Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik körömlakk márkát érdemes választani tartósság szempontjából? fórum

Melyik körömlakk márkát érdemes választani tartósság szempontjából? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 3. 16:39
Én is a Moyrát tartom szimpatikusnak, de én úgy szoktam használni, hogy gyorsszárító az alap, két réteg a színből (attól függ mennyire intenzív a színe) és megint gyorsszáíró fedőlakk felülre. Ekkor KÖRÜLBELÜL NÁLAM bírja 5napig, házimunka elvégzése mellett.
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Mylina)
2015. ápr. 1. 18:31

igen, igazad van teljesen :)

nekem is van mindenféle :D


a moyrát csak azért mondtam, mert írtad, hogy szoktad használni. egy moyra lakk max 500 forint, és szerintem tud annyit, mint egy opi, ami 2500.


érdemes esetleg a krémmánián is megnézegetned a lakkokat, ott nagyon sok vélemény van :)

7. Mylina (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2015. ápr. 1. 17:50

A Moyrát én is imádom. De például a lent említetteteket még nem próbáltam. Kísérletezgetek. :)

Felület kiegyenlítőt használok alapnak, arra megy a lakk és jelenleg gyémántfényű fedőlakk kerül a tetejére.

2015. ápr. 1. 16:10

szerintem a moyra lakkok teljesen jók, abban az árkategóriában pláne. de sok drágább márkát is vernek tartósságban és szépségben.


alaplakknak érdemes megvenni tőlük a körömerősítőt (színtelen). kb bármelyik moyra lakk mehet rá, mind hasonlóan tartós (egy kivétel van: a suede sorozat, azok egy napig se bírják :( ). fedőlakkot is érdemes tenni azoknál, amelyek nem valamilyen speciális felületűek (matt, selyemfényű, homok stb lakkokra nyilván nem).

fedőlakkból pl:

[link]


ezt a flormar/nailland standokon (plázákban) tudod megvenni, vagy netről, ha esetleg kisebb településen élsz.

ezzel a fedőlakkal még tovább fog tartani a lakkozás, egy hetet simán bír.


(egyébként ha már moyra, nekem most a selyemfényű lakkjaik a kedvenceim, nagyon nagyon szépek, és viszonylag tartósak fedőlakk nélkül is)

2015. ápr. 1. 14:08

Köszönöm! :)

Nem puha a körmöm, erős, nagy körmeim vannak, ezért nem vetemedek gél lakkra vagy műkörömre.

2015. ápr. 1. 14:06
nekem az Astor vált be, de ha puha a körmöd, egyik se lesz tartós, a gél lakk se
2015. ápr. 1. 14:01
A legtöbb márka homoklakkjai nagyon jók, illetve china glase, essi, OPI ami még jó. Persze nem mindegy mennyire van előkészítve a köröm. Azért egy jó fedőlakkal a kevésbé jó minőségű lakkok élettartamát is meg lehet hosszabbítani.
2015. ápr. 1. 13:59
Opi, plusz fedőréteg.
2015. ápr. 1. 13:58

Tartós körömlakk márkákat keresek. Több félét próbáltam már, eddig a Moyra bírta leginkább a kiképzést. De hátha tudtok ajánlani hasonlóan tartós, nem egy mosogatásra való körömlakkot. :)


Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook