Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik könnyebb? Régi üzletet feldobni vagy új üzletet bejáratni? fórum

Melyik könnyebb? Régi üzletet feldobni vagy új üzletet bejáratni? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 4. 18:58
Sajnalom,hogy senkit nem erdekel a tema. Pedig nagyon vartam a hozzaszolasokat.
2011. szept. 3. 10:49
Köszi az eddigi hozzaszolasokat.Eddig akkor a regi üzletre szavaztatok. A szitu az,hogy szerintem az uj üzlet majdnem olcsobbnak tünik, mert ha berendezem, nem feltetlenül uj butorokkal, de szepekkel is nekem olcsobb lenne, mint atvenni fodraszatot, ahonnan az illetö nyugdijba megy es hatalmas összegeket követelnek a butorzatra es a meglevö kuncsaft körre. Ami szerintem nem is biztos,hogy megmarad. Kicsit olyan zsakba macska az egesz. De tovabbra is varom a hozzaszolasokat, nagyon kivancsian olvasom öket.
4. syria (válaszként erre: 1. - Spicispaci)
2011. szept. 2. 21:09

Egyértelmű: szerintem a régit kell felújítani, hiszen ott nem a nulláról kell kezdeni sem az eszközök, sem a vendégkör tekintetében.

El tudom képzelni, hogy sokan nem feltétlenül a megszokott fodrászukhoz ragaszkodnak, hanem a megszokott helyhez (is).

3. emi75 (válaszként erre: 1. - Spicispaci)
2011. szept. 2. 20:58
ha húsz éve ott egy fodrászat, akkor biztos sokan ismerik, és megszokták hogy ott van, bár nem tudom mennyire ragaszkodnak a vendégek a megszokott fodrászukhoz, elmennének-e utána. én a régi fellendítésére szavaznék :) mondjuk függ attól is, hogy a felszereléseket, berendezéseket is átveszed-e, vagy azt neked kell újat venni. mert jó árban hozzájutni használható használt berendezéshez is szempont lehet, pláne ha szúkösebbek az anyagi lehetőségek.
2011. szept. 2. 20:43

az újraindítás mindenképpen kifizetődőbb sztem.

Mondjuk nem mindegy, miért pukkant le. De én inkább a régibe vágnék bele.

Ja, és ha még mondjuk megvan egy cég, ami még ott üzemel, és át lehet venni, akkor klasszisokkal olcsóbb is, mint új céggel!

2011. szept. 2. 20:37
Nem tudtam hirtelen hogy is fogalmazzak. Az a helyzet,hogy honapok ota gondolkodok,hogy melyik lenne a jobb megoldas. Egy cirka 20 eve ott allo fodraszatot atvenni es ujra fellenditeni vagy egy tiszta ujaat bejaratni. Nem szeretnek becsödölni es penzem sincs olyan sok. Nektek mik a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook