Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik kaposvári iskolába írassam a gyermekem? fórum

Melyik kaposvári iskolába írassam a gyermekem? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 12. 15:13
Az én lányom a katolikusba járt általánosba anno. Gimnáziumba már nem maradt ott. Elég jó iskola volt, szeretett odajárni a lányom, jó alapokat adott, csak fel kellett vállalni, ami egy vallási iskolával járt. Maradhatott volna gimnáziumban is, csak más elképzelései voltak. Nekünk sem volt közel, de bevállaltuk. Sportolásra ott is volt lehetőség. Volt röplabda, kézilabda. De, ha valaki igazán sportolni akar azt iskolán kívül is meglehet oldani. Ahogy mi is megoldottuk, mert nyolc évig hordtuk úszni.
2013. dec. 9. 20:38
Köszi mindenkinek,az az igazság,h a Kisfaludy-n nem is gondolkodtam,meg a Zrínyin sem... Nem tudom... Sjan( egyik sincs közel,,de a fiam jövője múlik rajta...jajj annyira nehéz,nem is gondoltam volna....
2013. dec. 9. 18:19
A Kisfaludy országos 26. iskola volt tavaly, ajánlani tudom. Én is oda jártam anno. A Zrínyit is dícsérgetik, de főleg a káéttannyelvű oktatás miatt.A Kodály tényleg elindult a lejtőn, a Berzsenyiről pedig nem is hallottam, semmit mostanában. Sportban a Rákóczy az erős, dehát...azt nem ajánlanám. :D
2013. dec. 9. 17:03
Nekem 2 gyerekem jár a Kodályba és nincs semmi különösebb problémánk.
2. ozike0501 (válaszként erre: 1. - Anyavagyok24)
2013. dec. 9. 16:46

Szia!

Nagyon sok jót egyikről sem hallottam mostanában...

Nem tudopm mennyire igaz, de állítólag a Kodály már nem olyan suli, mint volt. Csomó cigánygyerek jár oda, akik hátráltatják, rontják az osztály színvonalát.

Berzsenyi meg...

Nem tudom. Ott van sport osztály, nem tudom milyen...

De ha jobb képességű, akkor esetleg fontold meg szerintem a Kisfaludy-t vagy a Zrínyit!

2013. dec. 9. 16:23
Sziasztok! Tudnátok tippeket adni,vagy tapasztalatokat írni,melyik milyen iskola? Júliusra várom 3.gyermekem.. 3 gyerekkel a Berzsenyi messze van... Kodály közel.. Pici ráadásul már ovis,a Kodályhoz közel jár..Viszont a fiam sportolni szeretne,az meg Berzsenyiben adott... Tanácsok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook