Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik teafa terméket ajánljátok pattanások kezelésére? fórum

Melyik teafa terméket ajánljátok pattanások kezelésére? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 3. 13:44

Szia!

Én az oriflame-es teafás arclemosó zselét használom, és határozottan jó. Sokkal szebb az arcom, mióta használom. Én minden nap lemosom vele, és 2 hét alatt, mintha kicserélték volna.

15. 133362853e (válaszként erre: 14. - 133362853e)
2010. jan. 2. 16:27

Az a baj, hogy rengeteg TEAFA termék van...ez szinte mára bőség zavara


Mert mindenhol mindenki a teafaolajat javasolja, vagy használja


Közben pedig létezik belőle tonik, arclemosó gél, arcápoló....hh mindenki inkább az olajat használja az arcára és a pattanások kezelésére?


Sokkal jobb az olaj, mint az összes többi? Mert ellátja a tonik feladatát, meg lehet alkalmazni mosakodás után?


Elég csak az olaj, és nem kell külön tonik meg stb?

2010. jan. 2. 11:55

Amúgy...ez tök érdekes...amit linkeltem oldalt, azon van ugye speciálisan az aknékra való krém meg gél...


mégis, itt is, meg egy másik fórumon is a Teafa olajat javasolták...miért? Abban több minden van, ugyanolyan jó pattanásokra...vagy miért? Vagy csak azt lehet kapni, vagy az vált be mindenkinek?

13. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 10. - Sylvia81)
2010. jan. 2. 09:52
Igen, arra gondoltam én is.
12. bared (válaszként erre: 11. - 133362853e)
2010. jan. 2. 00:19
az olaj jobb mint agél..máshogy szívódik fel, és ha jó minőségűt veszel, eleve sokkal tisztább...
2010. jan. 1. 20:50
tehát akkor maga az olaj is ugyanolyan jó mint a gél...
10. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 1. 18:43
A Rossmannban Aromaxot lehet kapni - bocsi Hoxa!!! Az elég tiszta. :) Tisztább, mint a dm-es kék dobozos - szerintem!
2010. jan. 1. 18:39
arckrémbe szoktam 2 cseppet tenni és ezzel kenegetem. fantasztikus a hatása!
2010. jan. 1. 18:38
mindegy, bármelyik jó. a rossmannos zöld dobozos illóolaj olcsóbb mint a 100%-os biobolti. De mindkettő egyformán hatásos nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
7. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - 133362853e)
2010. jan. 1. 18:28
Teafaolajos terméke tudtommal nagyon sok cégnek van...
2010. jan. 1. 18:16

Akkor elvileg jó a sima 100%-os olaj is?


Amúgy csak egy márkához tartozik a teafa termékcsalád, vagy több cég is gyártja?


Mondjuk hogyha nem találok gélt, mert hát az is előfordulhat, akkor megvehetem a teafaolajat?

2010. jan. 1. 16:37

fürdéshez javaslom a yamuna teafa szappanját.... nekem az összes pattanás elmúlt a testemről, és az arcomról is tőle...

ecsetelni pedig csak 100%os teafaolajjal érdemes)))

egyetlenegy bajom van vele: mindig olyan szagom van tőle, mint régen mellettünk a paplakban a bútoroknak))

2010. jan. 1. 16:14
Én sima 100%-os teafaolajat használok.A gélt nem ismerem.Nem tudom hogy mi a különbség.Az olaj viszont nagyon jó.
2010. jan. 1. 16:13

A krémekben és gélekben elvileg ugyanaz a hatóanyag kell legyen, viszont, mivel eleve problémás a bőröd, nagyon figyelned kell, hogy miben van feloldva: az ásványi olaj alapú, illetve tartalmú cuccok eltömíthetik a pórusokat, mert nem szívódnak fel, hanem egy vékony rétegben megmaradnak a bőrön, szaknyelven filmréteget képeznek. A bőr nem szellőzik.

Tehát nem jó sem a mineralöl, mineraloil, paraffin tartalmú cucc.

2010. jan. 1. 16:07

[link]


Ezen a linken van:

- TEA TREE OIL 100%

- TEA TREE OIL GEL WITH VITAMIN A+E Teafaolaj arcápoló gél

- TEA TREE OIL ACNE CREME Teafaolaj krém

- TEA TREE OIL SOAP Teafaolaj szappan


Melyiket érdemes? Mivel nekem az arcommal van gondom, ezért az Arcápoló gép ajánlatos, vagy ha nem találok belőle, akkor a sima teafaolaj is jó?


Egyáltalán van különbség a teafa olaj és gél között, vagy ugyanazok az összetevők, csak más az állaguk?

Amúgy azért kérdem, mert itt pl. azt olvastam, hogy sokan a teafa olajat használják..miközben van külön arcápoló is.

2010. jan. 1. 16:05
Melyik teafa terméket ajánljátok pattanások kezelésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook