Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik korpásodás elleni sampon használ? fórum

Melyik korpásodás elleni sampon használ? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
8. RéQ
2006. szept. 15. 18:34

Sziasztok!


Én mikinek tudom ajánlani a Vichy korpásodás elleni samponokat, 2 fajta is van: zsíros korpára és szárazra. tudjátok, a zsíros korpa, az amikor olyan nagyobb korpák alakulnak ki, míg a száraznál sok kicsi. NEkema zsíros van, mármint sampon, mert korpám már semmilyen sincs:)


Igaz nem olcsó, de megéri!!!Nem hiába ilyen drága.(gyógyszertátakban, 2300.-körül)


Ha kipróbáltátok, írjátok meg az eredményt, nekem már 3mosás után csökkent és 1 hónap múlva teljesen eltünt a korpa. Bár ha leálloka hsználatával megint kialakul...ördögi kör:)

2006. szept. 15. 16:27

Nálam ami mindent visz: a kék Elséve. Már az első hajmosástól kezdve nyoma sincs a korpának és gyönyörű a hajam!

Páromnál is bevált, pedig nagyon sok és makacs korpája volt a télen. Sapka nélkül jár...

2006. szept. 15. 16:03

Nekem semmi sem válik be! A Nizoral jó volt egy darabig, de már az sem. Parafinolajjal kell bekennem a fejbőrömet hajmosás előtt, hogy utánna rendesen nézzen ki a fejbőröm, mert nagyon ki tud száradni.



OFF:Kedves Tinendo! Szerintem ez a téma a tudásbázisba való, úgy mint nagyon sok álltalad indított topik. Kérlek ne haragudj meg, de a praktikák, a gyógymódok, a kérdések odavalóak. Szerintem!

5. tinendo (válaszként erre: 1. - Tinendo)
2006. szept. 15. 14:43
házipatikus helyett házi praktikák
2006. szept. 15. 13:43
Nekem a Sansilk korpásodás elleni sampon vált be. Én régóta ezt használom, és hozzá a balzsamot is. Nem korpás a hajam, pedig lakkozom is.
2006. szept. 15. 13:22
A csalántea is nagyon jó, mosás után azzal öblítsd át a hajadat.
2006. szept. 15. 13:15
Bármilyen általatok választott sampon, belekeverve 8 csepp "Citro Csepp Grapefruitmag kivonat" 3-5 percig masszírozva a fejbőrt vele, utána öblíteni
2006. szept. 15. 12:23

A bátyám már több sampont is kipróbált, de egyik sem vált be nála. ( Nizoral, Head and S., ...)

Te/ti melyiket ajánlanátok? Vagy tudtok olyan házipatikus módszert, ami jó a korpásodásra?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook