Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik munkahelyet választanátok: ahol túl sok a munka, vagy ahol túl sok az unalom? fórum

Melyik munkahelyet választanátok: ahol túl sok a munka, vagy ahol túl sok az unalom? (beszélgetős fórum)


20. 25800e2d09 (válaszként erre: 16. - 20e8f501cd)
2013. dec. 16. 07:39
Maradj az eredeti helyen. Több szempontból. Biztosabb látszólag, az előző fórumaid alapján ott vannak hapsik akik körül egerészhetsz és az egód nyalják mert Most kiderült ettől is félsz hogy nem kezelnének királynőként. Maradj a valagadon és minden happy és rózsaszín lesz.
2013. dec. 14. 16:35

Ahogy leírtad az már olyan volt mint egy döntés.

Maradj a pörgésben ahol telik az időd.

18. SDitti
2013. dec. 14. 13:29
A bevezetőd alapján, inkább maradj.
17. SDitti
2013. dec. 14. 13:27

Ha ugyanannyi pénzről van szó, akkor pár éve még az előbbit, most az utóbbit választanám.


Ha az munka az elismeréssel egyenes arányban van, akkor a munka. Nálunk sajnos fordított arányban áll. Akinek le van szögezve a feneke a székre és csak csinálja-csinálja, megoldja a problémáit az hátránnyal van azzal szemben, aki folyton a főnökhöz jár hol nyalni, hol panaszkodni, hogy nekinekineki van a legnehezebb dolga az egész épületben.

2013. dec. 14. 13:08

Nekem még tudjátok milyen gondolatom van?

Önbizalomból nagyon rosszul állok azzal kezdem. De ha én most eljövök a megszokott helyemről, ahol sokakkal jóban vagyok, jó ismerősi viszonyokról van szó, és átveszi a helyemet valaki más, akkor minden szempontból ő lesz az aki a helyemre kerül. És engem el fognak majd felejteni :/

2013. dec. 14. 13:03
Sok munka,jó pénzért:DD
2013. dec. 14. 12:58
Nem szeretem az olyan munkahelyet,ahol nézni kell az órát,hogy mennyi van még hátra.Inkább a sok meló!
2013. dec. 14. 12:57
Én is inkább maradnék az első helyen, az biztosabbnak tűnik... ahol nincs sok munka, oda előbb-utóbb ember is kevesebb kell. Ráadásul vezetőnek elmenni egy eleve nem túl sikeres és nem is fellendíthető helyre... hát nem tűnik túl értelmesnek.
2013. dec. 14. 12:46
A második hely nem tűnik túl jövedelmezőnek. Lehet, hogy pár hónap és kereshetsz új munkát, mert bezárják.
11. viva70
2013. dec. 14. 12:32
Én maradnék az első helyen. Aztán még mindig lehet más munkát keresni mellette...
2013. dec. 14. 12:31
Unatkozni csak otthon szeretnék, ezért ha dolgozni kell, akkor inkább a sok munka mellett döntenék!
2013. dec. 14. 12:15
Inkább a túl sok meló mellett döntenék, gyorsabban megy a nap:)
2013. dec. 14. 12:12
Én is az elsőnél maradnék, egyrészt amiatt, amit Patapucs is írt, másrészt volt nekem már unalmas és pörgős munkahelyem is és a pörgős jött be jobban. Az unalmas helyen szinte számoltam a perceket, hogy mikor jöhetek már végre el és már a saját gondolataimat is untam:)
2013. dec. 14. 11:25
Én is az elsőnél
6. Vancsa1977 (válaszként erre: 4. - 20e8f501cd)
2013. dec. 14. 10:54
Ha nem olvastam volna ezt a hozzászólásodat,akkor azt mondanám,hogy lépjél,és inkább az unalmat választanám.De ahogy most leírod mi a helyzet,inkább maradnék a helyedben ott ahol vagy.
5. patapucs (válaszként erre: 4. - 20e8f501cd)
2013. dec. 14. 10:53

Én ezek után mindenképp az elsőnél maradnék.

A mai világban azokat a helyeket, ahol nincs forgalom ill. alacsony - előbb utóbb bezárják.

Hiszen minek tartanának fenn egy deficites helyet???

4. 20e8f501cd (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. dec. 14. 10:44
Az a baj hogy a forgalom nem ezen múlik, hanem inkább a hely forgalmasságán. Ez egy nagyon elhagyatott hely. Autóknak nincs parkolóhely, nem tud megállni az aki ide akar jönni. Gyalogosforgalom nincs, buszmegálló megint nincs. 1-2 arra tévedő ember járkál arrafelé.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. dec. 14. 10:41
Ezt csakis Te tudod eldönteni, ismerősökre új helyen is szert tehetsz idővel, még talán a forgalmat is feltudod pörgetni, talpraesettséggel.
2013. dec. 14. 10:41
Én az elsőt választanám. Valószínűleg.
2013. dec. 14. 10:39

Felmerült egy lehetőség hogy válasszak ahol most vagyok, vagy egy új hely közül.

1. Ahol most vagyok: nagy boltról van szó, többszázezres forgalmakkal, pihenőidő nincs, ebédszünet csak úgy ha más veszi át addig a helyünket. Viszont nagy a pörgés, gyorsan telik az idő. Bemegyek és "hopp már jöhetek is haza" úgy szalad az idő. Kedves mindenki, sok kedves ismerősre tettem szert akik kedvelnek, mindnek van hozzám pár jó szava. Kivétel a közvetlen kolléganőm, aki próbálja az életem megkeseríteni.

2. A választható: itt vezetői feladataim is lennének, kicsivel több a fizu de több a felelősség is. Nagyon kicsi a forgalom, szinte unalom lenne a nap, de lenne idő ebédelni, nem kellene megszakadni a nagy hajtásban. Viszont ismerős itt senki sincs, 1 ember van csak a környéken akihez hozzá tudnék szólni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook