Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik nyelviskola a jobb? fórum

Melyik nyelviskola a jobb? (tudásbázis kérdés)

13. jégvirágszív (válaszként erre: 12. - Bobizsono)
2017. febr. 3. 23:21
Szintén oda járok :) Nagyon jó hely :) Mindenkinek ajánlom :)
2016. jan. 7. 20:20
Én az EuroEnglish Nyelviskolába jártam. Nagyon jó tanárok vannak, 5-6 fős csoportok. Barátságos hangulat, mintha egy család lennénk. Az van amit ígérnek, nagyon ügyfélbarát cég. Beszédcentrikus az oktatás, megtanultam beszélni angolul.
2015. aug. 31. 09:40
Én is a Bonusba jártam. Korrekt cég, motivált és lelkes tanárok, nagyon jó árfekvés.
2015. aug. 26. 23:42
Azért az vicces, hogy Magyarország legnagyobb nyelvsulija a Katedra, de eddig én sem olvastam róluk sok jót. :) Én mondjuk pont az ilyen vélemények miatt nem oda mentem, és ezek miatt az Eurotol is távol tartottam magamat. Én a Bonusban kötöttem ki, kizárólag azért, hogy némi nyelvtudást magamra pakoljak németből, mert még anno kinézett egy külföldi állás nekem, németajkú területen. Az állásból végül nem lett semmi, maradtam az országban, de haladó 1 szintig meg sem álltam a Bonusban. :) Az ok egyszerű, kedvet kaptam a nyelvtanuláshoz és a németet is megszerettem. Vagy megszerettették velem. Nagyon jó tanárjaim voltak. Őszintén. Eléggé anyagias vagyok, de ez az iskola abszolút a megfizethető kategóriában van, és elég széles körben mondanak róla jó véleményt. Jövőre lehet, hogy megyek a következő szintre, ha a beosztásom is engedi. :)
2015. jún. 3. 12:24

Szerintem ez nem nyelviskola, hanem tanárfüggő. Elvégre is ő tanít, a nyelviskola csak a körülményeket biztosítja.


Mindenhol ki lehet fogni jó és rossz tanárokat is.


A Cosmopolitán nyelviskolának sok jó tanára van, és oda jártam. Tudom ajánlani.

8. Bichi (válaszként erre: 2. - Feketekata)
2015. jún. 3. 11:17
Én is a Cosmopolitan-ba készülök, a Katedráról csak rosszat olvastam, bár szerintem semmit nem jelent az iskola, ha éppen szar a tanár. Én régebben jártam (már nem is tudom melyiknek volt a kihelyezett oktatása), és nagyon jó volt, míg nem volt egy tanárcserénk, az új tanár konkrétan a szótárból nézte ki az alapszavakat, és semmire nem tudott ad hoc választ adni..
2015. jún. 3. 10:41
Én évekkel ezelőtt a Bonusba jártam végig egy tanfolyamot és nagyon megvoltam vele elégedve. Mentem is volna tovább a következő szintre, de külföldre költöztem. A Katedra szerintem nagyon drága, nem átlag emberek pénztárcájához van kitalálva. :)
2015. máj. 5. 15:39

Szerintem is a Cosmopolitan lingua a legjobb. Ott csináltam meg egy 4 hónapos kezdőtől középfokig tartó tanfolyamot. Igaz sokat kellett talpalni, de nagyon hasznos volt. :) A szóbeli plusz órák sokat segítettek, sokkal bátrabban használom most már az angolt.

Csak ajánlani tudom. :)

5. KB79 (válaszként erre: 2. - Feketekata)
2013. júl. 7. 21:44
Katedráról nem sok jót hallottam. Bonusba két szintet jártam, az egyiknél nagyon jó volt a tanár, a másiknál nagyon vacak. Peregrinusnál állítólag értenek a dologhoz :), de kis nyelvsuli, így ritkán indul tanfolyam. Cosmopolitanban nyomtam le 400 órát. Mérnök-tanárként kritizálni tudnám, de szerintem még mindig az egyik legjobb. Arról nem is beszélve, hogy a tanfolyam mellé kapsz egy csomó ingyen beszélgetős órát anyanyelvi tanárokkal, szerintem sehol máshol nincs ilyen.
4. feketekata (válaszként erre: 3. - Fildus)
2013. jún. 27. 21:20
Ott furán vannak a szintek és ha összeadom míg valójában szintet ugrok elég sokra jön ki...
3. fildus (válaszként erre: 2. - Feketekata)
2013. jún. 27. 21:08

Egyiket sem ismerem...

Katedra?

2013. jún. 27. 20:43

Cosmopolitan-lingua,Peregrinus,Bonus? Egy intenzív nyári német tanfolyamra mennék. Tapasztalatokat várok ezekkel kapcsolatban és bármilyen hasznos infot.

Köszönöm!

2013. jún. 27. 20:41
Melyik nyelviskola a jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook