Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik telefon jobb szerintetek Samsung S10+ vagy a Huawei P30 Pro? fórum

Melyik telefon jobb szerintetek Samsung S10+ vagy a Huawei P30 Pro? (beszélgetős fórum)


2019. nov. 18. 19:45
Az Lg telok
2019. nov. 18. 04:49
Hát nekem tök mindegy lenne telefon telefon... Gondolom ugyanazt tudja mind a kettő.. egyik sem viszi ágyba a reggelit. Én nem vagyok ennyire leragadva az ilyen telefonos dolgoknál
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Kitti0704)
2019. nov. 16. 19:48

Én az Argos oldalán (angol web árúház) szoktam megnézni, hogyan vélekednek 1-1 termékről.


A P30Pro-t 18 vásárló 5 csillagosra tesztelte, az a maximum. Nagyon kevés ember vásárolt ilyet ott.


A samsung a menő márka ott is. Tabletben nem jó a Huawei, 2 ismerősöm is visszavitte, mert hibás volt.

Nekem Samsungom van, szeretem. 2 napot internet használattal is kibír az aksija.

Az üzletben is érdeklődhetsz, bemennék több szolgáltatóhoz, melyikkel vannak problémák, mit szeretnél a telefonnal még csinálni, melyik a jobb arra célra? Ha nem is hálózathoz vásárolad, akkor is ott érdeklődj, az emberek többsége ott vásárolja meg a mobilját.

2019. nov. 16. 19:01
Nekem Samsungom,és Huawei is van, nekem az utóbbi jobban bejön, ezt használom.
2019. nov. 16. 18:38

A húgom véleménye szerint, bármilyen készülék, a Samsung a legkönnyebben kezelhető. De telefonban mégis au LG-hez ragazskodik, én meg nem tudom rendesen kezelni a Samsung tévét.

Kinek mik a szempontjai, mi áll a kezére.

Én simán megvagyok olyan telefonnal, amelynek a kamerája tökéletlen, másnak meg az az elsődleges szempont.

4. 4477403e12 (válaszként erre: 1. - Kitti0704)
2019. nov. 16. 17:44

Nekem egy S9+ van,imádom,amig ki nem leheli a lelkét,ez marad.

Huaweiről nincs személyes tapasztalatom,én mindenképp a Samsungot választanám.

2019. nov. 16. 17:40
nekem Samsung van nem cserélném el,
2019. nov. 16. 16:05

Szerintem a kérdésedre csak az tudna válaszolni, aki mindkét telefont használta már.

Ha a telefonokra vagy kíváncsi, akkor a neten külön-külön is találsz teszteket, de léteznek összehasonlító tesztek is.

Ha a reklámok hatékonysága érdekel, akkor az eladási statisztikákat kell keresned.

2019. nov. 16. 15:22

Sokan azt mondják nagyon jó lett a P30Pro.

Vagy a hírverés nagy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook