoevi (válaszként erre: 14. - Vakri)
2011. ápr. 8. 09:45
nekünk Ökonetes van.Azért érdekes,amit mondasz,mert ha MLM-től vásárolsz,a magyar embereknek teszel pénzt a zsebébe,míg ha pl a Tesco-ból (ami megjegyzem,rosszabb gép),akkor meg a külföldi vállalatot erősíted.Ezt neked kell eldöntened,de nekünk ez nagyon bevált.Tényleg a Nasa által tesztelt és kifejlesztett,forrásvíz minőséget állít elő a retkes csapvizünkből és bevallom,nekem már a palackos ásványvíz sem ízlik.:-)
2011. ápr. 8. 09:16

Én meg egy nagyon jó kis dologgal kezelem a vizem és azóta megszünt az allergiám, gyomorégésem és epegörcsöm. Anyósomnak refluxa van és amióta ő is ezt használja felére lehetett csökkenteni a gyógyszerezést.


Én nagyon ellene vagyok ezeknek a víztisztítóknak, amik ozmózisos elven működnek. Mű dolog. Előszőr kiszűr mindent, azt is ami kellene az ember szervezetének, aztán meg mesterséges úton visszasózza... Hát a Nasas cucc... Ez megint ilyen nép hülyítés és mennyien bedőlnek neki! Én elhiszem, hogy olyan helyeken, ahol megoldhatatlan a víz előállítása szükség lehet ilyen dologra, de nehogy azt mondja nekem valaki, hogy ma Magyarországon annyira mérgező a víz, hogy élettelené kell tenni, ki kell teljesen üríteni és utána mesterséges úton adni hozzá ásványi anyagot...és ez még egészséges is...na nemár....

17. Anyapocak (válaszként erre: 15. - Huanita80)
2011. ápr. 8. 08:49
igen osztom a véleményed. nekünk is onnan van, egyébként MLM hálózat a Tesco is meg szinte minden manapság!!!
16. Meliga
2011. ápr. 8. 08:18
Szia, nekem egyszeru Nikken PiMag viztisztitom van.ket eve hasznalom jo, kb evente cserelem a vizszuro betetet, a szivacsot fel evente.erezhetoen mas a viz ize.nem draga,elegedett vagyok vele.
2011. ápr. 8. 08:14
Én az egyiktől vettem,mégpedig azért mert ez volt a legjobb!Utánnanéztem a neten.Azért a náza által bevizsgált és rajt a pecsétjük...nemsokmindenhez adják a nevüket!Nem hiszem hogy jobb ennél valamelyik is.Biztos van olcsóbb de annyit is ér...:))
14. vakri
2011. ápr. 8. 08:12
Sziasztok! Víztisztítót vennék, de én nem vásárolok hálózati MLM rendszerrel működő forgalmazóktól. Tehát nem akarom a pénzemmel az egész rendszer összes tagját gazdagítani. Hol vásárolhatnék jó minőségű víztisztítót?
13. vakri
2011. ápr. 8. 08:09
Víztisztító berendezést vennék, de milyet?
12. xti_ (válaszként erre: 3. - E71af41436)
2010. jan. 2. 23:53
csak nem gondolod, hogy aki eladta, az majd egyetlen rossz szót is szól a gépről? ezzel nem azt akarom mondani, hogy rossz, de azért érdemes észnél lenni. aki eladja, az a legjobbat fogja mondani róla, ez természetes.
11. Nőci1 (válaszként erre: 6. - Fb001f1b0b)
2010. jan. 2. 22:27
Jó lenne tudni ,mennyi volt a készülék? Nekem is kéne valami,de nagyon drága mind sajna.
10. palio
2009. dec. 5. 12:11

Üdvözlök mindenkit!


Nekem zuhanyzáshoz használható víztisztító berendezés kellene, csapvizet nem sokat iszom. Ekcémás vagyok, és minden tusolás szinte egy rémálom, fürdésről már nem is álmodom. Hiába a krémek, ha a napi tusolás az elviselhetetlenségig szárítja ki a bőröm. Én egy zuhanycsapra szerelhető változatra gondolok, de ebből is van több fajta, technikai megoldás, több gyártó, több árkategória. Mit javasoltok? Esetleg ez: POINT SH-3 zuhanyszűrő (KDF+Biokerámia)? Nekem leginkább a klór okoz problémát a bőröm miatt. Ezért gondolom, hogy ez is elég lehet, vagy valami ehhez hasonló.


Üdv. : Pali

2009. dec. 4. 21:38
En Debrecenben lattam egy ilyen szuru berendezest a konyhaban, ilyenre gondoltatok .Ha erdekel meg fogom adni priviben az illeto cimet.
2009. szept. 11. 00:39

Sziasztok,

az Aquarion készüléket ismeritek? Ha van róla tapasztalatotok, kérlek, osszátok meg velem!


Köszönöm

7. Cszsuka (válaszként erre: 4. - Timi0915)
2008. dec. 27. 20:19
Úgyis mindenki a magáét tartja a legjobbnak. Érdemes az itt említetteknek utánaolvasni, aztán dönteni:)
2008. dec. 27. 18:06

Szia!

Nálunk Espring készülék van, a mosógató alatti

változat.Fizikai,kémiai,baktériális szűrést vérez,

és U-vé fénnyel csirátlanitja a vizet.5000 liter

vagy 1 év a szűrő kapacitása.

5. Cucus7 (válaszként erre: 4. - Timi0915)
2008. júl. 27. 11:07

Már biztos késő, de a Z....ter gépek bármelyike isteni, köztük a viztisztitó is.

Élsz még? Egészségedre az egészséges vizecskét. Évi

2007. szept. 21. 07:13
Bocs, de ebből még nem tudjuk hogy melyik gépet vegyük meg?
2007. szept. 3. 16:58
kitől hallottad? attól az embertől akivel szerződést kötöttél,vagy esetleg egyí olyan embertől,aki még nem hallott erről a berendezésről vagy nincs pénze megvenni? aki eladta neked,az gondolom tájékozottabb ebben a témában. tessék vele beszélni erről a dologról.bármi kétséged van,mindeg hozzá fordulj,ne pedig az ismerősök ismerősének a nagypapájának az unokájához.....
2007. szept. 3. 16:11

Helo, kíváncsi lennék, hogy ki mondta és mire alapozza. Nekem is R/O gépem van két éve és élek-virulok, de aki a környezetemben van, azok is. Az egyik ilyen tulajdonos kért egy laborvizsgálatot, hogy milyen a gép által szűrt víz. Hozzáteszem, szennyvízből csináltak tisztavizet a géppel. Nem azt mondták, hogy ez desztvíz, hanem csupán a vízműnél található EU szabvány szerint kötelezően mérendő anyagokhoz van műszerük, melyeknek egytől egyig van alsó mérési határértéke is, ha ez alatt van az érték, a víz iható. Egy egész táblázatot kaptunk, hogy milyen anyagokból mennyi volt, illetve nem volt benne.

Rengeteg betegség gyorsabb gyógyulását lehet elérni ezzel a vízzel.

Én is csak vizet iszom, s amióta mindenki ihatja a családban, nem igénylik a gyerekek sem az üdítőt!

2007. júl. 13. 12:04

Én vettem egyet /R.... O...... S.....FRO5/

Azt hallottam , hogy ez csak síma desztillált víz és ha sokáig isszuk vissszafordíthatatlan csontritkulást okoz!?

Még nincs beszerelve törlesztem de lehet hogy megpróbálom a szerződés felbontást ha lehet.!?

aki tud valami jót kérem írja meg!!!(Én csak vizet iszom!)Köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook