Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik fehérje turmixot érdemes inni vacsora helyett? fórum

Melyik fehérje turmixot érdemes inni vacsora helyett? (beszélgetős fórum)


6. reni79 (válaszként erre: 5. - HusiNyuszi)
2009. ápr. 22. 12:27
Mennyibe kerül és hol lehet kapni?
2009. ápr. 22. 12:25

Sziasztok!

Én Herbalife-ot iszom. Fogytam is vele.

4. verebtunde (válaszként erre: 3. - Monee1986)
2009. ápr. 21. 08:52

Monee1986!


A diétában szerinted segít? Neked sikerült fogyni a segítségével?

2009. febr. 24. 01:26

Én ittam a biotech ultra loss shake-ét cappucinos és most epres ízben, mind a kettő jó! Ez olyan 3200-3600 Ft között van 500g, attól függ hol veszed. Vacsora helyett iszom.

Most még van az epresből, de vettem már a dm-ben das gesunde plus tejsavóport! Ez nem oldódik fel teljesen, a végén kicsit db-os, de csak 999Ft és 750g, vanília és csoki ízben van.

Ezt hétvégén iszom otthon szintén vacsi helyett, sztem ez is jó!

Hétközben a biotechet, amíg még van belőle, utána ide is (albérlet) dm-eset veszek!

De rengeteg közül lehet választani, a lényeg mint már előttem elhangzott, hogy ha fogyni akarsz annak megfelelőt vegyél, nehogy vmi testépítős tömegnövelőset!

2009. febr. 23. 19:04

Bármelyiket ,amelyik nem tartalmaz szénhidrátot.

Nagyjából azonosak a paraméterei,és mivel testépítő nem vagy ,csak diétázol,nem kell odafigyelned hogy tojás,tej fehérje-e.Keresd a kifejezetten diétázóknak készülteket,és ne vegyél testépítőknek szólót.

2009. febr. 23. 18:47
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni,hogy melyik fehérjét érdemes inni,vacsora helyett,és ne hízlaljon? Köszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook