Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik úszóiskolát javasoljátok 4 éves gyereknek Budapesten és miért? fórum

Melyik úszóiskolát javasoljátok 4 éves gyereknek Budapesten és miért? (beszélgetős fórum)


2015. nov. 18. 21:00
Szerintem még várj pár évet, utána pedig Spartacus az Europark mellett. Hetente háromszor van edzés, a tanárok kedvesek és profik. (öt uszodát próbáltam ki)
8. Böce (válaszként erre: 7. - Megryan)
2015. szept. 28. 10:13

A nyári tábort javasoltam, mert úgy látom mások gyerkőceinél, hogy az időnkénti egy-egy óra nem igazán ad használható, vízbiztos úszástudást.


Nyári táborban viszont minden nap tanulnak úszni, nem csak 1 órát, és vannak játékok, pancsolás és kirándulás, meg egyéb programok is.


Reggel vittem, este hoztam - nem ottalvós tábor. De szerintem 6 év alatt csak annyit lehet elérni, hogy megszokja a vizet.

2015. szept. 18. 17:13

Érdemes vinni 4 évesen, mert vízbiztonság alakul ki.

A Darnyiban nekem nem tetszett, hogy a 10 alkalmas bérletet le kell járni egy hónap alatt, ha kevesebb alkalmast veszel, drágább és húzták a szájukat, ha más-más napon vitted.

mi a [link] -be járunk. kislátszámú csoport, nincs meghatározva mennyi idő alatt járod le, nincs szájhúzás. Óra után jutalom jakuzzizás :)

6. kartakata (válaszként erre: 5. - Yda)
2015. szept. 17. 11:12
hát, ha van rá felesleges pénzed, csak akkor... mert igazán úszni úgyis csak 8-9 évesen tanulnak meg, addig nagyjából pancsikolás+a víz megszokása... ezt úszóedző barátnőmtől tudom, akihez egyébként (ingyen:)) járt a lányom is, de valóban csak suliban kezdett igazán úszni tudni, addig úszódeszkába kapaszkodva max. lábtechnika, így haladt előre a vízben, ahogy a csoport többi tagja is. Szóval szerintem felesleges pénzkidobás. Annyi haszna volt ovisan, hogy a hajmosás megszűnt hisztivé lenni, megszokta a vizet.
5. yda
2015. szept. 15. 12:21

Én nem szerettem volna még most úszásra vinni, de a lányom már két hete minden nap kérdezi, hogy mikor mehet már úszni, mert nagyon szeretne. Most mondjam, hogy nem?

Egyébként arra gondoltam, hogy amennyiben hétvégén lenne oktatás, akkor bárhova elviszem, amúgy is nagyon szeret tömegközlekedni és hetente egy alkalommal ki lehet bírni.

2015. szept. 15. 11:31

Csak és kizárólag!


[link]

3. Böce (válaszként erre: 1. - Yda)
2015. szept. 15. 11:23

Szia!


Szerintem még várj olyan 2 évet, és nyárra írasd be a Darnyi úszótáborba.


Két hét alatt megtanítják úszni. Még két hét, és tuti biztos úszástudása lesz.


A fiam először nem akart menni, de első nap végén, mikor mentem érte azzal fogadott, hogy ugye beíratom még 2 hétre :-)


A következő nyarakon is mindig volt ott, Margitsziget, Sport uszoda.


Bár most az úszó vb előkészületei miatt nem tudom, milyen változások vannak/lesznek.

2015. szept. 15. 11:10
Ami közel van az otthonotokhoz.Miért?Mert egy 4 éves gyereket átrángatni a városon,csak azért,mert ott elvileg jobb az oktatás,baromság.
1. yda
2015. szept. 15. 11:08
Melyik úszóiskolát javasoljátok 4 éves gyereknek Budapesten és miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook