Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik vércukormérő készüléket ajánlanátok otthoni használatra? fórum

Melyik vércukormérő készüléket ajánlanátok otthoni használatra? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 27. 08:47
Köszönöm a segítségeteket, más fórumokat is olvasgatok és eddig az Accu-chek, ami a legjobbnak tűnik....
8. 298b15dfdd (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2012. szept. 27. 08:11
Persze értem,tudom...,feltéve,ha van mit elolvasni.Ha nincs életben a fórum,nincs mit olvasni,ergo felesleges volt kiírni:(
2012. szept. 27. 01:30
Nekünk bevált a Mery mini.Tényleg mini:az ára,a hozzávaló tesztcsík ára,és vér is csak minimális kell.
6. jstefan (válaszként erre: 4. - 298b15dfdd)
2012. szept. 26. 20:13
Ezeket a fórumokat nagyon sokan elolvassák,olyanok is akik nincsenek regisztrálva, még a googl is nagyon sok kérdésnél a Hoxa fórumcímeit adja ki ezért a fórum indítója is elolvashatta a leírt véleményeket.
2012. szept. 26. 10:40

Én méry minit használtam.Az orvosnál persze megnéztük,hogy mennyire pontos.Neki Accu-Chek volt.Az adatok megegyeztek,nem volt eltérés a két eszköz mérése között.

Nem a csúcs,de nekem csak ideiglenesen kellett.

4. 298b15dfdd (válaszként erre: 3. - Jstefan)
2012. szept. 26. 08:52
A fórumkiírót valószínű,hogy nem is érdekli az információk:(
2012. szept. 23. 15:45
Műszaki szempontból az orvos által ajánlott ,gyógyszertárban beszerezhető tesztelt műszerek a legmegbízhatóbbak,tudomásom szerint az Accu-Chek is ilyen.Mert a nem tesztelt gagyi műszereket kínai sufnikban gyártják ,és a tesztcsíkok is megbízhatatlan téves eredményt adnak vagy csak minden ötödik használható!!!A diabetes téves mérése gagyi műszerrel,és tesztcsíkkal életveszélyes lehet!!!
2. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2012. szept. 23. 09:35
Nekem nagyon egyszerű van Palm/Lab,a célnak tökéletes,bár nem napi szinten mérek vele.
2012. szept. 23. 09:25
Melyik vércukormérő készüléket ajánlanátok otthoni használatra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook