Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik Remington hajvasalót érdemes megvenni? fórum

Melyik Remington hajvasalót érdemes megvenni? (beszélgetős fórum)


7. 9016690da6 (válaszként erre: 6. - 9016690da6)
2010. dec. 1. 18:02
(már mint a típusszámában nem vagyok két százalékban biztos, nem abban, hogy Remington :-D
2010. dec. 1. 18:01

Sziasztok.

Én egy hónapja vettem egy Remington S1051 (ha jól emlékszem, sajnos a doboza már nincs meg, ezért csak 98%-ban vagyok benne biztos).

Nagyon jó, csak ajánlani tudom!

Ritkábban egyenesítem a hajamat. Tartós egyenességet biztosít. Nekem mondjuk rövid hajam van, lehet, hogy ezért is bánok vele könnyebben, nem tudom.

Sokat gondolkodtam én is, hogy 13 050 Ft-ért megvegyem-e (hiszen én nem igazán engedhetnék meg ilyet magamnak), de úgy döntöttem, hogy megveszem, hiszen már kettő olcsóbb is tönkre ment. Ezért megvettem, három év garanciát adtak rá, illetve a dobozban volt egy cd is tele ötletekkel.

Összegzésül: ez a típus nekem nagyon megfelel, elégedett vagyok 100 %-ban!

5. Veronika27 (válaszként erre: 4. - Sztemen)
2010. dec. 1. 14:58

Nem tudom, mi lehetett a baja, igaz már vagy 3-4 évvel ezelőtt történt.

Én 13 ezerért vettem a hajvasalót, a neve: The wahl cutek, semmi extra, hőmérsékletet sem mutat:

[link]

4. sztemen (válaszként erre: 3. - Veronika27)
2010. dec. 1. 14:56

Köszi a hozzászólásokat.

Eddig nagyon sok pozitív visszajelzést hallottam a Remingtonról. Pont azért is szimpatikus, mert az újabb modellekre már 3 év garanciát vállal a gyártó.

Az nem lehet, hogy a tiéd széria hibás volt?


A fodrászok által használt hajvasalók elég drágák, én 12-15 ezernél nem szeretnék többet költeni rá.

2010. dec. 1. 13:08

Szia!

Szerintem ne Remingtont vegyél... Nekem is volt, de lejött a bevonata 4(!) hónap használat után, pedig nem is napi szinten vasalgattam. Persze kicserélték volna, de választottam helyette Babyliss-t, na az sem vált be, mert dús és vastag szálú a hajam. Végül olyat vettem, amit a Wella forgalmaz és a fodrászaim is azt használták.

Állítólag a Ga-Ma a nagyon jó még.

2010. dec. 1. 11:16
Szia!Lényeg,hogy fekete teflonos legyen a vasaló része,a wattról fogalmam sincs,az már jó,ha fokokat lehet rajta állítani.Enyémen van 160 fok,plusz egy gombbal 20fokot még rátesz.Bár nekem babyliss van,de már 3éves.És tökéletesen működik.(elvileg az enyémet lehet vizes hajon is vasalni,úgy szárít is,de nagyon vékony és lapos úgy tőle a haj,szerintem nem is egészséges).Szerintem ezeket vedd alapul a remingtonnál:)
2010. dec. 1. 11:13

Hajvasalót szeretnék venni, a Remington márka mellett döntöttem, de típust még nem sikerült választanom. Az újabb típusokon sajnos nem tüntetik fel a teljesítményeket, így az alapján, hogy melyik hány wattos, már nem lehet dönteni.

Hosszú, dús, hullámos hajam van, és festetem.

Fontosnak tartom, hogy lehetőségekhez képest, a legkevésbé roncsolja a hajam.

Ezek alapján melyiket ajánlanátok?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook