Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik kórházban szüljek, tapasztalatok? fórum

Melyik kórházban szüljek, tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


14. f8db0709b8 (válaszként erre: 13. - Fancsalilany)
2010. júl. 29. 15:26

Azt elfelejtettem,hogy Miskolcon a burokrepesztést sem az én orvosom csinálta,ezért nem értettem minek van ott.Mikor kellett volna telefonált,kb 10 percet volt velem.

A szülésznő szabadnapján ment dolgozni miattam este fél 10kor,és végig mellettem volt.

13. fancsalilany (válaszként erre: 12. - F8db0709b8)
2010. júl. 29. 13:04
Én is teljesen egyetértek veled. A bábám mindenre fel volt készülve. A szülés elejétől a végéig ott volt. Gátvédelemre már a 36-dik héttől felkészített. Nem kellet varrni. A szülésre ami emlékeztetett vagy 2 hónapig az az aranyér volt, és ennyi. Egyébként maga a vajúdás és a szülés kb 4 óra volt. (Nem is készültem hosszú szenvedésre. Megbeszéltem a babámmal, hogy gyorsak és ügyesek leszünk :).)
2010. júl. 29. 08:00

Sziasztok!


Én nem Pesten szültem ugyan,de nem érdemes dokit választani,csak szülésznőt.

Az nagyobbikat Miskolcon szültem,fogadott dokival,utolsó NST-n azt mondta jósló fájások,csak beképzelem,hogy szülni fogok,menjek haza.nem sokkal később mentővel vittek be,mert beindult és a doki mikor meglátott,szó szerint meglepődött mit keresek ott.hazaküldése és a szülés között nem telt el 24 óra.

A kicsit Egerben szültem és csak szülésznőt fogadtunk.Dokira nem is volt szükség,mert gátvédelemmel sikerült megszülnöm a lányom.Én NST-re is a szülésznőhöz jártam,semmi gond nem volt.

Mellettünk fogadott dokija volt 2 kismamának,és mindkettőhöz csak a gátvarrásra ment oda.

nem érdemes több 10ezret kidobni azért,hogy a dokit nem is látod.

És ez nem korház függő,mert mindenhol ez van.

11. fancsalilany (válaszként erre: 2. - Betti1313)
2010. júl. 28. 22:45
Szia! Én is a Szt Imrében szültem. Nekem is választott bábám volt. Én nagyon meg voltam elégedve a kórházzal is és a választott szülésznőmmel is. Javaslom, hogy csak baba-mama barát kórházat keress...nem mindegyik kórház az.
10. BenKír (válaszként erre: 9. - @IviBaba@)
2009. jún. 28. 14:52

Szia!


Megkérdezhetem, hogy melyik kórházból jössz el, és ki volt a dokid?

2009. jún. 26. 00:03

Ja és még valami!

Terhességem elején én is tanácsot kértem,kihez menjek....2ismerős is ugyanazt a dokit mondta, áradoztak róla,milyen jó doki...meg minden......és végül hozzá mentem....de nem volt jó választás. Most tartok félidőnél és váltok korházat is!

Szóval csak annyi a lényeg, hogy lehet,aki jó doki valakinek, nem biztos hogy neked is megfelel!! Mások vagyunk...mások az igények,más szimpatikus és más a kommunikációs készségünk......

Remélem akihez mész,megleszel végül elégedve!

8. @IviBaba@ (válaszként erre: 6. - BenKír)
2009. jún. 25. 23:59
hm....én nem adtam volna neki 1fillért sem...jelentsen fel :D:D:D ezért fogadok csak szülésznőt!
7. 1907a944d3 (válaszként erre: 2. - Betti1313)
2009. jún. 23. 15:00

SZIA!

Lehet,hogy már találtál orvost és kórházat,ha esetleg még nem ajánlom neked az 1számú nöi klinikát.Nagyon jó a tapasztalataim vannak.Decemberben szültem Dr.Lázár Leventénél,őt is csak ajánlani tudom,nagyon emberséseg és nincs"elszálva" magátol és ami még nagyon fontos volt nekem,hogy bármi problémám volt akár hétvégén vagy ünnepnap mindig elérhető volt és készséges.Remélem te is találsz egy ilyen jó dokit,ha esetleg érdekel vmi róla és a kórházról nagyon szívesen segítek.Szia!Sok sikert!

6. BenKír (válaszként erre: 2. - Betti1313)
2009. jún. 22. 23:04

Szia!


Én a kisfiamat a Kútvölgyiben szültem. A fogadott szülésznőmmel és a csecsemősökkel nagyon meg voltam elégedve, a szülőszoba is nagyon otthonos, de a dokimmal abszolút nem. 80 ezerért vállalta a szülést, de mikor elérkezett a nagy nap, akkor az ajtóból asszisztált, az ügyeletes orvos vezette le a szülést. Azért a végén tartotta a markát.

Már a kislányommal nem mentem vissza oda.

2009. jún. 22. 22:29

Szia!

Nekem a húgom a szent Imrében szült! Nem tudom merre laksz, de az a korház nagyon jól fel van szerelve és nagyon emberségesek voltak, főleg a szülésznő volt rendes!

Neki sem volt fogadott dokija, sem szülésznője!

4. Vikó 26 (válaszként erre: 2. - Betti1313)
2009. jún. 18. 19:07
Nekem nem volt orvosom sem szülésznőm,de így is mindenki nagyon rendes volt!
2009. jún. 18. 19:06

Én az ÁEK-ról csak jót tudok mondani!

Mindennel fel szerelt privát szülőszobák,mindent csinálhatsz,nem vagy ágyhoz kötve!

Gyújthatsz gyertyákat,hallgathatsz zenét vagy amit akarsz.

Tartanak szerdánként szülés felkészítő tanfolyamot ami teljesen ingyenes,van szülőszoba látogatás is!

2009. jún. 18. 19:06

Sziasztok!

25-hetes terhes vagyok,és tanácsot kérnék,hogy melyik kórházban bánnak emberségesen a kismamákkal,főleg első babánál!Ha tudtok ajánlani orvost és szülésznőt,megköszönöm!

2009. jún. 18. 19:03
Melyik kórházban szüljek, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook