Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik könyvet ajánlanád elolvasni? fórum

Melyik könyvet ajánlanád elolvasni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. aug. 7. 10:53

Kettőt is ajánlanék.

Egyiknek a címe:A másik Boleyn lány.

A másik:Vigyázz miért imádkozol,mert megkapod.

69. Sirga
2008. aug. 7. 10:52
Sohonyai Edit könyveit, vagy a Terézapukat (Terézapu beájulna, Terézapu filmre lép)! :)
68. ~Éva~
2008. aug. 7. 10:51

Sziasztok!

Én A DA VINCI-KÓDot ajánlanám, izgalmas fordulatokban gazdag kicsit misztikus történet és persze egy kicsit elgondolkodtató.

Amikor megkaptam 3 nap alatt olvastam ki, egyszerűen nem lehet letenni!

67. winny
2008. aug. 5. 18:25

Nekem Szepes Mária a kedvencem.

Ajánlanám tőle:Vörös oroszlán,Álommágia,Névmágia

2008. aug. 4. 10:06
Müller Péter könyvei( Szeretetkönyv, Jóskönyv, Örömkönyv, Titkos tanítások)
2008. júl. 22. 22:49

Tollinga: Akkor is, ha tiltják


Ár: 5.490 Ft


Ön, kedves olvasó, kivételes helyzetben van, hiszen előítéletek nélkül választhat magának szerzőt, alkotót. Régi magyar mondás szerint: „minden zsák megtalálja a maga foltját“. Így találja meg a történet az olvasóját és fordítva, hiszen mindenkinek mást mond egy vers, egy különös hangvételű novella, vagy éppen egy tanulságos mese. A Tollinga multikulturális művészeti portál lehetőséget teremt eddig ismeretlen, vagy kevésbé ismert tehetséges szerzők és alkotók műveinek bemutatására.


Mint a könyv egyik szerzője (Bárány Tünde Nikoletta: Galaktikus Birodalom) mindenkinek ajánlom ezt a remek kiadványt, amiben 3 regény (az enyémmel együtt), novella,vers és sok egyéb műfaj található :) Jó olvasgatást mindenkinek!:)

2008. júl. 18. 09:34
A Munkácsy életrajzot!Aranyecset,A nap szerelmese,szerintem gyönyörü kötetek!
2008. júl. 17. 19:28

Sziasztok!


1. Rohinton Mistry: India, India

- Szerintem nagyon sokat lehet belőle tanulni az életről; megdöbbentő és nagyon elgondolkodtató szép történet.


Kedvenc idézetem belőle:

,,Hiszen az életünk is csak balesetek sorozata. Véletlenek csörgő lánca. Választások füzére, tudatos vagy tudattalan, amiből összeáll egy nagy szerencsétlenség, amit életnek nevezünk."


2. Santa Montefiore: Az Ombufa árnyékában

- Szintén egy nagyon szép történet:)

2008. júl. 17. 18:31
Az élet játéka (Mindenképpen!)
2008. júl. 9. 21:56

Dr. Csernus Imre: A nő

Igazán érdekes, értékes darab...

Vavyan Fable: Nászjelentés

Ha egy kis szórakoztató könyvre vágysz, ha szeretsz nevetni, ha szereted a mindennapi/nem mindennapi helyzeteket. És mert kiváló MAGYAR írónőről lenne szó :)

2008. júl. 9. 10:23
Köszönöm a hozzászólásokat. Most már van miből válogatni. :)
59. o.andi
2008. júl. 8. 16:42
HIV+BOSSZÚ olvasd el nagyon jó könyv.
2008. júl. 8. 16:27
Csurka István:Létezéstechnika (válogatott novellák)
57. marcsy006 (válaszként erre: 55. - Vicus66)
2008. júl. 8. 16:25
Ezt a könyvet én is sokszor elolvastam.Szerintem is jobb,mint a film.
2008. júl. 8. 16:10
McCourt Frank összes könyvet !/3-db könyvet irt , öneletrajzok./
2008. júl. 8. 15:55
Sziasztok! Én még lánykoromban volt, hogy évente kétszer is kiolvastam. Igaz azóta csak háromszor, de megszereztem dvd-n. Igaz könyvben sokkal jobb. Charlotte Brontë · Jane Eyre
2008. júl. 8. 15:28

Szia!

Én az Afrikai szeretők 1-2 ajánlanám,mert szerintem nagyon jó kis könyv!Nekem nagyon tetszett mind a 2 része!

2008. júl. 8. 15:22

Köszönöm a hozzászólásokat!

Müller Péter könyveit ismerem, de azért jó, hogy ajánlottad. Ő inkább a mély mondanivalójú, elgondolkodtató kategóriába tartozik. Szeretem, de az igazi kedvencem Paulo Coelho!

Most még nem kezdtem új könyvbe, valami könnyedebbet keresek.

2008. júl. 7. 19:18
A.J.Krisztián Mit keresett isten a hálószobámban Hegedűs Gabriella.Az örökbefogadás ajándéka
2008. júl. 7. 18:23

MUller Peter : Szeretet konyv . Oromkonyv

ERich Segal: Love story (szerelmi tortenet)

50. toncsimimi (válaszként erre: 49. - 0c97fbb607)
2008. jún. 30. 11:12
Köszönöm, hogy írtál. Pár évvel ezelőtt két kötetet már elolvastam, de azóta az újak nem kerültek kezembe. Lehet bepótolom a lemaradásomat! :)
49. 0c97fbb607 (válaszként erre: 48. - Toncsimimi)
2008. jún. 30. 10:56
[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Harry Potter[{[{[/A]}]}] 1-7.....a legutolsó lebilincselő,izgi ,remek ,letehetettlen sorozat ,amit valaha olvastam:))A többi ,amit azóta olvastam ,nyögvenyelős"nehéz " kategória:))
2008. jún. 30. 10:38

Hahóóó!

Senki sem olvasott mostanában egy jó könyvet?

2008. jún. 29. 14:13

Izgalmas, cselekményes, igaz történetet feldolgozó vagy akár könnyed romantikus regényt olvasnék.

Elsősorban újdonságok érdekelnek! Olyat ajánlj, amit mostanában olvastál és nagyon tetszett!


A nagy klasszikusok műveit és a mély mondanivalójú könyveket most kihagynám.

46. 'szti
2008. máj. 22. 14:18
Ha könnyebb fajsúlyú olvasmányra vágysz, és szereted a mediterrán vidéket, akkor ajánlom Peter Mayle könyveit, többnyire Provence-ban játszódnak, szerintem jók.
45. diagonalt (válaszként erre: 44. - Bernolak35)
2008. máj. 22. 14:10

Eléggé érdekes olvasmányokat ajánlottál.

A relativitás elmélet megalkotója Einstein felesége...és így matematikus fejjel sem sok kedvem lenne hozzá,nem egy olvasmányos irodalmi mű.

A Biblia egy nagyon szép mese,csak kár,hogy egy ateista római császár rakta össze.no meg a vizsolyi egy nagyon szép szövegemlék,de maradok a világi irodalomnál.

Heisenberg sem az én világom.

2008. máj. 20. 15:56

Javasolom:

Eistein: Relativitáselmélet

Heisenberg: Rész és egész

Biblia (Ó- és Újszövetség)

2008. máj. 20. 12:24

Sziasztok!

Végig olvastam a hozzászólásaitokat, nagyon sok jó könyvet soroltatok fel, kedvet kaptam néhányhoz.

Én is ajánlanék: nagy élményem volt mostanában Juliette Benzoni könyve A szerelem és halál játéka trilógia. Még nem olvastam tőle többet, de ha szereted a történelmi regényeket nagyon jó.

A másik amit ajánlok Skócia lánya Szerzője Gibbon , keresztnevét nem tudom, de beleszerettem Skóciába tőle. Nem az a kimondott limonádé, de nagyon jó!

42. 754c7e07c3 (válaszként erre: 39. - Diagonalt)
2008. máj. 20. 06:32
Szuper. :))
2008. máj. 19. 21:25
Komolyabb: Saramago bármelyik regénye. A Vakságért kapott Nobel-díjat, de mondjuk az nekem nagyon megrázó volt. Van "könnyedebb" könyve is, pl. a lagújabb, a Halálszünet. Abszurd-szerelmes esszéregény.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook