Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik kórházba vinnétek a gyermeketeket mandulaműtétre? Kit ajánlanátok? fórum

Melyik kórházba vinnétek a gyermeketeket mandulaműtétre? Kit ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 6. 19:41

Csak és kizárólag a Bajcsy Zsilinszky Kórházba


Dr. Szabadka Hajnalkához!!!!!!!!!!!!!!!!!


A telefonszáma nálam elérhető!

2011. nov. 21. 12:27
Az én fiamat a Heim Pálban műtötték 2 éve,orr és garatmandula.Az orvosra nem emlékszem,éjszakára bent maradhattam vele,egy kis sámlin.Nem volt rossz,de nem is volt jó,szóval nem vagyok elragadtatva tőle:-(persze nem aludtam a sámlin,befeküdtem a gyerek mellé.Lelkileg nagyon megrázó volt,sírtam amikor bevitték a műtőbe,és akkor is sírtam amikor kihozták,olyan rossz állapotban volt szegény kicsikém:-(
2011. nov. 20. 20:12

Ezt én is tanusíthatom.

Vác helyett a 12 éves lányomat a Bajcsy kórházba vittem Dr.Liktor Bálint főorvos osztályára.Profi és felkészült orvos.Az osztály az eddig ismert kórházakhoz képest kultúrált volt.A nővérek lelkiismeretesek.A műtő nem rég lett felújítva, nagyon modern.

20. Eruka1
2010. nov. 8. 12:20
Nyáron műtötték a 7 éves fiamat orrmandulával a Heim Pál-ban. Dr. Karabouta Judit. Nagyon kedves volt, rendszeresen ránézett a gyerekre.
19. ac808a6b30 (válaszként erre: 15. - 58f68708d1)
2010. nov. 8. 11:01

Én mindkét gyerekemet ott szültem, és jó a benyomás!!!


A szülészet az egyetlen, aminek jó híre van Vácon!

2009. máj. 2. 22:17

Az én 15 éves nagy lányomnak Cegléden vették ki másfél hónapja, nagyon lelkiismeretes dokival sikerült összeakadnunk.Dr.Kálvin István a neve.

Az altatást viszont kérni kell,mert úgy tudom az nem automatikus.Éberen ez a műtét felér egy kínzással.Tudom mert én is 17 éves voltam mikor kivették.

17. ZiZi81
2008. febr. 29. 15:43

Nekem 25 éves koromban vették ki a mandulámat.Szörnyű volt:(A gyerekek gyorsan kiheverik:)

Engen a Bajcsyban operált Dr.Takáts János.Nagyon féltem ezért altatásban kértem a műtétet.Nagyon aranyos volt,biztos vagyok benne,hogy ha a gyerekemnek hasonló műtéte lesz őt fogom megkeresni.

16. maca29
2008. febr. 16. 18:58
Salgótarján.
15. 58f68708d1 (válaszként erre: 14. - Erikpipi)
2007. dec. 2. 21:56

nna azért nem kell ám rögtön jóbenyomásozni.-)))

szülni pl akkor sem mennék,ha fizetnének érte...

ez CSAK 1 orvos!!!!

14. erikpipi (válaszként erre: 13. - 58f68708d1)
2007. dec. 2. 13:45
Aha, kezd jó bemyomást tenni rám a Váci kórház. :))
13. 58f68708d1 (válaszként erre: 12. - Erikpipi)
2007. dec. 2. 12:27

ne parázz!sajna ez előfordul.csak akkor engedd kivenni,ha nagyon muxály vagy életmentő...

a nagy lányomnak most vették ki szerdán,hálisten semmi gond és nem is lesz!!!-neki muszály volt,mert tályogos volt márciusban.mostanra került műthető állapotba,állandóan be volt gyulladva mire műtötték volna és úgy nem lehet.Ő már 17éves és így vácon fogadták csak.viszont egy nagyon normális adjuktus nőhöz került már márciusban és Ő is műtötte most!senki mást nem engedtem volna hozzá nyúlni.a tályoggal együtt szájzárat is kapott márciusban,az ott akkor nagyon durva volt és valóban a gyerekem életét mentette meg ez a dokinő.tudom h a Madarászt ajánlottam a topicban itt,de kicsi gyerekre gondoltam.viszont ezt a dokinőt bátran merem ajánlani bárkinek.még soha nem volt semmi gebasz a keze alatt.utánajártam.

2007. dec. 2. 12:18
A nagynak már kivették vagy 15 éve, nekem is 13 éve, de a két kicsinek nem engedem.Most legalábbis beparáztam.
11. Kryon
2007. nov. 20. 07:08

Szia!

Nállunk az egész család 14 éve Dr Vida Margithoz jár a László Kórházba Budapestre.

Nagyon emberséges,aranyos,nem akar egyből operálni,fület felszúrni,stb.

2007. nov. 18. 19:28
Budapestre a Tűzoltó utcai gyerekklinikára vinném kizáróag.Anno engem is ott műtöttek orrmandula miatt.
2007. nov. 16. 17:25
mi is a Madarászban voltunk,Horváth Zsuzsannánál.
2007. nov. 16. 17:12
nekem a madarászba vették ki anno.. de a halasi kórházban is rendesek a fül orr gégészek. márciusba vették ki a fiam manduláját, T. Ibolya doktornő. Le a kalappal elötte! ilyen kedves, rendes, gyerek szertő dr néni kéne mindenhova!!
2007. nov. 16. 14:30

Szia!


Szegedi Gyerekklinika

Le a kalappal az ott dolgozók embersége és szaktudása előtt!

2007. nov. 16. 09:14
szia.én a Madarászt ajánlom.le a kalappal előttük minden téren.igaz minket nem műtöttek,de párszor voltunk bentfekvők és úgy az orvosok mint a nővérek csak elismerést érdemelnek.barátnőm kisfiának volt mandula műtétje nem tudom kinél és az ő tapaszatlatai is pozitívak.
2007. nov. 16. 08:36

A nagylányomat a Szt Imrében műtötték háromévesen, az orrmanduláját vették ki. Egy kétágyas szobát kaptunk, ottmaradhattam vele.

De ez még a nagy eü reform előtt volt jóval.


Most ismét műtétre készülünk, ezúttal garatmandula. A Bethesdában lesz, dr Réti Csaba főorvosnál. Nekünk ajánlották Őt.

2007. nov. 16. 08:10

A lányomat Szombathelyen műtötték.

Baba mama szobában voltunk.

2007. nov. 16. 08:07

Szia!


Barátnőm kisfiát 26.-án a Bethesdában műtik orrmandulával. Nem tudom, hogy ki az orvos.

A kisebbiket szerdán műtőtték köldöksérvel.

2007. nov. 16. 07:54
Segítsetek nekem a tapasztalataitokkal! Köszi!
2007. nov. 16. 07:53
Melyik kórházba vinnétek a gyermeketeket mandulaműtétre? Kit ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook