Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik jobb, az OB Optibalance vagy az Ellen tampon? fórum

Melyik jobb, az OB Optibalance vagy az Ellen tampon? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 14. 21:31
köszönöm a tippeket, dr Juice ezüstkolloidot használtam, de kb 2 üveg után se éreztem semmi változást :S az baj? :)
2014. márc. 14. 12:16
Szedj spirulinát magas dózisban.Ezüst kolloid is facagányos cucc!Olyan erős vírusölő,hogy csak lesel.Úgyhogy hajrá!Egyébként a helyedben elhagynám a fehérjét is egy időre,úgy 2 hónapra kb.
11. laprincipessa (válaszként erre: 2. - Kuszkusz1019)
2014. márc. 14. 11:21
En hasznaltam optibalance-ot, de semmit nem ert, olyan volt mint akarmelyik mas tampom. Nalam csak az immunerosites valt be, az orvosok azt se tudtak megmondani, hogy mi a bajom.
2014. márc. 14. 10:46

Annak idején fősulin volt egy olyan óránk, aminek természetgyógyászat volt a címe :) Ott az oktató ajánlotta, hogy ha nőként, valamilyen problémánk van, fertőzés, baktériumok, akkor nagyon sokat segíthet, ha a tamponra felhelyezés előtt ezüstkolloid oldatot csepegtetünk! Más néven mondják még ezüstvíznek azt hiszem.

Igaz én nem erre használtam, hanem betegség megelőzésre. Nem is lettem beteg sose :)

2014. márc. 14. 10:32

Nálam lehet furcsán hangzik a betét használat hozta a problémát anno. Amkor tampont használtam nem volt gondom ilyesmivel. Gyakran cseréltem mindig, szóval ez sem lehetett okozója.

Közben szültem, de azóta megint csak betétet tudok használni, mert a tampon már nem fér fel. Ha meg sikerül, akkor kivenni alig tudom.

És nekem is hasonló problémáim lettek, megint a betét használata óta újra.

A dokim egyből azt mondta ne használjak tampont, de mondtam neki, a szülés óta nem is használok!!!

Amikor kisebb méretű tamponnal próbálkoztam 2 hónap ciklusomat így csináltam végig, csak kellemetlen volt a csere, újra elmúlt ez a problémám.

Lehet csak én vagyok a kivétel, vagy a statisztikai hiba. :)


Egyébként a latacyd femina mosakodó gélt évek óta, a vagilact-Q kúpot (ez jó hatással volt) a doki írta fel, a szülés után, illetve más gélt, sőt antibiotikumot is, és ez sem hatott igazán! Talán csak a kúp után lett jobb, de a betét használata nálam újra rontotta a helyzetet. Amint tamponra tértem át abban a hónapban a menses után már nem jelentkezett ez a fertőzéses probléma. Szóval nálam pont fordítva vált be a dolog.

2014. márc. 14. 08:59
Igen próbáltam, a nőgyógyász is jónak tartja, de nekem valamiért nem jött be, az első után éreztem hogy irritál, a második után pedig előjött megint a baj :( De vettem rá gyógyszert és most két napja megint jól vagyok. Már tudom, hogy ez a legjobb ami nekem bevált.
7. nbandus (válaszként erre: 5. - Kuszkusz1019)
2014. márc. 14. 08:50
Lactofel géllel próbálkoztál már? Sok ismerősöm, akiknek nőgyógyászati problémái vannak, erre esküszik.
2014. márc. 14. 08:42
nbandus mostanában csak betéttel próbálkoztam, és ez sem jött be :)
2014. márc. 14. 08:41
Évek óta ez a problémám, ha nem voltam vele 10 orvosnál akkor egynél se. Az egyik még hajlandó is volt kenetet venni, és amit arra kaptam annyira jó volt, hogy 2 hónapig élveztem a tünetmentességet. (életem legjobb két hónapja volt). Azóta is próbálok mindent megtenni (fertőtlenítés, hüvelyflóra visszaállító kúpok stb.) Jelenleg várok egy eredményt, ami után immunerősítésbe kezdek, csak annyiféle variációt ajánlottak ehhez (tízezrekért) hogy inkább megbeszélem a dokival milyen módszert válasszak. Addig is gondoltam megpróbálom ezt a lehetőséget, hátha jót tenne a hüvelyflórámnak, anélkül, hogy megint gynoflort kellene használjak a mensik után. Ezért lennék kíváncsi a véleményekre, hogy érdemes-e vergődni vele!
4. nbandus (válaszként erre: 2. - Kuszkusz1019)
2014. márc. 14. 08:33
Tamponokhoz nem tudok hozzászólni, de ha a mensi után lesz hüvelyfertőzésed, nem lehet, hogy éppen a tampon a hibás?
2014. márc. 14. 08:17

Állandóan!?????


Sose


Dokik mit mondanak, miért van ez nálad?



Immunrendszered miért nem erősíted?

2014. márc. 14. 08:11
Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akiknek menstruáció után állandóan kialakult valamilyen hüvelyfertőzésük, ezért használták már valamelyik tampont! Az Ellenről jókat olvastam, viszont elég drága. :( Az Optibalance-ot próbálta már valaki? (kicsit barátibb anyagi szempontból) :) Köszönöm!
2014. márc. 14. 08:07
OB Optibalance vagy Ellen tampon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook