Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik könyvet ajánlanád elolvasni? fórum

Melyik könyvet ajánlanád elolvasni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. máj. 16. 17:31

Csernus : A NŐ

Gaius Suetonius Tranquillus : Caesarok élete(Nagyon érdekes..)

Jókai Mór : Cigánybáró ( Biztos ismerős lesz, ha láttad a Szaffi című mesét)

Jókai : Ahol a pénz nem Isten

John Grisham : Ügyfél

9. diagonalt (válaszként erre: 3. - 7abb7adbf0)
2008. máj. 16. 17:28

Minden érdekel...nah jó,az antik görög irodalmat talán hagyjuk,meg a holokauszt irodalmát is,mert ezek a könyökömön jönnek ki.Illetve talán a sci-fi nem a kedvencem.

Eddig akiktől többet olvastam: Wass Albert, Coelho, Dan Brown, Kundera, Hemingway, Agatha Cristie, túl vagyok az összes [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Harry Potter[{[{[/A]}]}]en, Gyűrűk urák...

Nos látod,hogy elég széles a skála.

2008. máj. 16. 17:27

Pont keresztezték egymást a hozzászólásaink. Krimiben nagyon szeretem Patricia Cornwell regényeit (főleg bonctermi krimik), John Sandfordot, Dan Brownt, Rosamund Pilchert, David Baldaccit, Jeffrey Archert, Sidney Sheldont például. (Persze, nagyon sokat kihagytam.) Jó még Barbara Taylor Bradford (romantikus), szeretem Esterházy Pétert, Moldova Györgyöt, Gerald Durrelt. Tulajdonképpen az egész oldalt tele tudnám írni, de próbálj az írók neveire rákeresni a neten vagy lépj rá az Alexandra Kiadó, a Magvető Kiadó, a JLX Kiadó, stb. honlapjaira, valamint a Libri Könyvesbolt lapjára. A Google mindet kiadja. És az összes írónak van honlapja, a külföldieknek .com a vége.

Kellemes szórakozást!

2008. máj. 16. 17:25

Kathy O'Beirne-től ajánlanám a Magdolna nővéreket. A Kathy O'Beirne életrajzi regénye, amely az apai bántalmazásról, a gyerekotthonban átélt borzalmakról, a pszichiátriai klinikán, majd a Magdaléna mosodákban elszenvedett érzelmi, szexuális és testi erőszakról szól.

Engem nagyon meghatott, végig sírtam. Szinte az első oldaltól az utolsóig. Szerintem letehetetlen könyv. Jó szórakozást hozzá.

2008. máj. 16. 17:25

Robert Merle: A sziget. ( Izgalmas és kalandos)


Dallos Sándor: Aranyecset , A nap szerelmese ( Munkácsy élete, nagyon jó)


Margaret Walker: Szabadulás (néger téma,nagyon jó)


Danielle Steel minden könyve csupa romantika,ha éppen romantikázni szeretnél.

2008. máj. 16. 17:21

Clay Warren: Minnesota megvár


Henryk Sienkiewicz:Sivatagon és vadonban


Germanus Gyula:ALLAH AKBAR!


G. Hajnózy Rózsa : Bengáli tűz


Marek Jiri, Mnacko Ladislav:Kantontól a Nagy Falig


Nekem ezek a kedvenceim

2008. máj. 16. 17:19

Müller Péter: SzeretetKönyv

Érdemes elolvasni...

2008. máj. 16. 17:19

Szia,

így elég nehéz ajánlani a vakvilágba, nem tudom, mi érdekel, mi az érdeklődési köröd, irodalmat keresel-e vagy bestsellereket, krimit, sci-fi-t, magyar írókat avagy Nobel-díjasokat, XIX.sz.-i írókat vagy kortársakat, egyáltalán milyen fajtából fogytál ki? Abból már lehet következtetni. Az ajánlás már egy következő lépés.

2008. máj. 16. 17:15
Minden téma érdekel...romantikus, kaland, komoly, szépirodalom, krimi, magyar és külföldi szerzők:)
2008. máj. 16. 17:14
Tudnátok ajánlani nekem néhány könyvet, mert kifogytam az olvasnivalóból, a könyvtárban néhány soros ismertetők alapján nem tudok választani.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook